Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir mergelė

As vis bandziau surasti savo pavyzdy kaip kam sekasi sutarti, ka su galvojat santykiu kokybei gerinti. Apie moteri Vezi, tik labai daug gero galiu pasakyti ax.gif
Na o apie vyra Mergele irgi galiu - istikimas, LABAI taupus, myli namus, tik namuose pailsi, jaunysteje buvo labai paseles, dabar kai jam 28 labai ramus pasidares, taip, kad galiu pamineti, jog budingas maksimalizmas lotuliukas.gif
Kokios Jusu mergeles? Pasidalinkit kaip pralinksminat ar nustebinat juos cool.gif
Atsakyti
Na, mano draugas taip pat mergelė, o aš - vėžiukė bigsmile.gif Žinoma, kadangi jis dar ne mano vyras, gyvenam taip pat ne kartu, tai apie tokius buitinius dalykus be galo daug pasakyt negalėčiau.. Bet va šiaip tai galiu užtikrintai pasakyti, kad į dviejų žmonių tarpusavio santykius, nors ir jaunas, žiūri rimtai, yra romantiškas, be galo rūpestingas ir atidus, supratingas, mylintis ir labai jau nuostabiai tą meilę išreiškiantis.. wub.gif wub.gif wub.gif
Tik vat abu mes esam tokie truputį ožiukai, kartais gerokai užsispiriam ir abiem sunku nusileist būna.. doh.gif Bet šitus ragiukus vienas kitam visada labai greit aplaužom ir toliau gyvenam gražiai ir laimingai ax.gif
Ką dar galiu paminėt, tai kad ne itin orginalus dovanų teikime.. Aš tai prieš du mėnesius pradedu planuot, organizuot, kad tik kuo orginaliau nustebint, o pas jį viskas paskutinę akimirką g.gif
Tiesą sakant, geresnių santykių net neįsivaizduoju, o ir įsivaizduot nesistengiu wub.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Geresnio derinio net neisivaizduoju thumbup.gif
Mes esam kartu 4,5 metu bet santykiai fantastiski kuo toliau tuo labiau thumbup.gif manau kad vezys+mergele - tikrai puikus derinys smile.gif apie mergeles galiu tik gera pasakyt: jie nuosirdus, rupestingi, pastovus, istikimi, visada visiem padeda, atsakingi ir t.t. nu zodziu thumbup.gif
dziaugiuos kad man taip pasiseke wub.gif
Atsakyti
Na ir aš padininiu šio derinio gretas. Beje mano mergelei irgi 28 metukai, o kartu esam irgi 4,5 metų. Taigi dar daugiau panašumų į pasisakusias.

Gerų savybių jau paminėjot abiem, blogą irgi pastebėjot (mes taip pat abu biški ožiukai, ir jau kai užsispyriam abu, na gerai, kad ilgai pyktis ir ginčytis negalim, dažniausiai mano mergelė, palieka mane - vėžiuką - ramybėje ir nusileidžia ax.gif ) Bet va nei viena nieko apie vaikus neparašėt. Tai va - mano mergelė labai myli mūsų dukrytę ir labai ja rūpinasi. Nuo pirmos jos dienos labai gražiai sutaria abu, man kartais net pavydu blush2.gif

