Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba forumo mamoms


По-роду своей деятельности, столкнулась с тем, что много мам на форуме имеют так же беды sad.gif Кому-то не хватает денег на обувь, кому-то на одежду, кто-то не может приобрести кроватку. Но мамы как-то стисняются обращаться за помощью sad.gif Может какую-нибудь темы о помощи мамам форума или как это лучше сделать unsure.gif
Atsakyti
Forumietem as mielai padeciau. Ir jei kuri mama gedinasi , gali uzsiregistruoti kitu nicku. Bet kaip zinoti, kad tai nera apsisaukele? Gal koki kaip laidavima sugalvoti? Na pvz as pazystu forumiete XXX ir tikrai zinau apie jos bedas. Ji paraso man ar kazkuriai forumietei , kad ji sioje temoje bus su nicku YYY ir as parasau, kad taip , sios forumietes bedos tikros. Na nezinau kaip paaiskinti, bet kazkaip reiketu apsisaugoti nuo paramos teikimo bet kam.
Atsakyti

Ну вот и я думаю unsure.gif только не знаю как unsure.gif
Atsakyti

mano pasiūlymas būtų toks,išrinkti vieną dalyvę (kad ir sever).
mamytė,kuriai reikia pagalbos tegu parašo sever asmeninę žinutę,išdėsto bėdą,o sever parašo,kad ir šioje temoje,kad mamytė XXX prašo pagalbos tam ir tam.
manau,taip bus logiškiausia.
tik ar galės mamytė pasitikėti. na aš asmeniškai sever pasitikėčiau.
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 11, 17:18)
mano pasiūlymas būtų toks,išrinkti vieną dalyvę (kad ir sever).
mamytė,kuriai reikia pagalbos tegu parašo sever asmeninę žinutę,išdėsto bėdą,o sever parašo,kad ir šioje temoje,kad mamytė XXX prašo pagalbos tam ir tam.
manau,taip bus logiškiausia.
tik ar galės mamytė pasitikėti. na aš asmeniškai sever pasitikėčiau.



Bet Sever visu mamyciu nepazysta . Va kame beda. As Sever irgi pasitikiu, bet kaip jai pasitiketi visoms?Reikia , kad laiduotu ta , kuri realiai zino bedas.
Atsakyti
Siūlau daryti kaip Rasma "padėkime mamoms" skyrelyje.
Ji ir mes pačios juk irgi nežinom kas ten per šeimos. Tiesiog parašyti inicialus ir aprašyti bėdą. Kas norės padėti rašo asm. žinutę tam kas tuo užsiimą ir gauna kontaktus - telefoną, adresą ar pan. Ir tada pati sprendžia padėti ar ne.
blink.gif Tikiuosi supratot smile.gif
Atsakyti
Na as padeti neatsisakysiu, jei tai nebus absurdiskas kazkoks prasymas ... wink_3.gif

Seip manu, kad paramos skyrelio moderatore yra Mamulia, todel ji ir turetu koordinuoti visa tai.
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 01 11, 20:20)


Seip manu, kad paramos skyrelio moderatore yra Mamulia, todel ji ir turetu koordinuoti visa tai.


Na bet ji juk ir taip reikalais užsikrovus... Galim juk ir padėti smile.gif
Atsakyti

Люди мне кажется не захотят открыто говорить о своих бедах, так как потом будут обговорены на форуме или при удобном случае, в споре, кто-нибудь тыкнет в слабое место.
Пусть кто кому доверяет тот тому и пишет. Неужели, если многие делают что-то совместно доброе, будут из-за пары ботинок пытаться наживиться biggrin.gif
Вот допустим пишет мама ххх- нужна пара ботинок , или пара кофточек, чем тут поживишься doh.gif Может поэтому многие и не могут обратиться за помощью. Ведь алкоголик -хроник, либо наркоман, который продаст пару тряпок и пропьет - не будет сидеть в этом сайте frusty.gif

И я вот не поняла как Mamulia может скоординировать эту деятельность в Каунасе blink.gif
Atsakyti
Na pareikšiu ir aš savo nuomonę smile.gif Manau tam atvejui yra sandėliukas.Tarkim man reikia kelnių.Keliauju į sandėliuką ir garsiai sakau, kad žmonės šiuo metu mūsų šeimoje finansinė krizė ir man labai reikia tų kelnių.Manau "sandėlininkė" mielai atiduos tas kelnias forumietei smile.gif .Tiesiog gal reiktų pažymėti, kad jei forumietei kažko prireikė ji visuomet gali tikėtis pagalbos. O dėl tikrumo, kad tos paramos tikrai reikia, manau tai sąžinės reikalas, nes patikrinti tikrai labai sunku, o ir tikrinti manau niekas nenorės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 01 11, 21:19)
Na pareikšiu ir aš savo nuomonę smile.gif Manau tam atvejui yra sandėliukas.Tarkim man reikia kelnių.Keliauju į sandėliuką ir garsiai sakau, kad žmonės šiuo metu mūsų šeimoje finansinė krizė ir man labai reikia tų kelnių.Manau "sandėlininkė" mielai atiduos tas kelnias forumietei smile.gif .Tiesiog gal reiktų pažymėti, kad jei forumietei kažko prireikė ji visuomet gali tikėtis pagalbos. O dėl tikrumo, kad tos paramos tikrai reikia, manau tai sąžinės reikalas, nes patikrinti tikrai labai sunku, o ir tikrinti manau niekas nenorės unsure.gif


За тобой как и за мной не заржавеет попросить megalol.gif megalol.gif

Может такой складик в Каунасе открыть unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2005 01 11, 20:04)
Na bet ji juk ir taip reikalais užsikrovus... Galim juk ir padėti  smile.gif

Aciu uz supratinguma smile.gif
Siaip as galiu koordinuoti skyrelyje, patarti, pasikalbeti, isklausyti. As tik fiziskai daznai negaliu istrukti, tarkim kazkam kazka nuvezti gali but sudetinga. Asmeniskai as zinau bent pora mamyciu, kurioms galetume padeti. Kazkada esu apie sakius Renax.
O del apgaules ir tt. neisivaizduoju patikros mechanizmo, manau sazines faktorius pagrindas.
O del gedos, tai nematau cia ko gedytis, niekam ne paslaptis kaip buna gyvenime, pvz. kai likau su antraja nescia ir dekrete, kai pajamu turejau minimaliai, vos vos verciausi, daug forumieciu yra man padeje sunkia minute. Uz ka ir esu be galo dekinga. Dabar, kai jau dirbu ir gaunu pajamas, galiu skola atiduoti per kitas. lauksiu asmeniniu wink.gif
Atsakyti