Įkraunama...
Įkraunama...

Mano dvynukai

Sveikutes
ka gi- pasidalinsiu ir as- jau turiu tris vaikelius- Liutaura ir dvynukus Lilija ir Lauryna smile.gif galbut pasidalinsiu paskutiniojo gimdymo ispudziais, nors ... rugpjuti isvys pasauli ketvirtasis mano 2.gif galbut vel bus nauja istorija smile.gif

Auginome Liutaura, seimoje nelabai kokia padetis, vyras karininkas, buna smurtauja, noriu isisksirti, taciau ne viena juk nepaneigs, kad tai labai sunkus zingsnis sad.gif as delsiu ir staiga zinia- as laukiuosi nestuke.gif tai ir dziaugsmas ir spastai man, nenoriu, kad jau ne vienas, o du vaikai gyventu be tevo. Nors nei kaip vyras nei kaip tevas jis nera geras smile.gif

Taciau isgirdes apie antra vaika- apsidziaugia, dziaugiuosi ir as, laukimas nustumia juodas mintis, apmazeja jo riksmai, kartais net pats prieina, pabuciuoja smile.gif saugo- juk esu nestuke smile.gif

mazyliai ilgai nerode savo lyties, nors jau buvo pasake, kad gali buti dvynukai smile.gif labai norejau, kad butu nors viena mergaite, norejau dukrytes, kad galeciau jai pinti kasas, pirkti ivairiasplaves suknytes, kad galeciau su ja dalintis savo rupesciai ir dziaugsmais smile.gif pirmasis kudikelis parode savo pimpiuka biggrin.gif berniukas biggrin.gif o kas antrasis? tai buvo man staigmena, kai visai beveik apalpusi gulejau toje kedeje, stumiau stumiau pirmaji savo dvynuka ir staiga uzkliko mano .... mergyte smile.gif Lilyte smile.gif paskui antrasis Lauriukas smile.gif mano rankos nespaude kita draugiska ranka, galvos negloste mylimo zmogaus pirstai- vyras buvo namie su musu Liutauriuku smile.gif

nestumas nebuvo itin sunkus, gana lengvas, tik va moraliskai as buvau paluzusi sad.gif
turejau jau 6 nestumus, o dabar laukiuosi ketvirtojo lialiaus
ilgai masciau ar jo noriu, ar noriu vaiko nuo tevo, kuris nesielgia kaip tevas. jis tarsi vaiku darymo masina- jokiu apsaugu, kaip nori taip saugokis

bet apsisprendziau- as noriu maziuko, jis mano kunas ir kraujas, Jau myliu ji, laukiu jo velyva rugpjuti, noriu isgirtsi jo verksma, noriu pamatyti jo uztinusias akytes, gal jis tures toki apgamiuka ant skruosto ,kokius turi visi mano trys L smile.gif Liutauras, Lilija ir Laurynas smile.gif

atsiprasau uz toki neidomu pasakojima, bet pabandziau ir as papasakoti, ka jauciau, tik kad stai manieji ispudziai labiau paremti jausmais, o ne tais gimdymo faktais
Atsakyti
QUOTE(Sniezana @ 2005 01 11, 14:49)
Sveikutes
ka gi- pasidalinsiu ir as- jau turiu tris vaikelius- Liutaura ir dvynukus Lilija ir Lauryna smile.gif galbut pasidalinsiu paskutiniojo gimdymo ispudziais, nors ... rugpjuti isvys pasauli ketvirtasis mano  2.gif  galbut vel bus nauja istorija  smile.gif

Auginome Liutaura, seimoje nelabai kokia padetis, vyras karininkas, buna smurtauja, noriu isisksirti, taciau ne viena juk nepaneigs, kad tai labai sunkus zingsnis sad.gif as delsiu ir staiga zinia- as laukiuosi nestuke.gif tai ir dziaugsmas ir spastai man, nenoriu, kad jau ne vienas, o du vaikai gyventu be tevo. Nors nei kaip vyras nei kaip tevas jis nera geras smile.gif