O šiaip tikrai manau, kad toks derinys iš tikrųjų yra puikus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na mes taip pat tas pats derinukas smile.gif
tiesa abu mano vaikinai buvo mergeles bet sy su praeitu net lyginti negaliu, esu labai laiminga kad turiu mergele jis labai romantiskas, apie tokias staigmenas kokias ji sman daro pasvajodavau arba filmuose matydavau wub.gif teisybe kad mergeles maksimalistai, pas juos nera kitu spalvu arba juoda arba balta- arba myli arba nekencia, jie nuostabus zmones wub.gif kas tiesa tai tiesa uzsispyre tai abu bet stengiames vinas kitam nusileisti 4u.gif
Atsakyti
Aš esu vėžiukė, dabartinis vyras nėra mergelė, užtat 2 metus gyvenau su po mergelės ženklu gimusiu vaikinu. Na, ką galiu pasakyti, man mergelės kaip vyrai labai nepatinka. Jie labai moteriški (bobiški doh.gif ), pernelyg pėdantiški, romantiški, bet vėl gi perdaug lotuliukas.gif . Svarbiausias trūkumas mano akimis - stinga to tokio vyriškumo, ryžtingumo, brutalumo tongue.gif Man, kaip ypač moteriškai, reikėjo stipresnio visom prasmėm vyro ax.gif
Atsakyti
As esu mergele ir mano draugas mergele.Nors visur rasoma,kad tokia sajunga neimanoma,bet mes jau 5 metai gyvenam kartu ir kuo toliau,tuo musu santykiai darosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif.Na manau,kad vyro mergeles niekada gyvenime i nieka kita nekeisciau.O ypac savojo bigsmile.gif bigsmile.gif Jis istikimas,rupestingas,atsakingas,tvarkingas,zodziu Dievo dovana man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 08 12, 12:43)
Aš esu vėžiukė, dabartinis vyras nėra mergelė, užtat 2 metus gyvenau su po mergelės ženklu gimusiu vaikinu. Na, ką galiu pasakyti, man mergelės kaip vyrai labai nepatinka. Jie labai moteriški (bobiški  doh.gif ), pernelyg pėdantiški, romantiški, bet vėl gi perdaug  lotuliukas.gif . Svarbiausias trūkumas mano akimis - stinga to tokio vyriškumo, ryžtingumo, brutalumo  tongue.gif  Man, kaip ypač moteriškai, reikėjo stipresnio visom prasmėm vyro  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pritariu 100 procentų, labai taikliai pasakyta biggrin.gif Aš pati vėžiukė, o vyrai mergelės įrašyti į mano juodą sarašą su kuo geriau neprasidėt, nes vistiek nieko gero neišeis smile.gif
Atsakyti
Būtų įdomu išgirsti komentarų apie moters mergelės ir vyro vėžio derinuką wink.gif
Atsakyti
Sveika,
mano vyras vezys.nezinau kaip kitu bet mano vyras yra pakankamai uzsidares zmogus.ypac kai pykstames tai ne zozdio neistare, na o mane tas dar labiau erzina. jei ka sugalvos tai sunkiai pavyksta perkalbeti.katais elgesi taip kaip jam atrodo geriausia, neatsizvelgdamas i kitu nuomone.
o seip tai yra tikrai geras vyras, rupinasi seima, linksmas, istikimas, nemeluoja.

o kaip kitu mergeliu vyrai?
Atsakyti
N amo tetis vezys o mama mergele, tai kaip dvi priesingos planetos. jie issiskyre seniai, kai man buvo 5 metukai. mano tetis truputi paleistuvis, tikrai ne is istikimuju smile.gif o mama labai seimyniska, bet kartu be galo reikli, man be galo buvo sunku su ja gyvent, gal del to kad as taip veziuke. Zinoma as nelabai tikiu horoskopais... mano busimasis vyras oziaragis, tad lyg mes ir nelabai suderinami, bet jau kartu daugiau kaip 5m, ilgai nei mano tevai buvo kartu smile.gif
Atsakyti
As irgi mergele, o vyras vezys 4u.gif
Draugavom 5-6 metus, o vede jau 10 metu. Aisku, visko buna, bet man atrodo, kad visai neblogai gyvenam ax.gif
Maniskis irgi uzsidares ir jeigu uzpyksta, tai ilgam (bent jau bando parodyt, kad ilgam smile.gif )
O as pykstu daznai, bet ir praeina labai greitai, kaip degtukas blush2.gif
O siaip tai geras tas mano vyras thumbup.gif
Atsakyti