Įkraunama...
Įkraunama...

Geras stomatologas Klaipėdoje

Sveiki,
jau pakeiciau bent trejas dantistes ir maniau, kad radau tikrai gera. Bet paskutiniu metu tiek man, tiek MB jos sutaisyti dantys vis skauda (menesiu menesiais) ir skausmas nesusiguli. Gal kas parekomenduotumet gera dantiste bei pasidalintumet patirtim apie ne tokiais (tam atveju, kad nezinodama jos neissirinkciau). blush2.gif ax.gif
Dar vienas dalykas. Kai nestuke.gif jau kelis men. man taise tris dantis, is dvieju trauke nervus. Girdejau daug priestaringu nuomoniu del itakos nestumui. Gal kas dar taisesi ir kaip jautesi po to? Ar pastebejo kokia neigiama itaka? bigsmile.gif
Atsakyti
Kupstiene thumbup.gif
labai maloni moteriske.dirba pagrindinej stomotologinej(janonio gatve,ar kaip ten g.gif )
Atsakyti
Aciu ie_va 4u.gif,
pabandysiu uzsiregistruot susiradus telefonu (dar reik issiaiskint ar priims, nes esu registruota Jurininku poliklinikoj) arba, jei dirba privaciai. Buvau bandzius pries n metu uzsiregistruot toj stomatologinej, o neregistravo manes, nes jurininkuose buvau prisiregistravus.
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2007 06 01, 16:05)
Aciu ie_va  4u.gif,
pabandysiu uzsiregistruot susiradus telefonu (dar reik issiaiskint ar priims, nes esu registruota Jurininku poliklinikoj) arba, jei dirba privaciai. Buvau bandzius pries n metu uzsiregistruot toj stomatologinej, o neregistravo manes, nes jurininkuose buvau prisiregistravus.



as tai irgi neturiu ten korteles.tai sutariam mes pas ja be korteles ir priima.
va dabar pries savaite taisiau 2dantis sumokejau 60lt.kur privaciam uz viena kazi ar tiek uztektu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ie_va @ 2007 06 03, 16:42)
as tai irgi neturiu ten korteles.tai sutariam mes pas ja be korteles ir priima.
va dabar pries savaite taisiau 2dantis sumokejau 60lt.kur privaciam uz viena kazi ar tiek uztektu  schmoll.gif

Man privaciai tai tik uz skyles sugydyma paeme 40-50 Lt, o jei reikia nerva traukt, tai reik pridet 30 Lt. Be to liepia akmenis nusivalyti, atseit nemato tu skyliu, kurios yra po jais pasislepusios ir uz tai dar 80-100 lituku. g.gif
O pas tavaja kaip? Palauki kol sueis ligoniukai ir tada tariesi ar priims? mirksiukas.gif
Atsakyti
kol gyvenau klaipedoje lankiausi kabinete "estet dens" galinio pylimo g. 5. ten dariausi estetini plombavima, padare idealiai clap_1.gif ..o mano tetis ten dar ir dantukus tvarkesi, o jis, kaip ir dauguma vyru laaaaabai isrankus odontologams! smile.gif . ten dirba gydytoja Ruta Petrikiene - super faina moteriskaite ir labai maloni gydytoja. tiesiog norisi grizti biggrin.gif ....
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Nezinau kaip valstybinei poliklinikoj, bet galiu pasidalinti patirtim apie privacias:

As lankiausi pas gyd. Mickuviene (Reikjaviko g.).
Dantis tvarko thumbup.gif kainos - didziules mega_shok.gif
Taciau tai dar galima iskesti. Bet tai, kad jos kedej prasedi 2 val maziausiai, nepriklausomai su kokia problema atejai, tai tiksliai. Ji 10 sec patvarko danti, 10 min paplepa su sesele, dar 15 min paziuri eilini seriala per teleka (nes jis yra pakabintas kabinete)... doh.gif

Labai faina gyd. yra Valatkiene Vidute thumbup.gif
Maloni, tvarkinga, viska gerai padaro i r greitai. Ir kainos pas ja normalios. Uz plomba su nuskausminimu mokejau po 50-60lt.
Aisku yra eiles, reikes palaukti kokia pora savaiciu. Bet tai normalu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš neseniai tvarkiausi dantukus pas Kriaučiūną, gatvės nepamenu, bet ten kur buvo Klaipėdos mėsinė, toj teritorijoj g.gif
Labai patiko thumbup.gif
Kainos vidutinės, eilės yra... Niu, kaip ir visur...
Papildyta:
beje, dėl valstybinės... verysad.gif net nežinau...
Mano priekiniai dantukai plombuoti (estetinis plombavimas)... Tai vienas buvo nukritęs... Nuvingiavau į tą stomotologinę, o daktarė tiesiai šviesiai pasakė: "Nesiterliosiu su tokiais dantim"...

