Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzų kalbos kursai

Sveikos 4u.gif
Gal kas lankėte Kaune prancūsų kl.,gal kokią gerą mokytoją kas turi.Labai norėčiau išmokt tos kalbos. O gal kuri lankė kokius kursus ar įmanoma grupėje įšmokti,ar geriau individualai?
Atsakyti
Vienas is pasiulymu- Sumano centras, kuris yra Gedimino g. As ten mokiausi tris metus, tai visai nieko smile.gif
Atsakyti
Ačiukas 4u.gif Reikės pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2006 10 31, 09:22)
Sveikos  4u.gif
Gal kas lankėte Kaune prancūsų kl.,gal kokią gerą mokytoją kas turi.Labai norėčiau išmokt tos kalbos. O gal kuri lankė kokius kursus ar įmanoma grupėje įšmokti,ar geriau individualai?


O aš radau visai neblogą puslapiuką internete. na, gal man lengviau nes jau aš jau kadaise esu mokiusis prancūzų kalbos, bet gal ir tau padės.

http://www.frenchassistant.com
Atsakyti
Gal galetumet rekomenduot kokius nors kursus 7-okui?
Atsakyti
Vilniuje O.Milašiaus centre, Kaune R.Šumano prancūzų kultūros centre 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi R. Šumano centro Kaune kontaktus?
Atsakyti
grazi kalba,as irgi ja noreciau ismokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2007 08 05, 11:20)
Gal  kas turi R. Šumano centro Kaune kontaktus?


Jei dar reikia arba jei dar kam prireiks, tai cia to centro puslapis:

http://www.robertschuman.ktu.lt/
Atsakyti
o gal kas turit prancūzų kalbos konpektus ar kokią literatūrą pradedantiems?
būčiau labai dėkinga, nes pradėjau lankyt kursus, bet ne visada galiu į juos nueit, nusipirkau knygą, bet ten žodžiai be tarimų, ir nėra normalaus paaiškinimo verysad.gif
Atsakyti
mokiausi prancuzu kalbos pusantru metu studijuodama , grazi kalba, bet labai sunki kalba, ir jei nesikartosi nuolat, tada uzsimirs ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Labai noriu ismokti bent truputi prancuziskai. Dabar moku pasakyt tik "Merci" blush2.gif lotuliukas.gif
Deje grupiniai kursai man pasitikejimo nekelia + man reikia lankstaus grafiko (pvz. dabar galiu 4 savaites kad ir kas dien nuo ryto iki vakaro mokytis, bet paskui 5 savaites negalesiu).
Noreciau lankyti privacias pamokas. Gal kas zinot, gaite parekomenduoti prancuzu kalbos mokytoja kaune?
4u.gif
Atsakyti