Įkraunama...
Įkraunama...

O viskas buvo taip ...

Seniai jau tai buvo.............
Bet vis kai prisimenu tai sypsena is kazkur vis atsiranda tongue.gif
Gyvenom jau kartu kuri laika, ir mano tevams tas nelabai priimtina buvo, tai mama pasiule apsikeist tiesiog sidabriniais ziedeliais, kaip simboliu kokiu, ir kazka vienas kitam pazadet smile.gif
As savo brangiajam taip ir pasiuliau, nuvaziavom tada dar i sena unuiversaline ir nusipirkom tokius kuklius ziedelius sidabrinius, as kaip vepla ir galvoju cia pat juos ir uxsidet vos ne prie prekystalio, o mano MB liepe juos duot ir isidejo i kisene, sako vaziuojam, klausiu kur, sako i pasaulio krasta. O as galvoju visko tiek daug, bet maniau nu pasnekes graziai kur nors ir apsikeisim.
O jis nusiveze mane ant 3 kryziu kalno, buvo labai slykstus oras, vejas saiubingas, lietus tamsu ir siaip labai jau nemalonu, ruduo velyvas, uzlipom kazka apie si bei ta paplepejom, parukem ir tada mano brangusis susikaupe turbut ir prasidejo...........
Brangiausio ir graziausio tau Vilniaus akivaizdoje, tegu visos skraidancios varnos ir vejas ir dar kazkas jau net neatsimenu, bet kalbejo kaip niekad graziai ir taip kaip nesitikejau kad jis taip sugeba ax.gif ir ilgos bet labai grazios kalbos gale ar tapsi mano viso gyvenimo palydove ir eisim ilgo ir laimingo gyvenimo keliu susikibe rankomis kaip dabar ar tapsi mano zmona wub.gif toj vietoj as buvau apakus ir be zado tik sugebejau tarti taip wub.gif ir tada verkem abu apsikabine, sukomes sukomes ratu, virs galvu skraide daugybe varnu, pute siaubingas vejas ir lijo lietus.
Stovejom ant pasaulio krasto ir jautemes be galo laimingi, toks jausmas buvo, kad tik dviese esam visam pasaulyje o viskas kas matosi ten apacioje yra taip toli. Is ties musu miestas tapo musu graziausios akimirkos liudininku. wub.gif
Po to nuvaziavom i vandens maluna ir gerem vyna, niekas aplinkui nezinojo kokia tai mums ypatinga proga tik mes dviese ir kazkaip gera gera buvo blush2.gif
Ir iki siol kazkaip tik mazi debeseliai kartais pasklando musu santuokiniame danguje wub.gif

Gal ir nelabai jau romantiskai cia aprasiau bet jausmo tikrai tokio gyvenime daugiau nepatyriau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip graaaaaaaaaaaaazu wub.gif siurpuliukai per kuna perejo, ir asarytes akyse sublizgejo..linkiu kad taip ir lydetumet vienas kita per gyvenima 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Pritrukau zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Labai romantiška, labiausiai man patiko "nuostabiojo Vilniaus, skraidančių varnų ir t. t., akivaizdoje"...
Taip paprasta, bet taip nuoširdu, tikrai ne kiekvienas tokią prakalbą sukurtų biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
Paprasta, bet zavu wub.gif
Atsakyti
grazu smile.gif
Atsakyti
net ir vėjuota bei lietinga diena kažkam tampa pati nuostabiausia ax.gif paprasta, miela, žavu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimixa @ 2009 11 25, 21:16)
net ir vėjuota bei lietinga diena kažkam tampa pati nuostabiausia  ax.gif  paprasta, miela, žavu  wub.gif

net pavydas ima blush2.gif
Atsakyti
Vau bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kad man taip....... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilideka: 01 gruodžio 2009 - 15:33
grazu smile.gif 4u.gif
Atsakyti