Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Sveiki,

tokios temos dar nėra, o visai norėtųsi surasti bendraminčius, kurie mėgsta groti pianinu.
Aš pati grojau kadaise, kai dar gyvenau pas tėvus. Visada sakiau, kad kai turėsiu savus namučius, parsivešiu pianiną. Ir štai jis jau pas mane nuo vakar.
Gal kas turit kokių natų. Internete yra nemažai, bet daug yra tokiam advanced lygiui. O man reikėtų kokiam easy.

Laukiu jūsų prisijungiančių.

thumbup.gif
Atsakyti
Ooooij, ismeciau tooookia kruva natu. Pati kazkada grojau 8 metus, baigiau muzikos mokykla. Bet kadangi tai buvo tevu uzgaida, o mano svajone buvo sokiai, tai kai tik baigiau muzikos mokykla, uzdengiau dangti, daugiau ir nebegrojau. Po keliu metu pardavem pianina. O visai neseniai dariau spintoj revizija ir ismeciau visas per 8 metus sukauptas natas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 05 22, 13:00)
Ooooij, ismeciau tooookia kruva natu. Pati kazkada grojau 8 metus, baigiau muzikos mokykla. Bet kadangi tai buvo tevu uzgaida, o mano svajone buvo sokiai, tai kai tik baigiau muzikos mokykla, uzdengiau dangti, daugiau ir nebegrojau. Po keliu metu pardavem pianina. O visai neseniai dariau spintoj revizija ir ismeciau visas per 8 metus sukauptas natas  doh.gif


Man tai buvo toks įsitikinimas, kad negalima pianino nei parduoti nei išmesti. Kažkoks toks gilus jausmas buvo. Nors tikrai nesu labai super grojanti
Atsakyti
Mane jis per tiek metu buvo taaaip daedes, kad man vienodai buvo. Neneoriu net prisimint tu pramintu taku i muzikalke swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 05 22, 13:20)
Mane jis per tiek metu buvo taaaip daedes, kad man vienodai buvo. Neneoriu net prisimint tu pramintu taku i muzikalke  swoon.gif


Tai žinai, realiai pats įdomumas prasidėjo jau tada, kai pati savarankiškai kokius noriu kūrinius grojau. Nes tai ką duodavo mokytoja, tai man labai nepatiko. sad.gif
Dabar gerai, pilnas internetas, bet ir tai va ieškau Linkin park natų ir nerandu. sad.gif
Atsakyti
O tu lankei muzikos mokykla?
Atsakyti
Oj ir aš prie jūsų prisijungsiu smile.gif pati neseniai baigiau muzikos mokyklą ir ji manęs visai nebuvo daėdus smile.gif Net labai patiko ax.gif O dabar internete ieškau visokių natų ir groju groju groju biggrin.gif O ir muzikalkėj grodavau tik tuos kūrinius kurie man patikdavo, daug bliuzo, džiazo cool.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės,

aš tai mokiausi ne muzikos mokykloje. Pas mus buvo toks moksleivių kūrybos centras, o po to pas tą pačią mokytoją.

Gal galėtum kokių fainų natų pasiųsti man. Nes aš tai jau nelabai atsirenku. Ir labai norėčiau kokių bliuzinių.... ax.gif

Aš kažkur pas tėvus turiu serialo Giminės natas. Gal rytoj atvažiuos jie pas mane ir atveš, tai jei rasiu, galėsiu nuskanuoti ir tau pasiųsti.

Labai noriu rasti Billy Joel "Piano man" natas, bet internete tik mokamas randu. Jau gal net pasiryžusi susimokėti.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuuzia: 23 gegužės 2007 - 08:48
Sveikos 4u.gif
As irgi esu pionino gerbeja. Pries kokius 8 metus baigiau muzikos mokykla, bet groti man visai nenusibodo ir laaabai patinka thumbup.gif Dabar tai kuri laika negroju, nes pioninas pas mama likes, bet zadu ji pasimti pas save kai isikursiu ir vel bandyt prisiminti grojima smile.gif

Natu tai nemazai esu internete susiradus, bet nevisada pavyksta rast tai ko noriu. Paskutini karta tai atsimenu ieskojaus Twin Peakso garso takelio natu, tai uztrukau puse dienos, bet radau, nes labai labai norejau ir net grot ismokau clap.gif Jei kam reik, galiu pasidalint smile.gif dar queen turiu kelias dainas, bet man pakankamai sudetingai atrodo ir groti nebandziau ju doh.gif

Jei kaska grazaus atrasite tai ir man pasiuskite...labai dekinga buciau thumbup.gif
Atsakyti
labas smile.gif ir as esu baigusi muzikos mokykla, grojau pianinu smile.gif tai dabar negaliu atsidziaugt ir pamirst, kai buvau visada vidutinioke, o pianino baigimo egzamine gavau 10, nes puikiai pagrojau sunku kurini thumbup.gif o kitos, kurios geriau grojo gavo maziau clap_1.gif
Atsakyti
Groti pamėgau tik kelis metus po muzikalkės ax.gif Dabar pianinas pas tėvus, tai ne per dažniausiai tenka padžiuginti kaimynus lotuliukas.gif
O įvairių natų dažniausiai ieškau čia:
1
2
3
4
5
Atsakyti
Laba mergytės,

labai smagu, kad prisijungėte. Ačiū Shiaurinee už natų puslapius, kai kuriuos jau buvau radusi, bet ne visus. Super ačiū thumbup.gif thumbup.gif
O aš vakar radau Billy Joel natas Piano man. Jeigu kurios norit parašykit savo mailus - atsiųsiu.
Atsakyti