Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pagrandukas"

Sveiki,

Planuoju ir aš savo dukrytę vesti į lopšelį. Šitas mums arčiausiai namų.
Mes abu su vyru jį lankėme, bet tas buvo labai seniai.
Gal kas turi patyrimo? Kažkaip įtartinai šis darželis nepaminėtas niekur..
Būčiau labai dėkinga už info.
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
Gyvatuke, mūsų Gabija šoliuoja į "Pagranduką", ir ji, ir mes labai patenkinti thumbup.gif Darželis iš išorės nesublizga, bet bent jau mūsų labai super auklėtojos, labai geras maitinimas. Žodžiu, jokių nusiskundimų neturiu. Iš pradžių galvojom, kad kai paaugs, vesim į šalią esančią "Saulutę" (motyvas - gražiau atrodo), bet tikrai nevesim, nes labai liuks "Pagrandukas". O ir mums visai po langais rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu Aidaja, kad atsiliepei. 4u.gif
Mums sis lopselis- darzelis irgi visai cia pat, o ziuriu niekas niekur apie ji neraso.. Smagu girdeti gerus atsiliepimus.. smile.gif
Tik ar sunku ten patekti, ar dideles eiles, kaip vedeja, gal gali parasyt truputi smulkiau?
Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Mes patekom labai lengvai, užsiregistravom rugpjūtį, rugsėjį sėkmingai pradėjom eiti. Nereikėjo jokių "tepimų", lengvai su vedėja susitarėm. Gera žinia ir jums - mergaitės labai laukiamos: maniškės grupėj 11 berniukų ir 3 mergaitės. Gal pakliūsit į mūsų grupę, nes kol kas ten patys mažiausi ("Pelėdžiukai") ax.gif Labai geros auklėtojos, rinkliavos proto ribose (į mėnesį 5lt. į grupės biudžetą). Mes labai patenkinti thumbup.gif Jei norit ten lankyti (jei dar šalia gyvenat, tikrai rekomenduoju), siūlyčiau kuo greičiau eiti rašyti pareiškimą. Beje, ten didžiausias vaikas 2.5 metukų, mažiausias - vos metinukas tongue.gif
Atsakyti
Na va, buvome nueje i si lopseli. Aplinka- nei tai labai baisi, nei tai ispudinga.
Vedeja nebuvo itin maloni, bet nesake kad vietu nera ir uzuominu apie padeka nesvaide.. Sako, ateikit geguzes menesi, bus matyt, kiek cia prisirinks, ar bus formuojama nauja grupe, ar integruos i senas..
Tai kaip ir supratau, kad pakliuti vilciu yra.. tongue.gif
Aciu labai, aidaja uz padrasinima. Tikrai ramiau eiti kai kazka zinai..
Linkejimai bendravardei Gabytei .. wink.gif wub.gif
Atsakyti
o KUR JIS TIKSLIAI yra?
Gyvatuke, nuo kada planuojat vesti i lopseli? Gal mes bandytumem prisijungt rolleyes.gif Man kazkaip laabai baisu savo angeliuka vesti nuo rudens... Aplamai baisu cry.gif , bet finansai tikrai neleis samdyti aukles. O maniskis bent jau dabar ant puodo ne tik kad nesipraso, bet ir nesedi visai schmoll.gif
Tai jei sis darzelis tikrai geras (is tiesu, svarbiausia geros aukletojos ir seimininkutes), tikrai uzrasyciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2005 02 04, 21:00)
Smagu girdeti, kad apie mano buvusia laikina darboviete geri atsiliepimai rolleyes.gif  Linkejimai visoms mamytems ir vaikiukams mirksiukas.gif


Sveikos, as savo mazute irgi planuoju i "Pagranduka" vesti ir jau labai greitai - sia arba kita savaite, tik nezinau, rupestelis man toks...Maniskei 2.7 metu, tai kieik supratau, grupes galimos ir su mazuliukais ir su didesniais. O sakykit, kaip geriau? Gal dar ka zinot apie "Pagranduka"?Kurios grupes geresnes, aukletojos?
Atsakyti
Maniškė 2 metukų, bet jos grupėj yra ir vyresnių (už mano mergytę pusę metukų vyresni). Mes lankom "Pelėdžiukų" grupę, galiu rekomenduot - auklėtojos labai geros 4u.gif
O jis yra tarp "Trijų berželių" ir "Pasimatymo", Krėvės 62 gal tongue.gif
Atsakyti
Mano vyrukas lanko si darzeli jau paskutiniai metai.Atsiliepimai butu tik geri,aukletojos tikrai saunios,vaiku lavinimas geras;patinka,kad vaikai labai daug buna lauke;maitinimas ,sakyciau,labai geras.Aplinka nesuperine,
bet tvarkosi kiek gali,vedeja ne is simpatiskuju,bet tas isties neturi jokios reiksmes.Mums taip pat arti namu,zodziu,patenkinti,nes galiu palyginti su anksciau lankytu darzeliu.Tad sekmes mazyliams smile.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš su mažiuke buvau nuėjusi į "Pagranduką". Direktorės nebuvo, tai eisim pirmadienį. Smagu, kad čia radau šiek tiek informacijos apie šį darželį rolleyes.gif Nors aplinka nelabai graži, bet svarbiausia, kad auklėtojos būtų geros. Sūnus lankė "Saulutę",bet jau buvo 4,5 metų, o mergaitei tik 1,5 tai nežinia kaip seksis...
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 02 11, 18:09)
Tai mes jeigu noretumem ten vest tai irgi turbut kuo greiciau reiketu prasyma parasyt, ar ne? Jus seniai raset? Mes tai nuo rugsejo noretumem vest, bet jauciu kad galim but pavelave su registracijom doh.gif
O darzelio noretumem ne pacio prasciausio...

Zanetux, nemanau kad per velu. Mes tai pareiskima nunesem pries koki menesi.
Sake ziures kiek vaiku susirinks, arba formuos nauja grupe, arba prijungs prie jau esanciu.. Supratau, kad sansu pakliuti yra..
Smagu buvo girdeti dar geru atsiliepimu ! ax.gif Aciu, Ostra ! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvatuke @ 2005 02 18, 16:03)
Zanetux, nemanau kad per velu. Mes tai pareiskima nunesem pries koki menesi.
Sake ziures kiek vaiku susirinks, arba formuos nauja grupe, arba prijungs prie jau esanciu.. Supratau, kad sansu pakliuti yra..
Smagu buvo girdeti dar geru atsiliepimu !  ax.gif Aciu, Ostra !  mirksiukas.gif


Ner uz ka ax.gif
Maniskio grupeje jau neviena karta esu girdejusi,kaip vaikai tevu praso,kad ateitu pasiimti veliau,nes kazkuo idomaus uzsiimineja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 21 vasario 2005 - 23:15