Įkraunama...
Įkraunama...

Apie išskirtinumą?

Sveikos mielosios pasnekoves. As esu vaikinas, man 22 metai, bet siame forume tikiuosi sulaukti atsakymu.

As apie ishskirtinuma.

Esu perskaites daug panasiu minciu, kaip kad "suaugame tada, kada nustojame mane, kad esame ishskirtiniai, kuo nors ypatingi" arba "bandydami ishsiskirti jie tik demonstruoja savo vaikishkuma". Mane tokie sakiniai privercia susimastyti, nes vis dar manau, kad esu ishskirtinis.

Tai ka sie protingi zmones tuo nori pasakyti?

Gal, kad suauge zmones yra priversti prisitaikyti prie socialiniu normu ir taip nebetenka individualumo ir tampa minios dalimi? Visi suvienodeja, o jei kazkas pabando ishsiskirti buna sutryptas minios?

Kitokio paaiskinimo nesugalvoju. Jauciuosi isskirtinis, ne toks kaip visi, kazkuo ypatingas. Ta pati sako ir mano psichoterapeutas, nes mano gyvenimas netradicinis ir neatitinka visuotinai priimtu normu. Galiu suvaidinti rimta, socialiai aktyvu zmogu, gera darbuotoja ar studenta, bet visa gyvenima paskirt tokiems dalykams butu labai neidomu.

O gal cia uzsitesusi paauglyste? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sesesbrolis @ 2007 05 18, 17:22)
Sveikos mielosios pasnekoves. As esu vaikinas, man 22 metai, bet siame forume tikiuosi sulaukti atsakymu.

As apie ishskirtinuma.

Esu perskaites daug panasiu minciu, kaip kad "suaugame tada, kada nustojame mane, kad esame ishskirtiniai, kuo nors ypatingi" arba "bandydami ishsiskirti jie tik demonstruoja savo vaikishkuma". Mane tokie sakiniai privercia susimastyti, nes vis dar manau, kad esu ishskirtinis.

Tai ka sie protingi zmones tuo nori pasakyti?

Gal, kad suauge zmones yra priversti prisitaikyti prie socialiniu normu ir taip nebetenka individualumo ir tampa minios dalimi? Visi suvienodeja, o jei kazkas pabando ishsiskirti buna sutryptas minios?

Kitokio paaiskinimo nesugalvoju. Jauciuosi isskirtinis, ne toks kaip visi, kazkuo ypatingas. Ta pati sako ir mano psichoterapeutas, nes mano gyvenimas netradicinis ir neatitinka visuotinai priimtu normu. Galiu suvaidinti rimta, socialiai aktyvu zmogu, gera darbuotoja ar studenta, bet visa gyvenima paskirt tokiems dalykams butu labai neidomu.

O gal cia uzsitesusi paauglyste? smile.gif



užsitęsusi paauglystė irgi galėtų būti laikoma savotišku išskirtinumu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sesesbrolis @ 2007 05 18, 17:22)
Sveikos mielosios pasnekoves. As esu vaikinas, man 22 metai, bet siame forume tikiuosi sulaukti atsakymu.

As apie ishskirtinuma.

Esu perskaites daug panasiu minciu, kaip kad "suaugame tada, kada nustojame mane, kad esame ishskirtiniai, kuo nors ypatingi" arba "bandydami ishsiskirti jie tik demonstruoja savo vaikishkuma". Mane tokie sakiniai privercia susimastyti, nes vis dar manau, kad esu ishskirtinis.

Tai ka sie protingi zmones tuo nori pasakyti?

Gal, kad suauge zmones yra priversti prisitaikyti prie socialiniu normu ir taip nebetenka individualumo ir tampa minios dalimi? Visi suvienodeja, o jei kazkas pabando ishsiskirti buna sutryptas minios?

Kitokio paaiskinimo nesugalvoju. Jauciuosi isskirtinis, ne toks kaip visi, kazkuo ypatingas. Ta pati sako ir mano psichoterapeutas, nes mano gyvenimas netradicinis ir neatitinka visuotinai priimtu normu. Galiu suvaidinti rimta, socialiai aktyvu zmogu, gera darbuotoja ar studenta, bet visa gyvenima paskirt tokiems dalykams butu labai neidomu.

O gal cia uzsitesusi paauglyste? smile.gif

Buti isskirtiniu yra viena, o laikyti save auksciau uz kitus yra kita. Daznai zmones siuos dalykus supranta vienodai, todel taip ir sakoma neigiamai apie ta isskirtinuma. Bet jei tu manai, kad esi isskirtinis ir tuo paciu manai, kad kiti taip pat yra savotiskai idomus zmones, nelygini save su kitais ir "leidi" jiems buti tokiais kokie jie tik nori buti, tuomet toks tavo isskirtumas yra labai siektingas bruozas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2007 05 23, 22:02)
Buti isskirtiniu yra viena, o laikyti save auksciau uz kitus yra kita. Daznai zmones siuos dalykus supranta vienodai, todel taip ir sakoma neigiamai apie ta isskirtinuma. Bet jei tu manai, kad esi isskirtinis ir tuo paciu manai, kad kiti taip pat yra savotiskai idomus zmones, nelygini save su kitais ir "leidi" jiems buti tokiais kokie jie tik nori buti, tuomet toks tavo isskirtumas yra labai siektingas bruozas smile.gif


Aciu uz atsakyma. Kartais pasitaiko, kad ishkeliu save aukshchiau kitu, nepilnavertishkumo komplekso vedamas, bet mokausi mokausi po bishki .. smile.gif

