Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės kaina - 2

Tesiam toliau 4u.gif

senoji tema
Atsakyti
o, kaip netiketai as pirma tongue.gif Nezinau, neturejau svajoniu sukneles- tiek daug graziu ir skirtingu matydavau ir nuomone keitesi pagal nuotaika. Bet savaja tai siuvausi- su ranku darbo siuvinejimui, ilgu veliumu. Man grazu. O kainavo apie 1500 lt.

Cia prie to paties ir paklausiu- o kur Vilniuj yra nebrangiai nusipirkt pirstinaiciu ilgu prie vestuvines sukneles. Atsakykit jei kas zinot. Aciu
Atsakyti
4u.gif Uz savo vestuvine suknele sumokejau beveik 5000 lltu. ax.gif Ji is Maggie Sottero kolekcijos. Ji buvo butent tokia, kokios as i visa gyvenima norejau. Nera ji per daug perkrauta, nedaug pribumbasu ir pan. 4u.gif Num, zodziu, mano svajoniu suknele. wub.gif
Atsakyti
Manoji kainavo 1300 LT 4u.gif
Atsakyti
manoji 1700 LT 4u.gif
Atsakyti
maniskes nuoma kainuos 2500 LT
Atsakyti
Mano suknute kainuos 2000Lt. Galėtų nuomos salonuose ant suknučių būti kainos, nes kiek ėjau tai atrodo, kad kainą iš lempos pasako g.gif
Atsakyti
as uz savo mokejau 2000 litu ,parsisiunciau is amerikos,truputeli reiks ingi palenkti ,bet nieko tokia kokios ir norejau mirksiukas.gif ikelciau foto ,bet neiseina g.gif
Atsakyti
QUOTE(krynka @ 2007 08 04, 20:06)
Galėtų nuomos salonuose ant suknučių būti kainos, nes kiek ėjau tai atrodo, kad kainą iš lempos pasako  g.gif


as tik vienam salone kainas ant etikeciu aptikau... is ten ir issirinkau, bet ne etikete viska nuleme wink.gif
o tai ar nera taio, kad kainos yra privalomos? kazkur skaiciau, lyg tai tokius dalykus kokybes inspekcija reglamentuoja, bet nesu tikra
Atsakyti
mano kazkur 3500lt. pasiuvimas ir geros medziagos
Atsakyti
Manoji kainuos 1200 lt
Atsakyti
as siuvausi suknele.
visa medžiaga ( japoniškas šifonas, atlasas) + rankų darbo siuvinėjimas + nuometas siuvinėtas 3m. ilgio 4u.gif kainavo apie 1500lt.
Atsakyti