Įkraunama...
Įkraunama...

Riebūs keliai

Gal yra kokių pratimų,kurie sudegintų lašiakus, susikaupusius ant kelių? unsure.gif
Atsakyti
nejaugi tikrai nera pratimu kurie butu skirti keliukams? pas mane tokios riebaliuku sankaupos is vidines puses kad oho cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydre @ 2005 02 03, 16:54)
nejaugi tikrai nera pratimu kurie butu skirti keliukams? pas mane tokios riebaliuku sankaupos is vidines puses kad oho  cry.gif

Čia ir mano didžiausia problema 4u.gif Nežinau,bet mano sesuo atrado metodiką,kaip šituos lašinius "sutirpint"(tik nesijuokit blush2.gif ).Ji pati taip "nusitirpino" 4u.gif ,aišku mažindama ir viso kūno svorį.Žodžiu esmė-kai einat,leiskit keliams trintis viens į kitą, tiesiog eini ir kas žingsnis "masažuoji" lašinukus tongue.gif -gaunas toks įdomus jausmas.
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2005 02 04, 08:32)
Čia ir mano didžiausia problema 4u.gif Nežinau,bet mano sesuo atrado metodiką,kaip šituos lašinius "sutirpint"(tik nesijuokit blush2.gif ).Ji pati taip "nusitirpino" 4u.gif ,aišku mažindama ir viso kūno svorį.Žodžiu esmė-kai einat,leiskit keliams trintis viens į kitą, tiesiog eini ir kas žingsnis "masažuoji" lašinukus tongue.gif -gaunas toks įdomus jausmas.


laugh.gif laugh.gif laugh.gif nu geras !!!! Tai kiti pamastys kad m.........., hm hm i toleta nori !!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2005 02 04, 12:16)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  nu geras !!!! Tai kiti pamastys kad m.........., hm hm i toleta nori !!!  biggrin.gif

Sakiau-nesijuokt cry.gif .Taigi tuos lašinius "nudaužyt" reikia g.gif
Atsakyti
Man tai irgi labai aktualu,bet gi nevaiksciosi visalaika trindama kelius... g.gif Nors...einu pabandyti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O tai gal tada geriau kas diena ismasazuoti juos.Tai nereiks koju trint g.gif AS taip pat turiu ta aproblema. Beje as labai nedaug,bet ir nuo klubu ir slaunu siek tiek jau nukrito.As turiu tas gumas spoirtavimui ir stipriausia guma dviguba apsivynioju per abi slaunis kartu ir tada i sonus bandau kojas prazergti.Tikrai nelengva,bet dirba ir uzpakaliuko raumenys ir slaunu is isoriniu sonu. Bet ir per kelius kiek sumazejo taip pat. Gal ir nuo to.Nezinau.Bet dar reikia nemazai man padailinti kelius.
Atsakyti
O tai ka daryt,jei lashiakai ne tik ant keliu shonu,bet ir ant priekio? blink.gif Kai pavydziu,kai pas kitas matosi keliu kauliukai, tada net jei ir pacios kojos nera plonos,bet visviena graksciai atrodo, o pas mane tai,jei per shlaunis ir apkusta kada,tai tie keliai tokie dramblavoti visviena verysad.gif
Atsakyti
rašiau šlaunims tokį pratimuką, bet jis padeda ir sankaupoms virš kelių (bet ne šonuose) tai va, sėdi kėdute prie sienos (kojos sudaro 90laipsniu kampą) reikia treniruotis iki 2min sėdėjimo.. man labai padeda.. po apačiau jau jaučiu tvirtėjanius raumenis.. gal ir lašiakų neliks?
Atsakyti
http://www.ediet.ru/...iewtopic&t=6319
http://www.ediet.ru/...p=417933#417933
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2005 02 04, 09:31)
Čia ir mano didžiausia problema 4u.gif Nežinau,bet mano sesuo atrado metodiką,kaip šituos lašinius "sutirpint"(tik nesijuokit blush2.gif ).Ji pati taip "nusitirpino" 4u.gif ,aišku mažindama ir viso kūno svorį.Žodžiu esmė-kai einat,leiskit keliams trintis viens į kitą, tiesiog eini ir kas žingsnis "masažuoji" lašinukus tongue.gif -gaunas toks įdomus jausmas.


jo jo, o dar geriau jei tom vidinem keliu pusem i ka nors kita triniesi... dar efektyviau riebalai dega..... biggrin.gif tongue.gif ir ne tik nuo keliu..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakeleivė @ 2005 05 11, 18:09)


rusiškai cry.gif
Atsakyti