Įkraunama...
Įkraunama...

Taip jis man pasipiršo

Mes su draugu gyvenam jau metai kartu. Atrodo ir pažystam vienas kitą, ir nuslėpti kažką vienam nuo kito būtų neįmanoma. Tačiau... biggrin.gif
Šį šeštadienį planavom praleisti tingiai: niekur neiti, tingėti ir tingėti. Paskutę akimirką nusprendėm nulėkti į "Pasimatyma" . Vieną iš gražiausių (mūsų nuomone) restoranų Kaune - Čarlstoną. Čia mes buvom per pirmą pasimatymą ir šiaip kartais nueidavom. Visada sėdėjom prie vieno staliuko. Tai ir šį kartą užsirezervavom tą patį staliuką.
Atvažiuojam į restoraną, pakylam į viršų, o ten per vidurį padengtas stalas: balta staltesė, rožių žiedlapiai visur pribarstyti, žvakių pridėta visur, gražu.. O sakau, kaip gražiai čia kažkam papuošta. Jis ir sako čia mums, staigmena tau smile.gif
Vau kaip fainai. Na atsisėdom, išsirinkom patiekalus ir jis kažkur dingo.. Hm galvoju, kur taip ilgai smile.gif Išeina, mano gražuolis su baltu kostiumu, priklaupia ant kelio ir kažką sako. Aš taip susijaudinau, kad nieko negirdėjau... smile.gif Tik paskutinę frazę sugebėjau išgirsti - ar būsi mano žmona smile.gif Pagalvojau, kad jau kelinta karta klausia ir atsakiau Jo jo biggrin.gif o jis prisiekinėjo man amžiną meilę smile.gif Valgyt tai nelabai ir norėjau. Pavakarieniavom ir jis sako einam į apačią pašokt, nes apačioj grojo saksofonu. Nusileidžiam, o ten visi artimiausi mano ir jo žmonės ir draugai sukviesti į mūsų sužadėtuves slapta. Esmė ta kad musų artimieji gyvena labai toli nuo Kauno. Man pakirto kojas, čiut neapsiverkiau. Visi puolė mus sveikinti. Baigus vakarieniauti mūsų dar laukė ilgiausias limuzinas ir visi po kauna važinėjom.

Taigi tokios piršlybos.
Aš dar kitą dieną drebėjau ir negalėjau patikėti kad man taip jis pasipiršo. Kad taip būna.
Atsakyti
Taigi tokios piršlybos.
Aš dar kitą dieną drebėjau ir negalėjau patikėti kad man taip jis pasipiršo. Kad taip būna.
[/quote]

fart.gif fart.gif fart.gif Labutis ddia, beskaitant man net siurpuliukai per kuna begiojo thumbup.gif As suzaveta thumbup.gif Zodziu sveikinu 4u.gif Oi laukiam laukiam, mes vestuviu laukiam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na jei jau tokios pirslybos, tai kokios suzadetuves bus g.gif Baltai pavydziu 4u.gif
Na bet savosiomis pirslybomis irgi nesiskundziu tai ivyko uzpraeita vasara, praeita jau tapom vyru ir zmona thumbup.gif Tai ka abu nuo ryto issipuopsem ir isvykom i baznycia, na jo sesers vestuves buvo, cia ne del to kad tokie jau religingi lotuliukas.gif Kunigelis juos apzenidino, jau visi isejo is baznycios tik jaunieji ten prie altoriaus fotosesinosi dar, o jis mane laike uz rankos ir neleido niekur eiti, paskui apsikabino taip kaip niekada wub.gif ir idejo man i rankytes grazia dezute ir paklause tu stebuklingu zodziu, tai as net apsiverkiau wub.gif O paskui tai isvis geras buvo, dar jaunieji fotkinosi, o mes iseidinejom is baznycios, visi pagalvojo, kad cia jau jaunieji ir pradejo metyti roziu ziedlapius, na tai jausmelis buvo, kad cia ne tik pirslybos, bet visos vestuves thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2007 05 17, 18:34)
Mes su draugu gyvenam jau metai kartu. Atrodo ir pažystam vienas kitą, ir nuslėpti kažką vienam nuo kito būtų neįmanoma. Tačiau...  biggrin.gif
Šį šeštadienį planavom praleisti tingiai: niekur neiti, tingėti ir tingėti. Paskutę akimirką nusprendėm nulėkti į "Pasimatyma" . Vieną iš gražiausių (mūsų nuomone) restoranų Kaune - Čarlstoną. Čia mes buvom per pirmą pasimatymą ir šiaip kartais nueidavom. Visada sėdėjom prie vieno staliuko. Tai ir šį kartą užsirezervavom tą patį staliuką.
Atvažiuojam į restoraną, pakylam į viršų, o ten per vidurį padengtas stalas: balta staltesė, rožių žiedlapiai visur pribarstyti, žvakių pridėta visur, gražu.. O sakau, kaip gražiai čia kažkam papuošta. Jis ir sako čia mums, staigmena tau smile.gif
Vau kaip fainai. Na atsisėdom, išsirinkom patiekalus ir jis kažkur dingo.. Hm galvoju, kur taip ilgai smile.gif Išeina, mano gražuolis su baltu kostiumu, priklaupia ant kelio ir kažką sako. Aš taip susijaudinau, kad nieko negirdėjau... smile.gif Tik paskutinę frazę sugebėjau išgirsti - ar būsi mano žmona smile.gif Pagalvojau, kad jau kelinta karta klausia ir atsakiau Jo jo biggrin.gif o jis prisiekinėjo man amžiną meilę smile.gif Valgyt tai nelabai ir norėjau. Pavakarieniavom ir jis sako einam į apačią pašokt, nes apačioj grojo saksofonu. Nusileidžiam, o ten visi artimiausi mano ir jo žmonės ir draugai sukviesti į mūsų sužadėtuves slapta. Esmė ta kad musų artimieji gyvena labai toli nuo Kauno. Man pakirto kojas, čiut neapsiverkiau. Visi puolė mus sveikinti. Baigus vakarieniauti mūsų dar laukė ilgiausias limuzinas ir visi po kauna važinėjom.

