Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynas švenčiam namuose

Sveikos mamytes ir kumutes. jau kelinta diena bludiju po maisto forumus ir nieko doro nesurandu koki maistuka patiekti ant krikstynu vaisiu stalo, jau kyla noras eiti svesti i kavine, bet man namuose kazkaiptais jaukiau. tad prasau jusu mamytes, padekite sugalvoti kaip grazei papuosti stala, koki maista ant jo deti, kad butu ant jo ne tik tradicine balta misraine, o pavyzdziu graziai ifarsiruota zuvis ir t.t.
didelis dekui
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 25, 11:38)
Sveikos mamytes ir kumutes. jau kelinta diena bludiju po maisto forumus ir nieko doro nesurandu koki maistuka patiekti ant krikstynu vaisiu stalo, jau kyla noras eiti svesti i kavine, bet man namuose kazkaiptais jaukiau. tad prasau jusu mamytes, padekite sugalvoti kaip grazei papuosti stala, koki maista ant jo deti, kad butu ant jo ne tik tradicine balta misraine, o pavyzdziu graziai ifarsiruota zuvis ir t.t.
didelis dekui

g.gif g.gif na sunku pasakyti ka deti... pabandyk i Sonatinos receptus nueiti ten yra gausybe gradumynu wub.gif

sonatinos skyrelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jurginta*: 25 gegužės 2007 - 13:17
oi gal netrinkit dar... ax.gif
padiskutuosim ka issirinksit gamint... mes irgi galvojam namie daryt... privalumai didelis erdvus kiemas kuriam jau zydes daug geliu, bus galima papuost kokiais balionais... visi bus gales but ilgiau, daryt ka nori ir t.t... nu bet vienintelis bet del maisto, ka sugalvot... g.gif
Atsakyti
na matai mes cia turbut tik dviese ruosem namie, o visos kitos kavinese-restoranuose. man irgi idomu ka padeti ant stalo kad nebutu tik tradicianiai patiekalai balta misraine silke zuvis. ir dar idomu kaip ta staliuka graziai paserviruoti. seip tai laaabai daug patiekalu suradau sonatos skyrelyje, bet ju tiek daug kad nezinau ka issirinkti.
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 29, 19:22)
na matai mes cia turbut tik dviese ruosem namie, o visos kitos kavinese-restoranuose. man irgi idomu ka padeti ant stalo kad nebutu tik tradicianiai patiekalai balta misraine silke zuvis. ir dar idomu kaip ta staliuka graziai paserviruoti. seip tai laaabai daug patiekalu suradau sonatos skyrelyje, bet ju tiek daug kad nezinau ka issirinkti.


turbut kad tik dviese smile.gif tai vat ir idomu koki meniu sudarysi, nes plius dar gi reiks kad viskas gan greit pasidarytu, nes ryte nelabai laiko bus (is vakaro daryt nelabai norisi), o kai grisim is baznycios reikes tik grei viska ant stalo sudet (mes galvojam lauke sedet). Na as isivaizduoju kazkokius mazus sumustinukus pradziai, darzoves, o paskui kazkokius kepsnelius gal kept... g.gif bet vistiek kazko idomiau noretusi, ne standartini saslika...
Atsakyti
as irgi dabar skaitau tuos receptus smile.gif kazkokiu uzkandziu idomesniu ieskau...
Atsakyti
Ne vienos ne schmoll.gif biggrin.gif mes darysim savo sode ax.gif ax.gif na visviena namu salygom biggrin.gif
Atsakyti
mes drysim krikstynas namuose ax.gif tai jau irgi suku galva kaip ka pagamint kaip papuost ir panasiai, gal jau ka issirinkot ir nusprendet?
Atsakyti
Temele super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nes as irgi darysiu pas save sode ir taipat suku galva kaip papuost stala doh.gif
Atsakyti

Laba ryta mamytes. vakar puse dienos praleidau sonatos skyrelyje, bet nieko neradau man tinklancio krikstynom. radau kelis patiekalus, bet juos ilgai gaminti, o noriu maisteli pasiruosti visa ryte, kad grize po visu ceremoniju iskarto sesti prie stalo. be to noriu ir tokiu patiekalu, kafd mano mazasis berniukas irgi valgytu, zodziu, kad tiktu ir vaikams. kelis patiekalus jau zinau, tokios uzkandeles ant stalo, tai mini susmustiniai su lasisa, verinukai is olandisko surio alyvuoges ir kumpio, laaabai man jie patinka, aisku be baltos misraines nei viena svente nepraeina, dar galvoju, kokia zuvi ir silke pasiruosti, silke tai ruosiu su kiausiniais majonezu svogunais ir olandisku suriu. tik va zuvytes koki gera receptuka reikia suzinoti, kad galetu ir mazasis jos pavalgyuti. na o toliau dar reikia galvoti.

be to mamytes, gal zinote kur baltas staltieses kaune pardavineje ir kokios mazdaug kainos, o gal ruzava deti ant stalo, nes bus ruzavas tortas, jeigu neklystu tai berniukui ruzava spalva? ar ne? visai susibalamutinau.

dar sakiau pripirksiu daug baltu ir spalvotu balionu, bet nezinau, kur juos pripusti su to dujom, kad kiltu jie i virsu, o gal jus zinote?
Atsakyti
Na jei Kaune tai hypermaximoje pucia 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o gal zinai kokia vieno baliono kaina, turiu omeny priputimas vieno baliono
Atsakyti