Taciau isgirdes apie antra vaika- apsidziaugia, dziaugiuosi ir as, laukimas nustumia juodas mintis, apmazeja jo riksmai, kartais net pats prieina, pabuciuoja smile.gif saugo- juk esu nestuke smile.gif

mazyliai ilgai nerode savo lyties, nors jau buvo pasake, kad gali buti dvynukai smile.gif labai norejau, kad butu nors viena mergaite, norejau dukrytes, kad galeciau jai pinti kasas, pirkti ivairiasplaves suknytes, kad galeciau su ja dalintis savo rupesciai ir dziaugsmais smile.gif pirmasis kudikelis parode savo  pimpiuka biggrin.gif berniukas biggrin.gif o kas antrasis? tai buvo man staigmena, kai visai beveik apalpusi gulejau toje kedeje, stumiau stumiau pirmaji savo dvynuka ir staiga uzkliko mano .... mergyte smile.gif  Lilyte smile.gif  paskui antrasis Lauriukas smile.gif mano rankos nespaude kita draugiska ranka, galvos negloste mylimo zmogaus pirstai- vyras buvo namie su musu Liutauriuku smile.gif

nestumas nebuvo itin sunkus, gana lengvas, tik va moraliskai as buvau paluzusi sad.gif
turejau jau 6 nestumus, o dabar laukiuosi ketvirtojo lialiaus
ilgai masciau ar jo noriu, ar noriu vaiko nuo tevo, kuris nesielgia kaip tevas. jis tarsi vaiku darymo masina- jokiu apsaugu, kaip nori taip saugokis

bet apsisprendziau- as noriu maziuko, jis mano kunas ir kraujas, Jau myliu ji, laukiu jo velyva rugpjuti, noriu isgirtsi jo verksma, noriu pamatyti jo uztinusias akytes, gal jis tures toki apgamiuka ant skruosto ,kokius turi visi mano trys L smile.gif  Liutauras, Lilija ir Laurynas smile.gif

atsiprasau uz toki neidomu pasakojima, bet pabandziau ir as papasakoti, ka jauciau, tik kad stai manieji ispudziai labiau paremti jausmais, o ne tais gimdymo faktais



Laikykis, Tu labai stipri moteris, džiaukis vaikais, jie Tavo didžiausias turtas, linkiu visiems jums sėkmės. smile.gif
Atsakyti
Jus saunuoliai, tu ir tavo 3L thumbup.gif semkis stiprybes is savo angeleliu smile.gif grazaus rugpjucio laukimo 2.gif
Atsakyti
Sniezana, laikykis thumbup.gif manau, kad ketvirtasis tavo L bus nuostabus nuostabiausias smile.gif greit ateisiu jusu aplankyti :
Atsakyti
Sniezana, tu saunuole! thumb_yello.gif Lengvo nesiojimo, kantrybes ir sveikatos Tau ir tavo vaikeliams. smile.gif
Atsakyti
Sniezana labai įdomi tavo istorija tikriausiai tau labai sunku,aš pati laukiausi dvynukų daktarai sakė,kad bus du berniukai ir tik nėštumo pabaigoj pasakė,kad 70 proc mergaitė,aš kaip ir tu beprotiškai norėjau mergaitės suknytės sagučiai ir šiaip visokie niekučiai,bet man darė cezario pjūvį ir skausmo nepatyriau.
Tik keista juk sako ,kad po gimdymo moteris nevaisinga o čia tau bakst ir yra na tikiuosi bus dar viena mergaitė 2.gif
Tiesa ko aš čia stebiuosi juk aš pastojau gerdama kontraceptines tabletes. biggrin.gif
Atsakyti
Gerei kontraceptines tabletes ir pastojai? Ir vaikiukams nieko? Tai tau labai pasiseke...
Atsakyti
sekmingai sulauk ir 4tojo/osios L smile.gif
Atsakyti
Saunuole, tu ir tavo visi trys L thumbup.gif Lengvo tau nestuke.gif wub.gif
O ketvirtam vaikeliui irgi galvosite varda is L? rolleyes.gif
Atsakyti
Sniežana, sėkmės tau laukiantis ketvietojo žmogučio atėjimo... smile.gif
Atsakyti
Stiprybės tau Sniežana.
Teisybė sakant neišsivaižduoju kaip tu tvarkysiesi, kai tu suspėsi..... nebent auklę pasisamdysi.... juk jūs išgalėsite auklę pasisamdyti?
Dar kartą geros sveikatos visiems, ramių naktų ir stiprybės smile.gif
Atsakyti
Sniežana didmoterė tu, bet man tikrai tavęs labai gaila, jei nemyli vyro ar jis nemyli tavęs. Aš tai atsimenu vienos žymios moters žodžius: gimdyk tiek vaikų, kiek jų viena sugebėsi išlaikyt. Stiprybės tau.
Atsakyti