Įkraunama...
Įkraunama...

supermamų supervaikai

Labai atsiprašau, kad taip įkyriai kartoju savo 12-metės dukros prašymą. Ji labai žavisi šiuo tinklalapiu. Jame randa vietelę įvairaus amžiaus moterys(nebūtinai- mamos).Dukra būtų laiminga, jei atsidarytų tema pavadinimu "suprmamų supervaikai". Mergaitės argumentas- temoje panelėms rašo panelės nuo 16-17 metų, jų poreikiai- kiti. O jos amžiaus panelės taip pat norėtų bendrauti kultūringame forome, nes paaugliams skirti forumai pilni negerų dalykų(dukros žodžiais). Aš beveik nemoku naudotis kompiuteriu, bet, atrodo, naują temą galima atidaryti, tik kažkam iš vyresnybės leidus.Jau bandžiau užsiminti apie tai vienoje temoje, rašyti laišką, bet atsakymo negavau. Tikriausiai tiesiog nemokėjau teisingai išsiųsti. blush2.gif g.gif
Atsakyti
Supermama.lt portalas iš esmės yra suagusių portalas. Mūsų pagrindinė auditorija yra suaugę (pilnamečiai). Todėl kurti atskirą skyrelį yra netikslinga.
O atidaryti temą bendraamžiuose gali bet kuris narys, tam nėra apribojimų smile.gif
Bet nemanau, kad čia susirinks didelis būrys 12-13mečių smile.gif
Atsakyti
hmm...toks dalykas istikruju mane sudomino...bet man kaip paauglei visiai gera ikr puiku buti tarp suaugusiu.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzne @ 2007 05 27, 20:44)
O jos amžiaus panelės taip pat norėtų bendrauti kultūringame forome, nes paaugliams skirti forumai pilni negerų dalykų(dukros žodžiais).


gerai sako dukra smile.gif kulturingų paauglių kurtų forumų man neteko regėti. Maniškis į kulturingus pretenduotų. O dauguma forumų, kuriuos kuria vaikai, nepasižymi kultūringumu. Iš vis juose tvarkos nėra smile.gif vaikams.lt forumas, kiek pastebėjau, neprižiūrimas, tad rimtų forumų mažai yra..
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 05 28, 12:42)
Supermama.lt portalas iš esmės yra suagusių portalas. Mūsų pagrindinė auditorija yra suaugę (pilnamečiai). Todėl kurti atskirą skyrelį yra netikslinga.
O atidaryti temą bendraamžiuose gali bet kuris narys, tam nėra apribojimų smile.gif
Bet nemanau, kad čia susirinks didelis būrys 12-13mečių smile.gif

bet ju cia tikrai daug g.gif
Atsakyti
Atskiro skyrelio tikrai nebus, o jaunieji lankytojai gali susikurti temą bendraamžiuose jeigu yra toks poreikis smile.gif
Atsakyti
Man ir prie suaugusių gerai user posted image user posted image
Atsakyti
Koks didelis užtikrintumas, kad tikrai nebus schmoll.gif ,o gal bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anaida8 @ 2007 07 07, 13:12)
Koks didelis užtikrintumas, kad tikrai nebus schmoll.gif ,o gal bus biggrin.gif

Na šiaip, Auges nėra tik paprastas forumo dalyvis, tai matyt žino ką sako, jog nebus mirksiukas.gif

Bet juk niekas nekliudo atidaryti temos bendraamžiuose ar bedraminčiuose. Juk yra "-niolikinių"(ar kažkas panašaus ax.gif ) temukė, "+-20-mečių" tema. Bet kas gali tokią temą atidaryti ir bendrauti į valias mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
jei paauglės 16- kos metų bendrauja, tai 13 metės čia vietos tam tikrom temom irgi randa. Juolab kad kaip matėm jų čia tikrai netrūksta. group.gif
Atsakyti
Šiaip pritariu, jog atskiro skyrelio nereikia, nes jei jau čia atėjo, tai matyt, įdomus toks forumas, koks yra. (turiu omeny, jei ateina prie suaugusiųjų, tai turbūt neieško čia vaikų ax.gif )
Atsakyti
g.gif seis laikais paaugles nori buti suaugusios biggrin.gif ,todel ir verziasi isuaugusiu forumus.
Atsakyti