Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

Stai kokia ji.Nusiperku nauju drabuziu ir negaliu pranesioti,nes gaila...nesvarbu kas tai ar kostiumelis ar batukai ar bliuskute.Juk yra moteru o gal ir jus tokios ,kurios vos nusiperkat tuoj ir velkates,o man gaila.Turiu daug nauju nepranesiotu drabuziu pirktu pries 5 metus.O tokie ir is mados iseje nesirengsi juk.Nesakau kad esu skupi,juk nepirkciau gailedana pinigu,man reikia tureti ,kad laikas nuo laiko pasimatuociau ir vel kabinciau i spinta.Nesusidarykit blogos nuomones,nesioju svarius normalius drabuzius,taciau kad naujus ka tik nusipirktus apsirengciau reikia prisiverst. Taigi mamytes,barkit gedinkit,nepyksiu - gal suveiks jusu patarimai .
Atsakyti
biggrin.gif pas mane atvirksciai - uzsidedu kelis kartus ir guli spintoj, nesinori devet , bet kaip tau pavyksta nusipirkt ir laikyt spintoj - gal tu ugdai valia wink_3.gif Nepyk , uzduosiu klausima - tu ne suvalkiete ?
Atsakyti
Mano pusseseres drauge irgi nusipirkdavus nenesiodavo drabuziu maziau nei metukus spintoj pakabejusiu. Ir tai, kiek prisimenu, drauges vos ne jega apvilkdavo megalol.gif
AR pasikeite jos poziuris nezinau, nes jau senokau puske pasakojo apie ja...
Atsakyti
atsakymas Arvirai.as ne suvalkiete as grynaveisle aukstaite,bet truputi sugadinta.mano vyras suvalkietis
Atsakyti
Aš tokios problemos neturiu smile.gif Visada perku drabužius su konkrečiu tikslu - reikia, noriu atsinaujinti ir pan. Na viena kostumėlį nusipirkau šiaip, gal gyvenime kada nors prireiks... Va jis ir kabo spintoje 6m, pora kartų užsidėjau, o dabar nemadingas visiškai.

O gal tu nepirk naujo drabužio, kol tau jo labai neprireiks, kol tiesiog nebūsi priversta jo užsidėti? Nes man naujas drabužis labai malonus, net pakylėta iš pradžių jaučiuosi biggrin.gif
O kitus malonumus tu irgi taip atidėlioji?
Atsakyti
Kveli- perskaicius tavo zinute net prunkstelejau,del tu kitu malonumu,ne kitu malonumu neatidelioju matai jei as jais nepasinaudosiu tai pasigriebs kita.
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2005 01 12, 22:27)
Kveli- perskaicius tavo zinute net prunkstelejau,del tu kitu malonumu,ne kitu malonumu neatidelioju matai jei as jais nepasinaudosiu tai pasigriebs kita.


O drabužius gali pasigriebti - kandys wink_3.gif
Atsakyti
Turiu mamą suvalkietę - kiekgi "pričėdytų" rūbų pas ją, dar iš jaunystės laikų megalol.gif Ypač pikta, kai padovanoji kažką naujo, o ji ir tą "sučėdija", rengdamasi diena iš dienos vis tą patį. Po to pamato, kad nebeįlenda, o ir šiaip drabužėlio efektas jau visai kitoks, nei "savo laiku"... Manau, kad mano mama taip daro, nes pernelyg sureikšmina tą naują rūbą, laukia vis tinkamesnės progos. Jaučiasi tarsi neverta... Ar tik tau panašiai nėra? Atsimink, kad esi VERTINGESNĖ už net patį brangiausią skudurą, tai išvis nesulyginama wink_3.gif
Atsakyti
oi Erszebeth kaip ten graziai pasakei apie ta verte.vis tiek gerai kai yra su kuo pasitarti,truputi pradedi kitaip galvot,nes pagalvojiapie viena mamyte apie kita ir sau kazka pritaikai.man labai svarbi jusu nuomone
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2005 01 12, 21:57)
Stai kokia ji.Nusiperku nauju drabuziu ir negaliu pranesioti,nes gaila...nesvarbu kas tai ar kostiumelis ar batukai  ar bliuskute.Juk yra moteru o gal ir jus tokios ,kurios vos nusiperkat tuoj ir velkates,o man gaila.Turiu daug nauju  nepranesiotu drabuziu pirktu pries 5 metus.O tokie ir is mados iseje nesirengsi juk.Nesakau kad esu skupi,juk nepirkciau gailedana pinigu,man reikia tureti ,kad laikas nuo laiko pasimatuociau ir vel kabinciau i spinta.Nesusidarykit blogos nuomones,nesioju svarius normalius drabuzius,taciau kad naujus ka tik nusipirktus apsirengciau reikia prisiverst.    Taigi mamytes,barkit gedinkit,nepyksiu  - gal suveiks jusu patarimai .


Čia kaip toj rusų patarlėje - у кого суп жидкий, а у кого и жемчуг мелкий.
Atsakyti
As prisiperku,nebepatinka wink.gif
Tai turiu -kaimynu dukrele biggrin.gif Tai jai viskas tinka thumbup.gif
Gal todel man lengviau(nes as ,pusiau zemaite,pusiau ruselka) blink.gif g.gif
Atsakyti
Mano patevis buvo toks. Ir as visad gaudavau pylos jeigu siandien nusipirkau diena, o vakare jau velkuosi, ir nesvarbu kas tai budavo: ar visas kostiumelis, ar tik marskineliai. Jis turejo tokia "auksine" striuke, kuria turbut tik viena karta buvo uzsidejes, mat labai daznai i svecius vaiksciodavo kad galetu pasigirti savo nauju rubu biggrin.gif
As tikrai neleabai suprantu kam pirkti ruba jei jis kabes spintoj. Vitrinoj i ji nors kiti paziures laugh.gif o spintoj gi nieks nemato wink.gif
Atsakyti