Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptikų vartojimo pasekmės

nesenai gyriau KT,bet pradejau jieskot "kaltu"del auksto spaudimo g.gif ar negali buti nuo ju,nes vartoju jau 5metus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 05 21, 01:37)
nesenai gyriau KT,bet pradejau jieskot "kaltu"del auksto spaudimo  g.gif ar negali buti nuo ju,nes vartoju jau 5metus  bigsmile.gif

ai moteriskes - neieskokit ko nepamete bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
man irgi padidejes spaudimas, taip pat manau nuo KT rolleyes.gif nes anksciau tuo nesiskundziau, o kazkuiu KT lapelyje maciau, kad toks pasalinis poveikis gali buti
Atsakyti
butent, del auksto kraujo spaudimo ,negalejau ir negaliu KT vartoti verysad.gif
Atsakyti
as jau irgi skaiciau,kad butent negalima vartoti KT,jei spaudimas aukstas.o pas mane kazkokia nesamone doh.gif buvo virs140,paskui nukrito iki 115 g.gif kartais buna normalus.dabar matuoju beveik kasdien.ginekologe sake gerti toliau,bet eisiu pas seimos gyd.tik niekaip neissiruosiu blush2.gif
Atsakyti
Kardiologė man griežtai uždraudė gerti KT, nes jos kelia spaudimą, o vaistų nuo spaudimo poveikį mažina, tačiau girdėjau, kad yra tokių KT, kurios nedaro įtakos spaudimui, tačiau nei viena gydytoja pavadinimo taip ir nepasakė... schmoll.gif
Atsakyti
Kiekvienai moteriai - jaunesniai ir vyresniai, kuri naudoja kontraceptikus siulau paskaityt apie ju zala - gal atrasit savo ligu priezastis! Nueikit i tinklapi: http://www3.vdu.lt/life/pv/Kpasekm.htm

Ir neisigaskit - alternatyva kontraceptikams yra - tai naturalus seimos planavimas.
Atsakyti
Sveikutes,
jei jau prakalbot apie daugiavaikizma, tai man geriau tureti 10 vaiku, bet neapsigimusiu, sveiku, o ir paciai islikti sveikai, be veziu ir n... kitu ligu, kurias sukelia dirbtines gimstamumo reguliavimo priemones. 3 metai santuokos gal ir mazai, bet kazkodel sekmingai isvengiam neplanuotu vaiku ir abu esam sveiki ir laimingi. pazistu ne viena sutuoktiniu pora, kurie gyvena siuo metodu ne viena desimti metu (kad ir mano tevai), turi po 2-3 vaikus ir patikekit dziaugiasi savo pasirinkimu.
man vis nesutelpa i prota, kaip gali merginos ir moterys taip ginti kontraceptikus??? nejau jus nuosirdziai tikit ju "nauda" ir visai nesiekiat savo organizmo pazinimo, kuris toks elementarus ir aiskus. vaisingaja ovuliacijos diena labai paprasta atsekti, zinoma reikia ir pastangu. bet nejau tingejimas gali nugaleti racionalu prota?
o apie NSP privalumus ir knotraceptiku zala kalbejau, kalbesiu ir dar karta kalbesiu. nesu viena is tu bezdzioniu - uzsidengusia akis, uzsikimsusia burna ar ausis.
Atsakyti
nei jie labai daug naudos duoda nei ka...kaip ir visame kame yra dvi sio reikalo puses: blogoji ir geroji. as pvz juos geriu ( jau 1.5 m) ne tiek del apsaugos, kiek del to, kad tureciau normalu cikla. jei ne KT tai per metus savo cikla turechiau tik 4-5 kartus.
Ir jau cia kazkas vaidina labai dideles naturalistes, tai tikrai arba busit daugiavaikes mtinos, arba naudokit isplauta zarna (kaip kazkada senovej) vietoj prezervatyvu, nes vistiek naturaliau....
Atsakyti
Nesu nei daugiavaike, nei naturaliste. Lytinio akto vertė glūdi ne jo natūralizme, bet dviejų žmonių sąjungoje, kuri pilnutinai teigia asmenų orumą ir yra atvira gyvybei (apsisprendziant ja pradet arba ne). O prezervatyvu niekada nenaudojau ir nenaudosiu. Nesu ir is "gyvunu pasaulio", kur poravimosi istatymai yra paremti tik instinktais, be jokiu progu susivaldyti. Turiu valia, tam kad susilaikyciau kai esu vaisinga ir prota, tam kad pasirinkciau kas yra sveikiausia bei atitinkamiausia mano vertybems.
Atsakyti
QUOTE(Gerdukas @ 2007 05 25, 09:41)
Sveikutes,
jei jau prakalbot apie daugiavaikizma, tai man geriau tureti 10 vaiku, bet neapsigimusiu, sveiku, o ir paciai islikti sveikai, be veziu ir n... kitu ligu, kurias sukelia dirbtines gimstamumo reguliavimo priemones.

Nu labai saunu (nekalbant apie tai , kad NŠP ne visoms tinka del organizmo svyravimo), tik man toks ne i tema klausimas iskilo: kodel vyrai serga g.gif , juk jie kontraceptiku nenaudoja arba islikimas sveikai iki tol kol susergi. Tai koks skirtumas?
Atsakyti
Daug kas kenkia, bet vistiek naudojam:
rūkymas, alkoholis, vaistai, netgi kai kurie maisto produktai pilni visokių pagalbinių šlamštinių medžiagų. Iš dviejų blogybių dažnai tenka rinktis mažesnę.
Atsakyti