Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo datos nustatymas pagal

Sweikos nestuke.gif
noreciau paklausti ar pasitvirtina gimgymo data pagal pirmus judesius.
nes paskaiciavus iseina taip, kad gimdysiu daugiau nei dviem savaitem anksciau (judesius pajutau lygiai 17 savaiciu)
seip mano gimdymo data - balandzio 10
o prie pirmu judesiu pridejus 140 dienu gaunasi - kovo 20d

Atsakyti
manau, kad gimdymo data geriau echoskopu patikslins wink.gif kitos mamos gi rashe, kad isvis labai anksti pradejo jausti judesius, kai gydytoja dar tik pasijuoke, kad neturetu dar jausti - matyt nuo jautrumo priklauso wink.gif
Atsakyti
Su pirmagime judesius pajutau 16 savaiciu, bet tai itakos datos pasikeitimui nepadare. Gime veliau 2 dienom nuo gydytoju nustatytos datos.
Dabar laukiuosi antrojo ir pirmuosius judesius pajutau 13 savaiciu. Tad isvis man iseitu gimdyti vasario menesi. Bet data tiksliausiai nustato echoskopas. Negalima aklai tiketi judesiu dienos+140 dienu skaiciavimu.
Atsakyti
na joa...taip ir galvojau, kad iesos tame mazai smile.gif
nes echoskopas patvirtina gydytoju nustatyta data
Atsakyti
As irgi savo leliuka pajutau 16 savaiciu... Gydytoja tada tik pasake, kad cia mano skrandis turbut... Nesigincijau su ja, bet gerai zinau, kad ten leliukas judejo.
Apskritai man del mano gimdymo datos kyla daug neaiskumu... Kai nuejau i pirma apziura del nestuma, man jau buvo 7 - 8 savaites. Kada buvo mano paskutiniu menesiniu pirma diena as nezinojau, nes niekad nevedziau tokios statistikos. (Pas mane jos trukdavo vos 3 dienas ir budavo labai negausios, todel as net nepastebedavau kaip jos praeidavo smile.gif ) Daktare mane tiesiog isterorizavo, kad pasakyciau kada tos menesines buvo... Tai mestelejau vos ne betkokia data ir tiek... O ji nuo tos datos paskaiciavo, kad gimdysiu balandzio 25 diena... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 01 13, 13:13)
Sweikos  nestuke.gif
noreciau paklausti ar pasitvirtina gimgymo data pagal pirmus judesius.
nes paskaiciavus iseina taip, kad gimdysiu daugiau nei dviem savaitem anksciau (judesius pajutau lygiai 17 savaiciu)
seip mano gimdymo data - balandzio 10
o prie pirmu judesiu pridejus 140 dienu gaunasi - kovo 20d


Pagal tai kada pajutau pirma judesiuka, as jau turejau gimdyt sausio 5d., o va siandien jau sausio 14 ir vis dar negimdau smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pajutau judesiukus 16 savaičių, buvo toks jausmas kaip žuvytė maišelyje su vandeniu plaukiotų. Gydytoja irgi sakė, kad negali būti. Bet manau, kad gali, nes vėliau tas jausmas stiprėjo, kito, kol atsirado bum - 18 savaitę. Man gimdymo data nustatyta pagal paskutines mėnesines, leliukas pradžioje lyg ir pirmavo to numatyto laiko, bet dabar kaip tik atitinka.
Atsakyti
Va dabar emiau ir paskaiciavau, kada gi man nuo pirmosios pajaustu judesiu dienos reiketu gimdyti. o gi sausio 22 diena, nors termonas yra kovo 7-8 diena. smile.gif
Atsakyti
Manau jog tai visiska nesamone. Pagal mano pirmus judesius turejau gimdyti geguzes 15, o gimdziau kaip ir buvo paskaiciuota pagal savaites birzalio 4.
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 01 13, 13:13)
nes paskaiciavus iseina taip, kad gimdysiu daugiau nei dviem savaitem anksciau (judesius pajutau lygiai 17 savaiciu)


aš irgi judesius pajutau 17 savaičiu, o pagimdžiau 40sav+1diena smile.gif manau, kad pirmi judesiai neturi įtakos gimdymo datai smile.gif
Atsakyti
pirmus judesius pajutau 16 savaiciu, bet nepavadinciau tai judesiais , greiciau tai virpesiais biggrin.gif .gimdziau laiku.
Atsakyti
Teoriskai paskaiciuot galima, deja, praktika ka kitka byloja... smile.gif Pagimdziau "pagal grafika", taciau pas drauges ir pazistamas pasitaike visokiausiu atveju... smile.gif
Atsakyti