Ant sienos gera uzrasa esu pastebejes ir visados i ji atkreipiu demesi. "Tu esi unikalus, kaip ir visi kiti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sesesbrolis @ 2007 05 24, 21:33)
Aciu uz atsakyma. Kartais pasitaiko, kad ishkeliu save aukshchiau kitu, nepilnavertishkumo komplekso vedamas, bet mokausi mokausi po bishki .. smile.gif

Ant sienos gera uzrasa esu pastebejes ir visados i ji atkreipiu demesi. "Tu esi unikalus, kaip ir visi kiti" smile.gif
As irgi mokausi, mokausi... Itariu,kad teks visa gyvenima mokytis mirksiukas.gif

Beje, ar nepastebejai, kad tai bendras VISU zmoniu bruozas - kiekvienas mano, kad jis unikalesnis, nei kiti biggrin.gif

O uzrasas tai superinis thumbup.gif Reiks atsiminti rolleyes.gif
Atsakyti
pastebejau tik tiek kad kiekvienas zmogus mano kad jis pats labiausias... labiausiai kenciantis, labiausiai geriausias, labiausiai nesekmingas ar sekmingas ir t.t. tas pats turbut ir su unikalumu smile.gif
Atsakyti
Ir jis teisus - savo srity kiekvienas neturi sau lygiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei klausi apie branduma - tai taip, esi siaubingas nebrendyla smile.gif del isskirtinumo nezinau - nepazistu taves, tai cia toks dalykas kuris matosi, o ne paties zmogaus isitikinimas kad jis kazkoks kitoks. O stai del to isitikinimo... Mano nuomone subrendes zmogus ne tai kad isilieja kazkur, praranda idomias savybes ar pan - anaiptol - bet jis nustoja tiek gilintis i save kad nuolat galvotu KOKS jis yra isskirtinis, ipatingas ar pan. nereikia nei jokiu uzrasu ant sienos, nei saves sureiksminimo pries kitus - tiesiog suranda savo kelia, nusistato tikslus, ir ju siekia - o sie gali buti ir labai isskirtiniai. Isskirtinumas lieka kaip bruozas visumoje, o ne tikslas.

o tu labiau NORI buti ipatingas, nei turbut toks esi. baisiai bijai istirpti minioj - nu ta baime tai irgi toks nebrandumo pozymis.
Atsakyti
Na taip, esu nesubrendes, nes tevu auklejimas ir susidariusios klaidingos vertybes butu mane subrandinusios, taciau nuvedusios i prazhuti, todel teko keistis ir paciam pasirinkti vertybes, kuriomis galeciau vadovautis savo gyvenime. Sis procesas dar nesibaige, nors manau, kad jis neturi pabaigos ir trunka visa gyvenima, nes zmogus niekados nestovi vietoje: arba tobuleja ir juda i prieki, arba ritasi atgal.

Isskirtinumas man nera toks svarbus dalykas, kaip pamanei ir tikrai tai ne mano tikslas, o del baimes ishtirpti minioje.. tai taip, tokia baime egzistuoja ir tikrai mano vertybes nekalba apie pilkaja mase smile.gif
Atsakyti
To sesesbrolis:
O kam tau issiskirti is kitu? Kas bus, kai pagaliau tiksla pasieksi ir issiskirsi?
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2007 06 03, 19:41)
To sesesbrolis:
O kam tau issiskirti is kitu? Kas bus, kai pagaliau tiksla pasieksi ir issiskirsi?


Kaip jau minejau, ishsiskirti nera mano tikslas. O del pilkosios mases, tai negi idomu gyventi taip kaip visi, vadovautis bendrai priimtomis normomis ir stengtis atitikti visuomeneje suformuota laimingo zmogaus stereotipa. Neidomu.

Shyna gerai parashe, kad "Isskirtinumas lieka kaip bruozas visumoje, o ne tikslas."

Aisku neslepsiu, kad kartais specialiai elgiuosi keistai ir nepriimtinai. Idomu paziureti i aplinkiniu reakcija, sudrumsti rutina, bet po tokiu ishsishokimu aplinkiniai neturi kito paaiskinimo, kaip tik kvailelis, nebrandyla, psichishkai nestabilus, bet ar ne jie patys yra kvaileliai, bijantis parodyti savo individualuma ir todel labai stipriai save apribojantys visose gyvenimo sferose?
Atsakyti
QUOTE(sesesbrolis @ 2007 06 03, 23:32)
bijantis parodyti savo individualuma ir todel labai stipriai save apribojantys visose gyvenimo sferose?


na turetum suprasti kad pilka mase - toks dalykas is tiesu neegzistuoja, arba kitaip - egzistuoja visur kur.

kiekvienas savo gyvenima tvarkosi individualiai ir beveik niekas nesijaucia esantis maseje - zinoma pasitaiko nelaimingu, kuriuos slegia tokios mintys.

O kalbant apie iskirtinuma is minios tai baisiai reliatyvus dalykas. tarkim juodaodis kokiame nors lietuvos miestelyje bus labai isskirtinis, nuolat pastebimas, tiesiog ypatingas, ania? o kas atsitiks jei ji nuvesim i afrika? kuo ipatingas jis bus tenai? zodziu bet koks iskirtinumas bus prarastas suvokus, kad visumoje tokiu paciu yra daug, tik ju pasiskirstymas nevienodas. kuo zmones issiskiria - tai savo bruozu rinkiniu, o ne kuria nors viena savybe, nes imant atskirai galima surast po "pilka mase" kiekvienai is ju.
Atsakyti