Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: "Žemyna"

Sveikutės biggrin.gif Matau temą apie darželius narpliojat. Mes vaikštom į Žemynos darželį, nors gyvename Justiniškėse ir vos ne pačiam kieme turim darželį, bet jis toks apdriskęs, vakarais nerakinamas(ten paugliai žiemą vasara pavėsinėse geria), lauke tik plikos pavėsinės, pora sulankstytų supynių ir smėlio dėžės be smėlio, kuriose aplinkinių kiemų katės kakoja. Į kitus darželius(jie atrodė kaip visiška priešingybė) nepiėmė, sakė kad nepriklauso pagal gyvenamą vieta nepriklauso arba, kad nesusiprotėjom pasiūlytį ko nors doh.gif . Vyras nuėjo į Žemyną pasidairyti, netyčia užejo pas vedėją, užrašė be jokių problemų,ir jau nuo rudens ėjome darželį. Lankysim jau ketvirtus metus. Grupes į kuria pataikem auklėtojos labai geros, daug užsiiminėja su vaikais, jau pakankamai gerai skaičiaujam, pažystam visas raides seniai, kai ką suskaitom clap.gif .Bet kitų grupių auklėtojos visai nepatinka, nu kiek mačiau (vasarą vaikštom į kitą grupę)blink.gif Ir pati vedėja šiemet parodė visą savo grožį. Mat visą laiką mes buvom toj pačioj grupei, pas tas pačias auklėtojas, manėm su jom ir baigsim darželį. Bet ne, sugalvojo paskutiniais metais pakeisti auklėtojas+grupe. Tėvai aišku nesutiko, kam vaikams papildomas stresas+po metų vėl pakeitimai-mokykla:oh . Nuėjom visa grupe pakalbėti su vedėja, buvo dar ir tos auketojos,pas kurias mūsų vaikai turėjo būti, tai siaubas kažkos-vedėja, tai tikra kaimo boba, visus tėvus silpnapročiais išvadino, mūsų auklėtoją intrigante, Žviegė kaip nenormali,o tos atseit kandidatės įaukėtojos vietą taip tėvus sedėdamos galę apšnekinėjo, kad net ausys linko:wacko:Tai džiaugiuosi, kad paskutinius metus lankysim+užjaučiu auklėtojas
Atsakyti
Mielosios mamos, prasau jusu pagalbos:
perskaiciau as tema apie darzelius pasilaiciuose, ir niekaip nesusidarau nuomones apie Zemynos darzeli (api ji rasoma ir gerai ir blogai). Si rudeni maziu planuojam leisti i si darzeli, kadangi jis prie pat uosviu namu, ir sie maziu gales pasiimti is darzelio. Gal galit ivardinti, geriausia butu vardaisir pavardem Zemynos darzelio aukletojas, kurios laikomos geromis (kad zinociau pas ka stengtis pakliuti) Ir siaip bet kokia informacija apie si darzeli man labai pravestu. Domina viskas - maitinimas, darzelio patalpu bukle, po kiek vaiku grupese, ar daznai serga ir t.t. . Aciu is anksto

