Įkraunama...
Įkraunama...

Atrakcijos lauke

Sveikos, mamytes, gal nelabai vietoj tokia temele ir klausimas, bet kad daugiau nera kur...
Labai noreciau suzinoti kur Kaune su mazyliais galima galima nueiti papramogauti po atviru dangum? Ar yra kokiu atrakcionu, nors pripuciamu, gal kokie batutai kur pastatyti, ar bent kokios idomesnes zaidimu aiskteles. Aciu labai uz pasidalinima informacija.
Atsakyti
tikrai labai labai būtų idomu sužinti. bandėm sekmadienį kažkokią pramogą susigalvoti tai apvažiavom pusę Kauno ir nesugalvojom ką nuveikti. zoologijos sode visai neblogai, bet neeisi ten kiekvieną savaitgalį
Atsakyti
Prie Pilies iki birželio 3 d. veikia atrakcijonų parkas. Yra kelios karuselės mažesniems vaikučiams, aš su dukryte važiavau traukinuku, nes viena dar per maža.
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2007 05 22, 09:51)
Prie Pilies iki birželio 3 d. veikia atrakcijonų parkas. Yra kelios karuselės mažesniems vaikučiams, aš su dukryte važiavau traukinuku, nes viena dar per maža.

Mes dar einam į šalia esantį darželį, ten nauja čiuožykla pastatyta. Žaidimų aikštelės yra Bajorkiemyje važiuojant link Vilniaus, Jachtklube prie Kauno marių.
Atsakyti
Mes ir Kaune nerandam nieko, kur nuvežti vaikus... dar yra Vytauto parkas... ten iš reto galima nuvažiuoti smile.gif
Atsakyti
As ne kauniete, bet po ilgos pertraukos ten apsilankiusi labai nudziugau, kad Laisves aliejoje pastatyta grazi moderni zaidimu aikstele vaikams (na, bet jau tokiems didokiems). Ten labai daug veiklos.

Ir mano dukra (sesiu metu) buvo labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolintaa @ 2007 05 21, 17:32)
tikrai labai labai būtų idomu sužinti. bandėm sekmadienį kažkokią pramogą susigalvoti tai apvažiavom pusę Kauno ir nesugalvojom ką nuveikti. zoologijos sode visai neblogai, bet neeisi ten kiekvieną savaitgalį

As sakiau pirksiu abinimenta i ZOOsoda. Jis rodos 60 lt. kainuoja, bet mums ten labai patinka, tai einam gana daznai. Tai jei einam visa seima(vyras as ir dukryte) , tai vos 3 kartai ir abonimentas atsipirks, o galima eiti visus metus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2007 06 03, 12:17)
As sakiau pirksiu abinimenta i ZOOsoda. Jis rodos 60 lt. kainuoja, bet mums ten labai patinka, tai einam gana daznai. Tai jei einam visa seima(vyras as ir dukryte) , tai vos 3 kartai ir abonimentas atsipirks, o galima eiti visus metus  thumbup.gif

o abonimentas metams, 60 lt kainuoja vienam žmogui ar šeimai? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Kaune retkarčiais nuvažiuojam į "PICA JAZZ" Taikos pr, prie mašinų turgaus, ten įrengta nebloga aikštelė vaikams pažaisti, tik reikia paieškoti, kur mašiną pastayti, nes turgininkai viską užėmę.
Atsakyti
Zoo sodas, botanikos sodas, jachtklubas(galima ir kokia valtele paplaukiot smile.gif ) thumbup.gif O daugiau nesugalvoju kur mažam vaikui būtų smagu g.gif Kažkaip skurdu Kaune verysad.gif Na kartais dar kokie atrakcionai užvažiuoja... Šiaip pramogas po atviru dangum tenka patiems susigalvoti.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2007 05 24, 10:18)
As ne kauniete, bet po ilgos pertraukos ten apsilankiusi labai nudziugau, kad Laisves aliejoje pastatyta grazi moderni zaidimu aikstele vaikams (na, bet jau tokiems didokiems). Ten labai daug veiklos.

Ir mano dukra (sesiu metu) buvo labai patenkinta  bigsmile.gif


O kurioje vietoje? kažkaip nepastebėjau niekur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 07 01, 11:33)
O kurioje vietoje? kažkaip nepastebėjau niekur  g.gif

Prie miesto sodo 4u.gif Bet maniškei ten nera ka veikt, neidomu verysad.gif O man ten viskas kažkaip nesaugu atrodo g.gif Na vyresniems tai thumbup.gif
Atsakyti