Įkraunama...
Įkraunama...

Tatuiruotės naikinimas

Merginos, gal kas nors naikinotes tatuiruotesm, galbūt lazeriu arba kitais būdais?

Turiu tatuiruotę ir nebegaliu su ja "ramiai gyventi" schmoll.gif .

Atsakyti
Na ir as ''nebesugyvenu'' su savo tatuiruote. Noreciau pasinaikinti, bet nesiryztu. apie kremus nieko negidejau, o nuo lazeriu randas lieka(kazkur skaiciau). Nors dabar med icina toli pazengusi, tai gal yra kokiu budu graziai jas "istrinti''.
Atsakyti
Zinau kad Vilniuij Grozio terapijos ir chirurgijos cente naikina lazeriu yra ju puslapis internete. As ir turiu ir laaaaaaaabai noriu panaikint bet Klaipedoj niekur nerandu kur ..sad.gif
Atsakyti
ir as mielai viena is savo tatoo panaikinciau cool.gif
Atsakyti
idedu nuoroda, bet cia tik Vilniuj verysad.gif
http://www.sugihara....p?id=59&lang=LT
Atsakyti
O tai kokia bėda nuvažiuot iki Vilniaus jei jau niekaip nebesugyvenat su savomis tattoo? g.gif Aš kažkaip abejoju ar pilnai panaikina smile.gif Manau geriau persidaryti tattoo į kitą biggrin.gif
Atsakyti
nu nezinau as galvoju apie vaziavima i vilniu.... bet tatoo naikinimas man kainuotu apie 600 lt + kelione apie 150 lt . o dabar dar vaikas mazas tai kazkaip tu pinigeliu reik, iki 500 lt mokeciau siuo metu kai pradesiu dirbt bus matyt smile.gif
Atsakyti
as buvau Vilniuje pries puse metu. Visa tatuiruote isnaikint uztruktu 2-3 metus, naikintu dalimis. Randelis liktu - pas mane ant pilvo, tai labai matoma vieta, kiek didesne nei degtuku dezute.

O kaina butu su viskuo apie 7000-8000 lt.

Zodziu - kaina milziniska, pastangos irgi, o rezultatas nieko gero. Tad nusprendziau nesinaikinti lazeriu.

Yra 2 kremai, reikia atsisiusti is Amerikos. Tattoo OFF ir dar vienas, tipo per metus isnaikina, reikia kasdien teptis. Planuoju uzsisakineti, kursas metams kainuos apie 900 doleriu.
Kaip rodo nuotraukose-tatuiruote tikrai isblunka.
Atsakyti
o kur galima paskaityt apie tuos kremus ?
Papildyta:
Radau kur paskaityt apie tattoo off krema thumbup.gif idedu nuoroda http://www.tattoo-of...CFSV1Xgodfx3ALg
o apie antra ir noreciau suzinot gal kas zino kiek kainuotu parsiuntimas g.gif

Mano tatuiruote zymiai mazesne nei degtuku dezute ir man vienas kartas tiek kainuotu o kiek ju reiks neaisku as buvau pasiklaust smile.gif
Atsakyti
paieskosiu namie apie ta krema.
turejau kazkur puslapio adresa - kur paspausdus paskaiciuoja su atsiuntimu. paieskosiu.
Atsakyti
aciu aciu , labai lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau tris skirtingus priemoniu rinkinius, kuriuos naudojant blunka ir visiskai isnyksta tatuiruotes:
1.
Tattoo OFF

cia nuoroda-paspaudus deti i krepseli ismeta skaiciuokle, kur nurodzius sali-Lietuva parodo kiek kainuos su atsiuntimu.

1-o rinkinuko kaina 47 $ be transporto.
cia lygtais vienam menesiui - gydymas turi testis minimum 12 menesiuku.



2.Dar viena priemone toje pacioje parduotuveje TattooBGone
TattooBgone

Rinkinio kaina 62$. Aprasyta daugiau nei apie pirmaji, tad nezinau, kuri pasirinkti doh.gif
Perkant daugiau nei 3 vnt - kainuos 49$ uz 1 vnt. Naudoti 9 menesius, bet priklauso nuo daug aplinkybiu: rasalo, senumo, gylio, spalvos (tatuiruotes).

3. Dermasal

is vaizdo atrodo profesionaliausiai, bet pazadai skamba neitiketinai lotuliukas.gif

Dermasal™ will dissolve any tattoo in as little as 3 weeks! Imagine saving thousands of dollars and hours of pain and still be able to remove your tattoo quickly, safely, and affordably. Dermasal™ is the most effective at home tattoo removal method on the planet.
Dermasal™ goes to work after your first use, and you will notice your tattoo fading in as little as 3 days to 1 week.
Depending on the size, darkness, and depth of your tattoo it can take anywhere from 3 weeks to 18 months.
72$, perkant daugiau nei 1 vnt - 55$

atsiuntimas i Lietuva-papildomai 36$
nezinau, kaip del muitu, kiek reiketu moketi. Planuoju pasiskambinti i muitine ir paklausti.

Toks tas pasirinkimas - artimiausiu laiku, kai viska issiaiskinsiu, uzsisakysiu.








Atsakyti