Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis prakaituoja

mono kleckiukas,guledamas vezimelyje suprakaituoja nugaryte,buna visa slapia ir kai reikia iskelt bijau,kad neperpustu.....patarkik,gal ka reikia itiesti papildomai i vezimuka blush2.gif nes aprengiu atrodo nepersiltai,su bodziuku,maikute ir sortukais..... doh.gif
Atsakyti
gal tada reiketu ikloti kazka is medvilnes g.gif , pvz vystykla, nes vezimuose daug sintetikos uztai gal ir prakaituoja
Atsakyti
gal silta pleduka i apacia pakloji,tai tikrai nereikia. Tokiomis siltomis dienomis pakanka ir storesnio ranksluostuko,o jei vaikutis didesnis tai paklodele kokia gli patiesti ir tiek.
Atsakyti
jo, mums tas pats.. patarimas vienas: karsta diena rinkis medvilninius, lininius drabuzelius, kurie praleidzia ora
Atsakyti
Mano maziukas ne tik vezimelije ir aplamai labai prakaituoja unsure.gif Jau sakiau eisiu pas gyd klausti ar tai normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2007 05 22, 23:54)
Mano maziukas ne tik vezimelije ir aplamai labai prakaituoja  unsure.gif  Jau sakiau eisiu pas gyd klausti ar tai normalu  g.gif

Ar negaletu tai buti rachitas? Musu mazes delniukai ir pedutes prakaituoja, o tai vienas is sios ligos pozymiu schmoll.gif
Atsakyti
mes tai daug kur vazinejam, tai auto kedutej labai prakaituodavo, kai reikedavo perkelt is jos i vezima tai labai bijodavau kad nesupustu, bet dabar i kedute pasiuvau toki idelka is kailio ir medvilninio ranksluoscio, tai lelius susyla bet nesuprakaituoja, na nebuna slapias biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsne @ 2007 05 22, 22:40)
jo, mums tas pats.. patarimas vienas: karsta diena rinkis medvilninius, lininius drabuzelius, kurie praleidzia ora

pritariu, kad iseitis - naturalus audiniai rubeliam ir pakloteliu drinks_cheers.gif
mano irgi auto kedutej slapia nugara vis budavo - pradejau tiesti sulenkta medvilnini vystykla. tikrai geriau.

o del vezimuko... gal ciuzinukas sintetinis? geriausia tokiems vaikuciams - medvilne, vilna ir pan. jokiu sintetiniu uzpildu (ne tik uzvalkalas, bet ir uzpildas svarbu).
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 24, 13:32)
Ar negaletu tai buti rachitas? Musu mazes delniukai ir pedutes prakaituoja, o tai vienas is sios ligos pozymiu  schmoll.gif

tai nebutinai turi but rachitas mano maze lb prakaituoja bet tik todel kad nemegsta silumos
Atsakyti
Mano dukryte irgi labai vezimuke suprakaitoja.Jokiu rubeliu nededu,tik pamperi,nes ir taip labai karsta pas mus.
Atsakyti
mes i vezimuka tiesiam medvilniny vystykla ir rubeliai arba menvilne arba linas,bet vistiek nugaryte ir plaukuciai buna slapi doh.gif
Atsakyti
I vezimuka butinai ka nors patiesiu, ar tai ranksluosti ar padarau minkstesni ciuzinuka - plonas dekiukas ir vystyklas, nes kitaip butu sakes. Kai maziukas miegodamas galvyte atremia i vezimo sona, tai ir suprakaituoja toj vietoj, megziaga jame visiskai nepraleidzia oro. Tai tada ir po galvyte kur remiasi pakisu ka nors, kad neprakaituotu. O aprengiu tik body ir kojinytes. Mazylis labai nemegsta karscio, kol saule aukstai, nekisam nosies i lauka, nes tada buna didziulis skandalas ax.gif
Atsakyti