QUOTE(Victor*photo* @ 2007 06 06, 21:34)
Nemokedami kalbos, kuria parasytas pasakojimas jus negalite vertinti jo turinio. Jums ji bus tiesiog nieko nereiskiantis skambesys,kuris PATIKS arba NEPATIKS.
Nezinodami dailes teorijos,principu, priemoniu-jus nesugebesit perskaityti meno kurinyje uzsifruotos informacijos. ji atsiskleis isrinktiesiems. tiems, kurie pasistengs. tiems, kurie ismoks, tiems,kurie nores ismokti. As noriu padeti suprasti tiems,kurie nori ismokti. kurie nenori-niekas jusu neprivers.
Taip, palyginimas teisingas, jeigu tai liečia poeziją ar prozą, tačiau fotografija yra vaizdinė meno išraiška ir čia šis palyginimas tinka tik perkeltine prasme. Kad kurti meną, žinoti jo ištakas, istoriją bei pagrindinius principus be abejo reikia, bet man atrodo, kad vizualinis menas turi būti suprantamas visiems - ir profesionalams, šnekantiems savo kalba, ir visiškai apie meną nieko nenutuokiantiems žmonėms. Yra daug meno kūrinių, apie kuriuos vienodai gerai atsiliepia visi. Yra gi ir tokių kūrinių, kuriuos supranta tik kritikai (o ir jie ne visada sutaria) ir perka jų recenzijų įkvėpti "meno žinovai". Žinoma, aš čia parašiau labiau kraštutinumus, negu bendras tendencijas, bet klausimas lieka atviras. Vakarykštis balsavimas iš dalies parodė tai, apie ką aš dabar kalbu. Balsavo ne kritikai, o tik pradedantys, bet jie turi savo nuomone. Galbūt jie neiškarto išdrįsta ją reikši čia, bet stovėdami parduotuvėje ir rinkdamiesi sau naują metų kalendorių, jie tikrai žino, ką jie pasirinks. Meninio išsilavinimo nebuvimas jiems netrukdo. Kyla klausimas, ar tokį meną galima vadinti menu, ir iš karto kitas, manau amžinas, o kas gi yra menas?
Beja, manau, kad mes visi kalbam apie tą patį, tik kiekvienas akcentuodami kitas vietas

Manau laikas baigti diskusiją ir paklausti Victor'o, kada gi mūsų laukia pratesimas.