Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno r. Girionių darželis

Savo sūnų užrašiau į šį darželį, bet nieko apie jį nežinau, tiesiog jis yra arčiausiai namų. Norėčiau sužinoti į kokią grupę geriau leisti, kurios auklėtojos geresnės, kokia bendra tvarka ir t.t., ir pan. Pasidalinkit įspūdžiais kas jau su šiuo darželiu susipažinę gossip.gif tongue.gif
Atsakyti
Garbės žodis, buvo tokia tema, bet kažkodėl jos nebeliko - gal nusprendė, kad niekam nereikalinga g.gif .
Mums irgi šis darželis būtų artimiausias, patiktų, kad ne mieste, o gamtoje. Bet va kažkada užsiminiau kolegei apie tokius planus ir ji sakė girdėjusi, kad ten nemažai yra asocialių šeimų, įsikūrusių soduose, vaikų (ginkdie, nesakau, kad soduose tik tokie gyvena, bet ir tokių nemažai). Tai va, suabejojau ir užrašiau į lopšelį Panemunėje. O kiek ten tos tiesos, tai nežinau. Gal ir visai netiesa
Atsakyti
Aš irgi užrašius į šį darželį, bet kol kas lopšelį lankom mieste. Čia pradėsim eit gal nuo kitų metų, kai turėsim daugiau nei tris metukus smile.gif Vienos mano draugės vaikas lankė šitą darželį - tai labai patenkinta buvo...
O šiaip vaikų iš visokių šeimų visur yra...
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2007 05 30, 09:54)

O šiaip vaikų iš visokių šeimų visur yra...

Be abejo, tik yra skirtumas, kokią grupės dalį sudaro vieni ir kiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis.Mano sūnus lanko Girionių darželį.Grupėj nepastebėjau nei vieno asocialaus vaiko.Auklėtojos labai geros, grupės gražiai įrengtos, mokesčiai mažesni, kadangi rajono darželis ir kiemelis gražiai įrengtas, prie pat pušynas yra thumbup.gif .Minusas tik tas, kad trūksta papildomų užsiėmimų vaikams, vyksta tik dainavimo pamokėlės.Nuo rudens pradės eit ir mažasis mūsų, o šiaip pirmą kartą girdžiu, kad soduose gyvena asocialūs asmenys- mes patys iš sodų, prieš metus atsikraustėm iš miesto, ir visai nesigailim, nė už ką negrįščiau į miestą, nes rytais gegutės kukuoja, driežai kieme laksto, vaikams laisvė, aplinkui pušynas, kaimynai thumbup.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karkuša: 31 gegužės 2007 - 14:15
Man asmeniškai tai labai gerą įspūdį paliko ir darželio aplinka, ir grupės gražiai sutvarkytos, ir sakė su vaikais į lauką kiekvieną dieną eina, ko nepasakyčiau apie miesto darželius. Ne iš vienos mamos girdėjau, kad mieste kai kuriuose darželiuose reikia pyktis su auklėtojomis, kad vaikus į lauką išvestų. O ir vedėja tokia maloni moteris pasirodė, ne tokia, kaip kai kurios užsilikusios "tarybinės". Nu, o realiai tai viską pamatysim, kai lankyt pradėsim. Tikiuosi nenusivilsim.
Papildyta:
QUOTE(Karkuša @ 2007 05 31, 15:14)
Labutis.Mano sūnus lanko Girionių darželį.Grupėj nepastebėjau nei vieno asocialaus vaiko.Auklėtojos labai geros, grupės gražiai įrengtos, mokesčiai mažesni, kadangi rajono darželis ir kiemelis gražiai įrengtas, prie pat pušynas yra  thumbup.gif .Minusas tik tas, kad trūksta papildomų užsiėmimų vaikams, vyksta tik dainavimo pamokėlės.Nuo rudens pradės eit ir mažasis mūsų, o šiaip pirmą kartą girdžiu, kad soduose gyvena asocialūs asmenys- mes patys iš sodų, prieš metus atsikraustėm iš miesto, ir visai nesigailim, nė už ką negrįščiau į miestą, nes rytais gegutės kukuoja, driežai kieme laksto, vaikams laisvė, aplinkui pušynas, kaimynai  thumbup.gif.


O gal gali patart į kokią grupę geriau leisti? Maniškis dar neturės 3 metukų, kai vesti pradėsiu, kažkaip pergyvenu, kaip mano lepūnėlis ten jausis, nors vaikų tai be proto nori.
Atsakyti
Na, mes einam mieste, bet vaikai ištisą dieną būna lauke, jei nelyja smile.gif
O šito darželio vedėja tikrai fainutė smile.gif
Atsakyti
Mano didysis eina į auklėtojos Sigitos grupę- 2 grupę, bet nuo rudens pereis į priešmokyklinę grupę, o Sigitos priežiūrai atiduosim mažiuką nuo rudens- Jam bus 2,3 m.
Atsakyti
QUOTE(Karkuša @ 2007 06 07, 11:39)
Mano didysis eina į auklėtojos Sigitos grupę- 2 grupę, bet nuo rudens pereis į priešmokyklinę grupę, o Sigitos priežiūrai atiduosim mažiuką nuo rudens- Jam bus 2,3 m.



Tokį mažiuką priima? Aš savo mažių nuo sausio užrašiau, tada jam bus 2,6 m, ir tai sakė, kad mažiukas. Tai gal ir mums reiks prašytis pas auklėtoją Sigitą, jei ji tokiu mažius prisiima. Beje, o kaip pas jus reikalai su puodu ir valgymu. Mums sakė ateiti jau be sauskelnių ir kad pats valgytų, tai dabar intensyviai treniruojamės tongue.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų mirksiukas.gif Tai kaip sekasi ruoštis į darželį?
Atsakyti
ruosiuosi ir as savo merginas vesti i si darzeli nuo rudens.viena i paruosiamuku grupe, kita i paprasta. mums jis arciausias.
beje mes irgi soduose gyvenam smile.gif nelaikau saves asocialia.
as kaip tik tos nuomones, kad soduose namus gali pirktis ar statytis tikrai ne asocialus zmones. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrella @ 2007 11 26, 17:06)
ruosiuosi ir as savo merginas vesti i si darzeli nuo rudens.viena i paruosiamuku grupe, kita i paprasta. mums jis arciausias.
beje mes irgi soduose gyvenam smile.gif nelaikau saves asocialia.
as kaip tik tos nuomones, kad soduose namus gali pirktis ar statytis tikrai ne asocialus zmones. smile.gif


Labas. Smagu, kad ir šitą tema kažkas prisiminė mirksiukas.gif Aš saviškį į šį darželį bandysiu nuo sausio iškišt biggrin.gif Nes jau namie vaikinui veiklos trūksta kaip turi būt doh.gif Tik MB dar prieštarauja, sako, kad dar anksti, kad gaila, bet manau perkalbėsiu. Tai gal kokioj grupėj susitiksim, nes tavo mažoji, matau, panašaus amžiaus kaip ir maniškis bigsmile.gif

Atsakyti