Atsakyti
o mano dukrytė lanko "Žemyną", mes labai patenkinti smile.gif - labai šauni auklėtoja, daug užsiima su vaikais, jie užsiima pagal Vėrinėlio programą, yra tokie pratybų sąsiuvinukai "Vėrinėlio metai", kai pasakojau draugei, ji nustebo - pas juos tikrai jokių pratybų sąsiuvinukų nėra, nors tokio pat amžiaus mergaitė. unsure.gif Kai mažajai sueis 2 metukai, irgi leisim į šitą darželį clap.gif
Atsakyti
Zemynos darzeli, esanty Pasilaiciu rajone, lanke 2 mano vaikai: dukra ir sunus. Dabar mokosi. Klausiate apie aukletojas?
Aukletojos yra patyrusios, kvalifikuotos, su kuriomis teko susidurti nesnusivyliau. Nuosirdzios, svelnios, mylincios vaikus, o ir direktore supratinga, maloni moteris. drasiai galit patiketi savo vaika.
Atsakyti
apie si darzeli galiu pasakyti tik gero. aplinka jauki, aukletojos nuostabios, maitinimas patenkinamas, prieziura super. mano lanke sunus ir as labai patenkinta. vaikai uzsieme, labai smagios sventes ir tt. klausimas o kiek bus vaikui kai eis i darzeli, galesi rekomenduoti aukletojas. 4u.gif
Atsakyti
Mano dukryte lanko si darzeli, aukletoja Lina - nuostabus zmogus, tikrai nuosirdziai dirba su vaikais. thumbup.gif thumbup.gif Maitinimas geresnis negu anksciau lankytame darzelyje Karoliniskese, grupeje silta, galejom "pamirsti" siltus storus megztinius, nesiotus aname darzelyje. clap.gif Ismoko be galo daug daineliu, daug darbeliu daro. Nera kasmenesiniu piniginiu rinkliavu, kurios taip pat budavo senam darzely. Zodziu, kadangi galiu palyginti tarp dvieju darzeliu, tai man akivaizdus skirtumas thumbup.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Tiesa, jei dar domina - grupej 18 (ar 19 g.gif ) vaiku sarase, del sirgimo - mes lankom nuo sio rugsejo ir dabar pirma karta susirgom siais metais sad.gif sad.gif Bet po iseiginiu, tai darzelio tikrai nekaltinu. Maitina 5 kartus: pusryciai, priespieciai (lengvi, koks surelis ar jogurtas, ar vaisius), pietus ir vakariene. biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis nuo rudens lanko Zemyna. Visai neblogas darzas. Vedeja, tiesa sakant, keista - kisasi i aukletuju darba, pati paskirsto vaikusi grupes, pakeisti gtupe butu turbut problematishka. Bet su ja reikia griezhtai, nepasimesti, reikalauti. Aukletojoms neturiu jokiu priekaishtu, tikrai rupestingos ir svarbiausia - nerekia, negasdina, netraumuoja vaiku. Stengiasi visus konfliktus su vaikais spresti taikiai. Grupeje 20 sarashiniu vaiku, bet lanko apie 15, o ziema ishvis 10.
Man patinka, kad shiame darzelyje yra mishraus amz grupiu, pvz musu grupej vaikiukai nuo 3 iki 6 metu. zhinoma, dauguma shi rudeni buvo trimetinuku, bet vistiek vaikui idomu, kai gali stebeti vyresnius arba pagloboti mazhesnius.
Ir svenciu yra yra ivairesniu, ir pats darzelis jaukus.
Atsakyti
Mes irgi lankom Zemynos lopseline grupe. Del silumos sutinku -silta. tongue.gif Valgyt duoda 4, o ne 5 kartus. Rinkliavos irgi yra, bet cia jau grupes reikalas, pas mus per tevu susirinkima taip patys tevai nusprende, renkam wc popieriui, muilui, ugdymo priemonem ir pan. Moketi uz darza irgi reikia ne 4.76, o 4.85 Lt uz diena. g.gif Vedeja tikrai ne pats maloniausias zmogus, kazkokia falsyva schmoll.gif Nezinau kaip kiti tevai nustato aukletoju kvalifikacija ir geruma, bet as is kai kuriu pastebejimu galiu pasakyti, kad buna visko verysad.gif Kai pradejau vesti vaika, pasiimdavau ji pries pietu miega. Laukdama, kol baigs valgyti, maciau kaip aukletojos laksto i pavesines parukyti. Grupeje vaikai kartais paliekami vieni, o gretimu grupiu aukletojos sedi pietu miego kambarely. Bet siaip, mano lankytojui patinka darzely biggrin.gif O ir grizta -nauju zodeliu ismokes, kiekviena diena naujas darbelis darytas ir pan., atvaziuoja spektakliukai vaikams. O ligos, tai kiekvienam darze ju yra sad.gif Pas mus grupej irgi vaikus ir kosincius, ir su sloga veda unsure.gif
Atsakyti
Mano dukrytem 3.5 metuku ir1,9 menesiai.Uz poros savaiciu keliausim i lopseli-darzeli Zemyna.Gal kas patartumet tokio amziaus mergaitem, kurios grupes aukletojos yra geriausios?? g.gif Buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

gal kas jau lankot KISKUCIU arba CIAUSKUCIU grupes nuo 3-ju metuku Zemynos darzeli. Planuojam ir mes pradeti. Gal galit pasidalint patirtim? Busim labai dekingi.
Atsakyti
Apie "Žemynos" darželį girdėjau tik gerus atsiliepimus. Teritorija sutvarkyta, saugoma. O auklėtojų kiekvienam darželyje pasitaiko visokių. Tikriausiai stebuklas būtų, jei grupėje visos - abi auklėtojos ir šeimininkėlė - geroa būtų. 4u.gif
Atsakyti