Įkraunama...
Įkraunama...

Korsetai ir nėščiųjų diržai


Pasakykite, ar neshiojote neshchiuju dirzhus ir kaip su jais jautetes?
Ash negaliu jo pakesti - man atrodo, kad jis visai nepadeda, tik trugdo gyveni! >:( Verzhia, spaudzhia, trina, ypatingai kai sedzhiu ar vairuoju... Gal ash koki bloga nusipirkau? ??? Gal tos kelnaites, kur su dirzhu prilaikanchiu - geriau? Kahzkaip nesinori, kad pas pilvukas nutystu, strijos atsirastu ir t.t. (Nors man atrodo, kad nuo tokios trinties ir verzhimo dar labiau strijos ant odos tempiasi.) Shiaip va jau 30 savaite eina, bet ash jokio diskoforto del neshiojimo nejauchiu. Kaip ten su tais dirzhais? Ir kojines pirkau, bet nedeviu...
Atsakyti
Gal viskas priklauso nuo pilvo formos? Mano draugė tą diržą nešiojo ir sakė,kad jai buvo labai patogu ir lengviau nešioti.Buvau ir aš iš jos pasiskolinus,bet tik pasimatavau ir supratau,kad tai ne man.Nejaučiau jokio gerumo,tik nepatogumą.Taip ir pravaikščiojau visą nėštumą be diržų ir kelnaičių-buvo labai liux.Ir nieko tas pilvas neišsitampė ir nenukaro,tik lašinukų ant jo nemažai likę po nėštumo.
Atsakyti
Aš jokių diržų irgi nenešiojau ir taip pat pilvukas visai nesutrūkinėjo pfu pfu pfu, bet man atrodo, kad su tuo sutrūkinėjimu labai individualiai - vienoms nieko, o kitoms nei tepaliukai, nei diržai nepadeda. [smiley=idontnow.gif]
Atsakyti
Sveika,
As, kai pajutau, kad pilvas zemyn krenta predejau nesioti kelnaites su palaikancia guma (dirzu), man tai padeda, nezinau.
Atsakyti
 Kai laukiaus pirmo, tai dirzai tokie, na, svelniai tariant, nekokie, tebudavo. Gydytojos prigasdinta nesiojau, bet geriau jau buciau to nedarius. Pilvas nedidelis buvo, tai dirzas tik kabejo(nesusimazino iki pilvo dydzio). Na o dabar, kai maziukes laukiaus, tai su tom kelnaitem, kur dirzas isiutas, jauciausi puikiai. Ne pigiausias pirkau, bet patogumas atpirko.
Atsakyti
as tai dirza uzsidedu tada kai zinau, kad ta diena daug vaiksciosiu ir pan. namie tai nenesioju, nes per karscius man su juo perkarsta ir nepatogu :-/ taciau pasirodo, kad gydytojai visi kaip susitare liepia visoms nesioti ir dar visaip gazdina, bet kaip supratau mes nelabai bijom  :D
Atsakyti
Nesiojau dirza ir su pirmuoju, ir su antruoju. Abu kartus turejau laaaabai dideli pilva, dirzas tikrai padejo. Pilvukas graziai susitrauke net ir po antro gimdymo. Be dirzo jausdavausi kazkokia "is krantu isplaukus", o su dirzu tokia "mobilizuota' ;D.  As rekomenduociau nesioti.
Atsakyti
Aš turiu spec kelnaites. Labai patogios ir labai gerai su jomis jaučiuosi, pirkau latviškas, apie 60 lt. Tik kai labai karšta ir mažai vaikštau tai jų dėvėti nesinori, be to, negražiai atrodo ir po kelnėm, tad užsidedu tik kai būnu su sarafanu tongue.gif
Atsakyti
Pagal mane, jis butinas, jei nori islaikyti gera figura. Juk uzsidejus dirza, pilvas yra prispaudziamas. Tai nesciai lengviau yra vaikscioti. Maziau skauda nugara. O ir po gimdymo maziau pilvas nukara wink.gif... Zinoma, nestumo metu reiketu pilvuka trynti su spec. aliejukais. Padeda ;D, nes pati tryniau 2x dienoj.
Atsakyti
As dirza nesiojau ir nestumo metu, ir iskart po gimdymo. Tai tikrai labai geras dalykas: nestumo metu neskauda nugaros, pilvas ne taip tempiamas zemyn, o po gimdymo gana greitai susitraukia pilvukas.
Atsakyti
Nestumo metu gyditoja liepe nesioti man dirza,bet kadangi jis pas mane senovinis,tailabai ilga procedura kol uzsisegdavau,o ir labai jau matydavosi jis-tai buvau uzsidejus gal kokius 5 kartus kai tekdavo ilgiau pavaiksciot(tada maziau mausdavo pilva).Del striju tikrai nemanau,kad labai padeda tepimai aliejais ar dirzo nesiojimas,nes pagimdziau du vaikus irne vienos strijos neturiu(tpfu,tpfu,tpfu).Cia greiciau odos elastingumas,nes tikrai nieko netepliojau ir su pirmu visiskai nenesiojau dirzo.O kaimyne viska dare,o pilvas net baisu paziuret :-/Sekmes jums ir bukit sveikos ir grazios wink.gif
Atsakyti
smile.gif Kaip matau, ne man vienai tie dirzhai ypatingo susizhavejimo nekelia wink.gif. Gal reikes pabandyti dar tas kelnaites nusipirkti, nors nepatogumas tas, kad ash visas kelnes turiu zhemu liemeniu, tokiu kur pilvukas visiems grazhiai matosi, o jau su tais triusikais teks atsisakyti :-[. Ir kojiniu neneshioju tu, nuo venu ishsipletimo, atseit, nors pirkau... Kur tau su kojinem per toki karshti?! ohmy.gif Bet dar yra laiko, gal rudeni pravers? Tiesa, del nugaros skausmu. Man visa gyvenima labai nugara skaudedavo, kokia tai diskoze nustate, zhodzhiu tai buvo senai, visokius masazhus du kart metuose darydavau ir t.t. O labiausiai bijojau, kad neshciai bus sunku. (Gal dar ir bus, 30 sav. dar eina ???) Bet norejau pasakyti, kad nera nieko geriau uzh reguliaru pasiplaukiojima baseine! Tiesa, ash dar i  treniruokliu sale uzhsuku zhmoniu pagazdint, ir ten dar nugarai tokius pratimus darau ir vienas treniruoklis labai praverchia - trenerio nurodytas. Zhodzhiu esme tame, kad man dabar nieko neskauda ir nugara kaip nauja, ko nebuvo iki neshtumo ;D.
Atsakyti