Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių ir vaisių tyrelės

Apklausa: Kokios firmos tyreles perkate? (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Įdomu, kokias daržovių ir vaisių tyreles mėgsta jūsų mažyliai? Kodėl perkate būtent tos firmos?
Atsakyti
mano dukrytė dažniausiai valgydavo Hiip tyreles tiek daržovių tie vaisių.
o jas pasirinkau,dėl to kad gana didelis pasirinkimas.ir kai pirmą kart daviau jas savo dukrai ji valgė,tai ir pasilikom prie jų
Atsakyti
Mano dukrytė valgo tik Nestle mėsos tyrelės bigsmile.gif , o vaisinius - Hipp
Atsakyti
mano pupa tik šią savaitę pradėjo ragauti papildomo maistelio - tai valgo skaniai ir obuolių su morkytėm ir morkos+bulvės bei ragavom pieninės košelės su vaikiškais sausainiais. Viskas iš "hipp"o. Gal tai sutapimas, bet iš serijos "mažas" obuolys+abrikosas valgė ne taip gardžiai.. g.gif
Atsakyti
Maniškis ragauja Hipp. Bet labiausiai jam patinka Semper Mango tyrelė. Man irgi Semper labiau prie širdies, nes ir kvapas ir skonis nepalyginamai geresnis už visų kitų firmų tyreles. Gaila, kad Semper asortimentas mažesnis.
Atsakyti
Vienintelę košelę kurią pirkau,tai buvo HIPP labos nakties košelė thumbup.gif o kitų nepirktadau,nes kartą kai nupirkusi paragavau ,koks skonis,tai vos neapsiv..... ir daugiau vaikui pirktinių košyčių nedaviau schmoll.gif Daug maloniau žiūrėti ,kai vaikas valgo tavo pačios pagamintą maistą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 27 gegužės 2007 - 07:15
kolkas ragavom tik hipp ir milupa tyreles
Atsakyti
Daugiausiai pirkome HIPP tyreles. Dabar jau valgo viska, ka ir mes, ber, tarkim, slyvu ir kriausiu vaisines tyreles iki siol valgo HIPP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 27 gegužės 2007 - 11:06
mes valgom HIPP
Atsakyti
Ragavom įvairių, bet skaniausia tongue.gif pasirodė "Mažylio" tyrelės su obuoliais
Atsakyti
Pati pirkau Hipp ankstyvųjų morkų su bulvėm. Verdu ir namie.

QUOTE(estrella @ 2007 05 27, 08:14)
Vienintelę košelę kurią pirkau,tai buvo HIPP labos nakties košelė  thumbup.gif o kitų nepirktadau,nes kartą kai nupirkusi paragavau ,koks skonis,tai vos neapsiv..... ir daugiau vaikui pirktinių košyčių nedaviau  schmoll.gif Daug maloniau žiūrėti ,kai vaikas valgo tavo pačios pagamintą maistą  rolleyes.gif


na Hipp tai man skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(needita @ 2007 05 26, 22:38)
Maniškis ragauja Hipp. Bet labiausiai jam patinka Semper Mango tyrelė. Man irgi Semper labiau prie širdies, nes ir kvapas ir skonis nepalyginamai geresnis už visų kitų firmų tyreles. Gaila, kad Semper asortimentas mažesnis.

Kiek suprantu, tu kalbi tik apie vaisines tyreles, bet juk yra ir daržovių, su mėsa.
Atsakyti