Ai, beje, nerekomenduočiau ir klinikos, esančios šalia RIMI Debrecene, ten Biblijos centro namas, atrodo, yra... Tai jame yra stomatologinis kab. Prieš kelis metus ten man uždėjo estetines plombytes... rudos spalvos... doh.gif atrodžiau kaip bebras, o odontologė aiškino, kad "šviesesnės spalvos plombų tiesiog NEBŪNA"... Pasirodo, kad tik jos buvo pasibaigę. Galėjau drąsiai dalyvauti "Mis gintarinė šypsena"... Už porą šimtų litų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 07 04, 19:22)
Sveikos merginos  smile.gif

Nezinau kaip valstybinei poliklinikoj, bet galiu pasidalinti patirtim apie privacias:

As lankiausi pas gyd. Mickuviene (Reikjaviko g.).
Dantis tvarko  thumbup.gif  kainos - didziules  mega_shok.gif
Taciau tai dar galima iskesti. Bet tai, kad jos kedej prasedi 2 val maziausiai, nepriklausomai su kokia problema atejai, tai tiksliai. Ji 10 sec patvarko danti, 10 min paplepa su sesele, dar 15 min paziuri eilini seriala per teleka (nes jis yra pakabintas kabinete)... doh.gif

Labai faina gyd. yra Valatkiene Vidute  thumbup.gif 
Maloni, tvarkinga, viska gerai padaro i r greitai. Ir kainos pas ja normalios. Uz plomba su nuskausminimu mokejau po 50-60lt.
Aisku yra eiles, reikes palaukti kokia pora savaiciu. Bet tai normalu  smile.gif


Ir as ejau pas gyd. Mickuviene. Tik paskutini karta kazkaip nelabai turejo laiko ir padare greitai, tai ir gavosi ne taip thumbup.gif kaip visada. Dabar nauja prisieme salia, tai ir ji man taise, bet ir kazkaip paliko plomba aukstesne uz kitus dantis, tai sukandant ir skauda.
O kur gyd. Valatkiene yra?
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2007 07 05, 23:00)
Ir as ejau pas gyd. Mickuviene. Tik paskutini karta kazkaip nelabai turejo laiko ir padare greitai, tai ir gavosi ne taip  thumbup.gif kaip visada. Dabar nauja prisieme salia, tai ir ji man taise, bet ir kazkaip paliko plomba aukstesne uz kitus dantis, tai sukandant ir skauda.
O kur gyd. Valatkiene yra?



gyd.Valatkiene dirba prie buvusios 27-os mokyklos - nezinau kaip gatve vadinasi verysad.gif gal Banduziu.... tel:326797 arba 221909 Ji turi kabineta 9aukstu name - pirmam aukste.
Atsakyti
Man nestuke.gif metu istrauke danti, bo jau jo nebebuvo imanoma susitaisyti. Ir nieko:)sveika, gyva ir leliukui nieko blogo nenutik
Atsakyti
as nestuke.gif nesu buvusi, bet visada manau, kad skaudanti danti sutvarkyti yra simta kartu geriau nei vaikscioti kol jis supuliuos. g.gif
nestukems aisku demesys turi buti didesnis, ypac kai nestumas jau didelis, kad ant nugaros neguldytu ir bet kokius veiksmus kad atliktu su nuskausminimu, nes skausmas gali isprovokuoti gimdos susitraukimus. bigsmile.gif
galiu parekomenduoti misko ambulatorijoje dirbancius neverdauskus, taciau telefononerandu kur uzsirasius, normaliai tvarako ir kainom nesikandzioja... 4u.gif
Atsakyti