Taigi tokios piršlybos.
Aš dar kitą dieną drebėjau ir negalėjau patikėti kad man taip jis pasipiršo. Kad taip būna.

thumbup.gif ROMANTISKAI LAAAAAABAI GRAAAAAAZU biggrin.gif
Atsakyti
KAip kokio filmo scenarijus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tikrai labai gražiai jau sugalvojo tas tavo draugas. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai ispudingai jis tau pasipirso. Geriausiai tai sugebejo slapcia viska padaryti. Cia tai geras thumbup.gif
Atsakyti
Atrodo, turi nuostabu suzadetini ax.gif O jei viska pats sugalvojo, tada visai nerealu thumbup.gif
Atsakyti
Nerealu, kai buna tokiu vyru, man vyras pasipirso labai paprastai, nes zino, kad nemegau visokiu tokiu pricudu, bet tai buvo mano svente sirdy wub.gif
Atsakyti
Smagumėlis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2007 05 17, 17:34)
Mes su draugu gyvenam jau metai kartu. Atrodo ir pažystam vienas kitą, ir nuslėpti kažką vienam nuo kito būtų neįmanoma. Tačiau...  biggrin.gif
Šį šeštadienį planavom praleisti tingiai: niekur neiti, tingėti ir tingėti. Paskutę akimirką nusprendėm nulėkti į "Pasimatyma" . Vieną iš gražiausių (mūsų nuomone) restoranų Kaune - Čarlstoną. Čia mes buvom per pirmą pasimatymą ir šiaip kartais nueidavom. Visada sėdėjom prie vieno staliuko. Tai ir šį kartą užsirezervavom tą patį staliuką.
Atvažiuojam į restoraną, pakylam į viršų, o ten per vidurį padengtas stalas: balta staltesė, rožių žiedlapiai visur pribarstyti, žvakių pridėta visur, gražu.. O sakau, kaip gražiai čia kažkam papuošta. Jis ir sako čia mums, staigmena tau smile.gif
Vau kaip fainai. Na atsisėdom, išsirinkom patiekalus ir jis kažkur dingo.. Hm galvoju, kur taip ilgai smile.gif Išeina, mano gražuolis su baltu kostiumu, priklaupia ant kelio ir kažką sako. Aš taip susijaudinau, kad nieko negirdėjau... smile.gif Tik paskutinę frazę sugebėjau išgirsti - ar būsi mano žmona smile.gif Pagalvojau, kad jau kelinta karta klausia ir atsakiau Jo jo biggrin.gif o jis prisiekinėjo man amžiną meilę smile.gif Valgyt tai nelabai ir norėjau. Pavakarieniavom ir jis sako einam į apačią pašokt, nes apačioj grojo saksofonu. Nusileidžiam, o ten visi artimiausi mano ir jo žmonės ir draugai sukviesti į mūsų sužadėtuves slapta. Esmė ta kad musų artimieji gyvena labai toli nuo Kauno. Man pakirto kojas, čiut neapsiverkiau. Visi puolė mus sveikinti. Baigus vakarieniauti mūsų dar laukė ilgiausias limuzinas ir visi po kauna važinėjom.

Taigi tokios piršlybos.
Aš dar kitą dieną drebėjau ir negalėjau patikėti kad man taip jis pasipiršo. Kad taip būna.

OI kaip gražiai ir jaudinančiai.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 11 05, 00:54)
OI kaip gražiai ir jaudinančiai.

ech.. aha.. wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai sujaudino tavo pasakojimas,net siurpuliukai perejo,tai ysivaizduoju kaip tu jauteisi dalyvaudama sitam procese,taviskis tikras saunuolis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti