Įkraunama...
Įkraunama...

Smulkmeniškas vyras

Sveikos mielosios,

Su savo draugu pradejom galvoti apie vestuves. Dar draugaujant pastebejau, kad jis baisiai smulkmeniškas. Analizuoja kiekvieną smulkmeną, dėl kiekvieno tinkamai ar netinkamai pavartoto žodelio ar savo elgesio turiu aiskintis po valandą. Anksčiau į tai dėmesio nekreipiau, žmogus vis dėl geras. Bet kuo arčiau laimingoji data, tuo labiau pradedu abejoti, ar galiu su tuo susitaikyti. Be to sita vyro "patologija" itin sustiprejo pastaruoju metu, nes perejau i kita darba ir dabar uzdirbu daugiau uz ji. Tai dabar skundziasi viskuo - kaip as i ji paziurejau, ką as padariau, ko as nepadariau, ir ka turejau padaryti. Gal patarsit, kas su patirtim, kenteti toliau ar ne.
Atsakyti
Jei jis visą laiką toks buvo, tai mažai šansų,akd kas pasikeis po vestuvių, ir jei tave tai erzina dabar, tai pagalvok, kaip bus paskiau.....
Nesu su tuo susidūrus, bet mane tai irgi nervintų, ir turbūt ilgai netempčiau schmoll.gif
Atsakyti
Smulkmeniškas?...pedantas juodas?...tvarkinguolis?...Matyt taviškis suvalkietis,nuo Marijampolės kraštų...teks susitaikyt...privalumas tame,kad vaikų nereiks prie tvarkos spaust...genai užspaus...
Atsakyti
Manau visokių žmonių yra - visokių reikia. Pati tai nelabai norėčiau kokiam pedantui i akiratį papulti ax.gif smile.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau pradėti kitaip elgtis - normaliai pasakyti, kad tu pasakei tai, ką pasakei, ir nereikia prie kiekvieno žodžio kabinėtis - svarbiausia, kad mintis aiški. ir nesiteisinti valandų valandas.
Atsakyti
Maniskis ne is suvalkijos, o is Italijos. Turbut nelabai mane supratot - mano vyras yra l. tvarkingas ir pedantas (pav. iki tokio lygio, kad eina pas mane panosei plauku raut, nors jie yra sviesus ir nelabai matosi, bet jam trugdo), bet su tuo dar galiu susitaikyti. Negaliu pakesti, kai kabinejasi prie kiekvienos smulkmenos is gyvenimisku situaciju - zodziu, elgesio ir pan.
Papildyta:
Kalbetis kaip pataret bandziau - nepadejo. Vis vien turejau atsiprasyti del savo elgesio, ka ir padariau del sventos ramybes.

Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2007 05 18, 18:31)
eina pas mane panosei plauku raut, nors jie yra sviesus ir nelabai matosi

Vis vien turejau atsiprasyti del savo elgesio, ka ir padariau del sventos ramybes.



doh.gif dar vienas personazas doh.gif ....tai taip ir atsiprasynesi visa laika uz kiekviena ne taip arba be jo zinios padaryta judesi?? bigsmile.gif kazin ilgai tempsi??

a su tais plaukeliais lotuliukas.gif tikiuos ne vidury nakties parbega su pincetu raut lotuliukas.gif
siaip nejuokinga....ir kuo toliau tuo bus nejuokingiau...

italai nail.gif sleep.gif
Atsakyti
Tikrai neįsivaizduoju, kaip jūs dar tempiat su tokiu vyru doh.gif Aš pasiųsčiau po pirmo reikalavimo pasiaiškinti mad.gif
Atsakyti
Aš manau, kad tokio pobūdžio smulkmeniškumas (t.y. ne šiaip tvarkos, o to ką pasakei ar kaip atrodai atžvilgiu) yra nepagarbos išraiška. Pažįstu bene dvi pagyvenusias poras, kurių namuose tas elementas vyraujantis, ir kartais kyla klausimas, ar tie žmonės kadanors išvis mylėjo vienas kitą. verysad.gif Jei taip dar iki vestuvių - na nesinori mėginti įsivaizduoti kas gali būti vėliau. verysad.gif
Atsakyti
Tempiu turbut del to, kad jau kuris laikais gyvenam per atstuma, bet susimatom reguliariai.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2007 05 18, 20:43)
Tempiu turbut del to, kad jau kuris laikais gyvenam per atstuma, bet susimatom reguliariai.


na jo...o tu isivaizduok, kad po vestuviu taip bus kasdien..vaje vaje doh.gif doh.gif
ir apskritai, jei jis visose gyvenimo sr. toks..siaubiakas..o jei pastosi ir priaugsi svoriu..bambes, kad stora..Gims bambino- bambes, kad jam mazai demesio..baisu ir pagalvot
Atsakyti
Zinot, beveik apsisprendziau. Kazkaip perskaiciau komentarus ir moteriskos ambicijos sukilo.
Atsakyti