Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir šlapinimosi problema

Sveiki,

Man jau 34 sav. ir kuo toliau vis labaiu jauciu, kad negaliu normaliai slapintis.
Ypac tokia problema turiu kai vaikstau ir sedziu. Kai guliu lyg ir geriau. Nejaugi taip vaikelis uzspaudzia slapimtaki?

Kazkaip labai keista, ar taip turi but. Reikia eit pas gyd. uz poros sav., bet jau manau, kad teks eit anksciau. Net nezinau ka daryt.

Ar jus irgi kamuoja tokios pat problemos?

Dekui

P.S. skysciu geriu apie 1 ltr gal ir daugiau. Zodziu nera taip kad negerciau.
Atsakyti
Pasimatuok kraujospudi, ar neperaukstas. netinsta rankos, kojos ir kt? Man tas pats buvo 37sav. bet laukiau eilines konsultacijos pas gydytoja. Diagnozavo preklampsija, tai jau kita diena turejom, aciu dievui, sveika dukryte. nenoriu gasdinti, bet pati apie tai nezinojau, tai bent jau paminiu kitus pozymius. ir butinai nubek pas gydytoja: pasidarysi tyrimus bus ramiau.
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2007 06 05, 14:51)
Pasimatuok kraujospudi, ar neperaukstas. netinsta rankos, kojos ir kt? Man tas pats buvo 37sav. bet laukiau eilines konsultacijos pas gydytoja. Diagnozavo preklampsija, tai jau kita diena turejom, aciu dievui, sveika dukryte. nenoriu gasdinti, bet pati apie tai nezinojau, tai bent jau paminiu kitus pozymius. ir butinai nubek pas gydytoja: pasidarysi tyrimus bus ramiau.


Sveikute,
Dekui uz atsakyma, bet manau kad man ne tas pats kas tau buvo, nes kraujospudis mano 70 ant 110, o kojos tai patinsta jau nuo kokio septinto men. Zodziu esu pati gerokai priaugus svorio, tai kojikes gavusios toki kruvi, daznai patinsta man ax.gif
Bet tai ka tu rasai, tai tikrai baisu verysad.gif
Gerai kad baigesi viskas thumbup.gif

Man idomu ar aplamai daug kam is nesciuju uzspaudzia slapimtakius vaiksciojant ar sedint, taip kad labai po mazai slapintis pavyksta, o gulint atleidzia ir normaliau nusislapini.... g.gif
Ir dar daug turbut duoda karsti orai, del tu tinimu ir isskyru!

nestuke.gif
Atsakyti
Man gydytojas patare vartoti spanguoliu ekstrakta "Care lady".Jis saugo nuo infekciju ir seip kitu nepatogumu.Pfu pfu pfu,vartoju juos ir kol kas nesiskundziu niekuom
Atsakyti
o man 26 savaites ir i wc varo kas 15 min..per nakti keliuosi bent 3 kartus verysad.gif bet visi tyrymai geri, todel tai reiskia kad greiciausiai leliukas kazka uzspaudes sedi, del to ir jauti pastovu nora mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip buvo apie 10-15 av. Po to matomai gimda pakilo ir viskas kol kas susitvarkė. Jaučiu vėlaiu vėl problema sugrįš. Aš net į vonią vandens leisdavausi ir guldavau , kad pavyktu pasišlapinti, nes kitaip niekas neišėjo. Galvojau kad teks kateteri statyti.
Atsakyti
Man 27 savaitė, į wc dažnai lakstau tiek dieną, tiek naktį, kartais net dėl lašiuko reikia keltis ir eiti 4u.gif
Atsakyti
o gal tai rimtas uzdegimas koks slapimtakiu?
Atsakyti
QUOTE(daluzeg @ 2008 02 12, 23:33)
o gal tai rimtas uzdegimas koks slapimtakiu?

Ar skauda slapinantis?
Jei ne, tai vadinasi bus virsuje aprasyti variantai.
Atsakyti
Man lygiai tas pats. Nesuprantu kas yra. Spaudimas normalus, kojos siek tiek patinusios, slapimo tyrimas geras. O jau kokia savaite vargina problemos su slapimusi. Geriu pakankamai, bet slapinuosi tikrai maziau. Siandien pasiskundziau giniui, liepe dar gerti daugiau, sake turi pramusti, bet man labai neramu. Nes ryta lyg daugiau pavyksta, o dienai baigiantis tik keli lasiukai pasirodo ir viskas verysad.gif verysad.gif Kad ir kiek beeiciau i WC, gal kam dar taip yra buve? Nebeziau ka daryti verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 04 balandžio 2008 - 17:41
sveikos mergaites,

as irgi panasia problema turiu. mums dabar 22 savaites. jau kelios savaites, kai labai daznai lakstau i toleta ir pasislapinu tikrai nedaug. siaip labai labai del to nerimauju, nes pries savaite man buvo uzejes umus nugaros skausmas, kuris peraugo i pilvo skausma. nulekiau i ligonine, padare tyrimus, kraujyje buvo labai padideje liaukocitu, o slapime liaukocitu visai nebuvo, rado tik eritrocitu, kuriu ten neturejo buti.itare, kad vaikas uzspaude slapimtaki ir del to prasidejo inksto uzdegimas. bet jau kita diena kartojau tyrimus ir kraujas buvo normalus, tai yra liaukocitai nevirsijo normos, o slapime nerado nei liaukocitu, nei eritrocitu. spalimo paseli dariausi ir niekas jame neuzaugo. ginekologe sako nesijaudint, atseit tyrimai DABAR JAU geri, bet man ziauriai neramu. ar gali taip staiga atsirast uzdegimas ir taip staiga pats be gydymo dingt??? be to, man visur, tai yra tiek antakalnio ligoninej, tiek santariskese dare slapimo tyrimus ir viskas buvo gerai, jokiu bakteriju nera. bet kai pasidariau grybo gatvej slapimo mikroskopija, rodo viena bala bakteriju. tai kaip cia suprast?vadinasi tie bendri slapimo tyrimai, kuriuos poliklinikose daro bakteriju niekada ir neparodo?tam reikia slapimo mikroskopija darytis?
Atsakyti
QUOTE(Aidnux @ 2007 06 05, 14:14)
P.S. skysciu geriu apie 1 ltr gal ir daugiau. Zodziu nera taip kad negerciau.


blink.gif
merginos, nu bent šiek tiek pasiskaitykit apie nėštumą g.gif
nėštukei reik išgert apie 3 l skysčio, o ne 1 l. doh.gif

lakstymas į tuliką yra normalu. net jei po truputį.
jei spaudimas neaukštas ir šlapimo tyrimas geras, tai tikrai jokio pavojaus nėra.

jei tinsta kojos, daugiau vaikščiokit, pakelkit jas aukščiau kai gulit. jei gydytojai leidžia, eikit paplaukiot į baseiną. ir paprašykit savo vyriškių, kad kojas patrintų ir kraujas geriau cirkuliuotų smile.gif
Atsakyti