Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas lopšelis Klaipėdoje

taip jau yra kad šiais laikais su mažais leliukais norint sėdėti namuose reikia, kad tėtis daug pinigėlių uždirbtų (kad visiems užtektų), o jei tų pinigėlių netaip jau daug, o ir pati mama nelabai nori prarasti darbą, jai tenka grįžti į savo darbo vietą vos tik mažajam žmogučiui sukanka vieneri metukai.
Todėl ir prašau mamyčių pagalbos, gal kas gali parekomenduoti lopšelį Klaipėdoje, mažajai 2.gif tuo metu, kai planuojam pradėt eiti, jau bus metukai su trupučiu...
Atsakyti
O kur planuoji vesti, kokioj miesto dalyje?
Atsakyti
Tai vat ir galvoju kaip čia geriau, nes jei arčiau namų tai tada darželio teks ieškoti centre (pati gyvenu Paupiuose), o jei arčiau darbo - tai mano darbelis Rambyno gatvėj... Ko gero žiūrėsiu kur vietą gausim ir žinoma kaip pati to darželio aplinka bus, auklėtojos kokios...
Atsakyti
as irgi savo panele noriu pradeti vesti i lopseli bet tik nuo rudens tada jai jau bus 1,5m bet ieskau jau dabar
Atsakyti
yra tokiem mazems darzeliai kauno gatvei, prie kazkokios kepiklos neatsimenu dabar pavadinimo
Atsakyti
mano puske ten veda savo vaika, teisingiau jau irase nebuvo dideliu problemu. sekmes
Atsakyti
kauno gatvė netinka. gal dar kas ką pasiūlys ax.gif
Atsakyti
4u.gif Dabar darzeliai paga gyvenama vieta, kuris arciausiai. naujas istatymas klaipedoje g.gif doh.gif
Atsakyti
doh.gif visai buvau pamiršus. o jei mano rajone tik darželis. o lopšelio nėra g.gif į kurį rajoną mus nukreiptų?
Atsakyti
Ruta darzelyje net 4grupes lopselinuku ,simonaitytes g., ten savo mazaja uzrasiau. biggrin.gif
Atsakyti
Mes lygtai jau įsisiūlėm į "Radastėlę" netoli senojo turgaus - ganėtinai patogus atvažiavimas, nes sūnų paleidžiam Bangų gatvėj "Šaltinėlyje" o pro šitą lopšelį pravažiuosim važiuodami į darbą. Pradėsim lankyti nuo balandžio pradžios, tai įdomu kaip čia mums seksis. Gal kas lankėt šį lopšelį? Kokie atsiliepimai būtų?
Atsakyti
QUOTE(elyt @ 2005 03 17, 16:26)
Ruta darzelyje net 4grupes lopselinuku ,simonaitytes g., ten savo mazaja uzrasiau. biggrin.gif


ir aš ten užrašiau,be to ten lanko ir mano sūnus,tik jam jau paskutiniai metai darželyje 4u.gif
Atsakyti