Įkraunama...
Įkraunama...

Moterų nesolidarumas

atidaryti šią temą paskatino vienas Delfi straipsnis, kurio pagrindinė mintis buvo "moterų svarbiausia priedermė ir savirealizacija yra gimdyti vaikus". nu aišku ir pasipylė komentarai. nu buvo aišku visokių. bet kas nemaloniai nustebino, tai dalies moterų pasisakymai "aš ne feministė, nekenčiu feminizmo", ir dar iškoliodavo tokias, kurios garsiai pareikšdavo esančios feministės ir kad jų dabartinė moterų padėtis netenkina.
ką manote?
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 06:38)
atidaryti šią temą paskatino vienas Delfi straipsnis, kurio pagrindinė mintis buvo "moterų svarbiausia priedermė ir savirealizacija yra gimdyti vaikus". nu aišku ir pasipylė komentarai. nu buvo aišku visokių. bet kas nemaloniai nustebino, tai dalies moterų pasisakymai "aš ne feministė, nekenčiu feminizmo", ir dar iškoliodavo tokias, kurios garsiai pareikšdavo esančios feministės ir kad jų dabartinė moterų padėtis netenkina.
ką manote?



Manau, kad Delfy susirinkus pati bjauriausia liaudis ir paaugliai, todėl visiškai nebeskaitau komentarų. Jei noriu sužinoti nuomonę apie kokį straipsnį, tai jau geriau į SM įdėt ir paklaust, ką moterys mano. Jau ko ko, bet Delfio komentarų niekam nepatariu skaityt - galima pagalvot, kad lietuviai nemoka nieko daugiau kaip keiktis, spjaudytis ir pilt visokias pamazgas vieni ant kitų. unsure.gif O tikrai ne visi lietuviai tokie schmoll.gif


P.S. Pati esu prijaučianti feministėms, bet nepasakyčiau, kad viena iš jų smile.gif Straipsnio tema daugeliui sukelia norą priešintis, bet aš tame matau nemažai tiesos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 22 gegužės 2007 - 06:55
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 06:38)
atidaryti šią temą paskatino vienas Delfi straipsnis, kurio pagrindinė mintis buvo "moterų svarbiausia priedermė ir savirealizacija yra gimdyti vaikus". nu aišku ir pasipylė komentarai. nu buvo aišku visokių. bet kas nemaloniai nustebino, tai dalies moterų pasisakymai "aš ne feministė, nekenčiu feminizmo", ir dar iškoliodavo tokias, kurios garsiai pareikšdavo esančios feministės ir kad jų dabartinė moterų padėtis netenkina.
ką manote?

As tai irgi galiu pasakyti, kad as ne feministe ir visai nenoriu tokia buti (aisku pagal siuolaikini feminizmo supratima, o ne kalbant apie lygias teises). Man visai patinka kai vyras atidaro duris, paduoda palta, galvoja kad man per sunku lieti geles sode (nes laistytuvas sunkus).... Bet zinoma, negaleciau visa laika sedeti namie ir rupintis tik vaikais ar vyru.
O delfi komentaru jau nebeskaitau jokiom temom, nes matyt vyresni kaip keturiolikos ten neraso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 08:38)
ir dar iškoliodavo tokias, kurios garsiai pareikšdavo esančios feministės ir kad jų dabartinė moterų padėtis netenkina.
ką manote?

O kokia ta dabartinė moterų padėtis? g.gif Negaliu sakyti, kad manęs ji netenkina, nebent apie kažką eina kalba, su kuo nesusidūriau. Ir aš pritariu,(iš dalies) kad moter pagrindinė priedermė yra gimdyti vaikus. Kad ir vieną vienintelį per gyvenimą! Tiesiog nemanau, kad tai yra visas gyvenimas. O feminizmas šiais laikais man rodos jau per daug nesuprantamas reiškinys. Kokių teisių mums trūksta?
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 05 22, 11:30)
O kokia ta dabartinė moterų padėtis? g.gif Negaliu sakyti, kad manęs ji netenkina, nebent apie kažką eina kalba, su kuo nesusidūriau. Ir aš pritariu,(iš dalies) kad moter pagrindinė priedermė yra gimdyti vaikus. Kad ir vieną vienintelį per gyvenimą! Tiesiog nemanau, kad tai yra visas gyvenimas. O feminizmas šiais laikais man rodos jau per daug nesuprantamas reiškinys. Kokių teisių mums trūksta?


