Įkraunama...
Įkraunama...

Raudoni spuogeliai ant kojų

nuo paauglystės atsirado tokia problemėlė.. raudoni spuogučiai ant kojų.. kiek girdėjau, kad jie atsiranda nuo saulės trūkumo, ir pasideginus nunyksta, bet.. jau kiek laiko deginuosi ir soliariume ir ant saulės, bet jie nenyksta... verysad.gif gal kas nors turi irgi tokia problemą? kaip ją spręst?
Atsakyti
O ne nuo depiliacijos tau jie? Dazniausiai nuo to atsiranda, ypac jei plaukas i vidu ima iauginet.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2007 05 21, 21:00)
O ne nuo depiliacijos tau jie? Dazniausiai nuo to atsiranda, ypac jei plaukas i vidu ima iauginet.


ne ne, tikrai ne... pas mane net tose vietose tokie plaukiukai reti, silpni ir sviesus, kad net nedepiliuoju...
Atsakyti
o tai tikrai spuogiukai, ar tiesiog kaip apgamiukai mazos demeles. Man taip buvo nuo paauglystes ir niekas i mano nusiskundimus rimtai neziurejo. o pasirodo, tai buvo kraujosruvos, del venu varikozes ir kartais savaime sprogdavo ir atsirasdavo mazutis sasiukas. Jei yra venu varikoze, tai negalima daug degintis sauleje, reikia vengti soliariumo, miegoti auksciau kojas pakelus, stiprinti venas salto karsto duso srove, nesioti spec.kojines, tepti spec. tepaliukus
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 24, 01:18)
o tai tikrai spuogiukai, ar tiesiog kaip apgamiukai mazos demeles. Man taip buvo nuo paauglystes ir niekas i mano nusiskundimus rimtai neziurejo. o pasirodo, tai buvo kraujosruvos, del venu varikozes ir kartais savaime sprogdavo ir atsirasdavo mazutis sasiukas. Jei yra venu varikoze, tai negalima daug degintis sauleje, reikia vengti soliariumo, miegoti auksciau kojas pakelus, stiprinti venas salto karsto duso srove, nesioti spec.kojines, tepti spec. tepaliukus


nu jo, kie atrodo kaip spuogiukai, bet tai ju labai labai daug.. hmmm. tai kad tik man nebutu tas pats.. o i koki gydytoja chia del to reiktu kreiptis?
Atsakyti
Na man tai šeimos daktarė apžiūrėjusi diagnozavo.
Atsakyti
na pas mane yra ant visu koju ,ir ant ranku isorines puses ten kur raumuo(nezinau kaip jis vadinasi:), ejau del to vaikysteje pas dermatologe tai sake ta pati, kad labai malonus gydymas juros vanduo ir daug saules, dar liaudiskai tai vadinama zasies oda, kaip visda pasiurpus lyg nuo salcio, bet galiu pasakyti kad saule nei soliariumas nepadeda, be to ir oda labai sunkiai idega. vaistu jokiu nenaudoju, tik darau pylingus ivairius(tai padeda tik trumpam)
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 09 22, 18:20)
na pas mane yra ant visu koju ,ir ant ranku isorines puses ten kur raumuo(nezinau kaip jis vadinasi:), ejau del to vaikysteje pas dermatologe tai sake ta pati, kad labai malonus gydymas juros vanduo ir daug saules, dar liaudiskai tai vadinama zasies oda, kaip visda pasiurpus  lyg nuo salcio, bet galiu pasakyti kad saule nei soliariumas nepadeda, be to ir oda labai sunkiai idega. vaistu jokiu nenaudoju, tik darau pylingus ivairius(tai padeda tik trumpam)


tai taip gaunasi kad neišnaikinamas šitas briedas g.gif nugi turėtų kažkokie būdai būt, jaučiu reiktų pas dermetologą kokį apsilankyt g.gif
Atsakyti