iš vienos pusės (oficialios) kaip ir netrūksta...
bet neoficialiai kas darosi. kaip sunku išgyvendinti tokias problemas kaip seksualinis priekabiavimas darbe, nevienodi atlyginimai, o kur dar darbdavių nenoras samdyti jaunas mamas. vis dar kreivai žiūrima į moterį armijoje, aukštose verslo pareigose, ar netgi prie automobilio vairo.

o dėl priedermės gimdyti vaikus, tai nevisai sutinku. nevisos moterys gali/turi būti motinomis, kaip ir nevisiems vyrams skirta būti tėvais. juolab, kai žemėje ir taip žmonių perteklius.
Atsakyti
Aš tai mislyčia, kad pradžiai raik apsibrėžti, kas tas yr feminizmas. Bo greičiausiai kožna anų kitap insivaizduoja.
Atsakyti
Griežtas feminizmas ir manęs netraukia, moterys per daug kovodamos už savo teises naujų bėdų prisidarys lotuliukas.gif Nes aš įsivaizduoju, kad tos tikros feministės net nenori, kad joms duris atidarytų, pirmas praleistų, padėtų nusirengti ir pan.? g.gif O gal ir klystu,bet man šitos smulkmenos labai mielos, kam jų atsisakyt? Tuoj vyrai sakys, o kodėl mes tada jums turime padėti pirkinių maišus nešti, jeigu jau tokios savarankiškos bigsmile.gif

Delfis yra delfis komentarų atžvilgiu rolleyes.gif Normalūs žmonės negali taip diskutuot, ten gal paaugliai siaučia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 05 22, 13:09)
Griežtas feminizmas ir manęs netraukia, moterys per daug kovodamos už savo teises naujų  bėdų prisidarys lotuliukas.gif Nes aš įsivaizduoju, kad tos tikros feministės net nenori, kad joms duris atidarytų, pirmas praleistų, padėtų nusirengti ir pan.? g.gif O gal ir klystu,bet man šitos smulkmenos labai mielos, kam jų atsisakyt? Tuoj vyrai sakys, o kodėl mes tada jums turime padėti pirkinių maišus nešti, jeigu jau tokios savarankiškos bigsmile.gif


esu tikra feministė, bet ne radikali. ir tiesą sakant, man visai nesvarbu, kad vyras padėtų apsirengt ar kad duris atidarytų. tą moku ir pati. taipogi ir pirkinių maišus iš parduotuvės galiu atsinešt, man tai jokia tragedija.
tos smulkmenos gal ir mielos, bet manau, kad gyvenime jos iš tikro nieko nereiškia.
Atsakyti
O kur tą straipsnį galima paskaityti? unsure.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...php?id=13229977
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 14:26)
esu tikra feministė, bet ne radikali. ir tiesą sakant, man visai nesvarbu, kad vyras padėtų apsirengt ar kad duris atidarytų. tą moku ir pati. taipogi ir pirkinių maišus iš parduotuvės galiu atsinešt, man tai jokia tragedija.
tos smulkmenos gal ir mielos, bet manau, kad gyvenime jos iš tikro nieko nereiškia.


Įdiomus mąstymas g.gif O man reiškia pagarbą man ir lepinimą tongue.gif Nešti maišus iš parduotuvės pačiai... ph34r.gif Pakilnojus maišus, kuriuos mama tempia, tokia ateitis manęs nevilioja schmoll.gif
Atsakyti
Ai, o man visai patinka būti gležna, silpna moterimi. Nesakau, kad be vyro neišgyvenčiau, išgyvenčiau, - bet nenoriu. Man gera, kai išsiverkti galiu ant vyro, o ne ant draugės peties. O kas čia blogo? Kas blogo mūsų moteriškume? Ir išvis kas jis toks ir ar jo belikę šiais feminizmo laikais?
Tiesą sakant dar nesu sutikusi feministės ar lesbietės, kurios atrodytų žavingai moteriškos. blush2.gif

Gimdymas - kitas dalykas. Čia gamtos mums suteikta dovana, ir nė negalvoju, prašyti vyro dėkingumo už tai, kad pagimdžiau vaikus.
Atsakyti