Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, kai vyras nekelia/išjungia tel?

Problema tame, jog maniskis kartais elgiasi kaip mazas vaikas, uzsibuves, uzsikalbejes su draugais isjungia telefona, kad neskambineciau. O as negaliu to pakesti, ziauriai nervuojuosi, pastoviai skambineju, nerandu sau vietos. Grizes pazada, kad taip nebedarys, bet vistiek anksciau ar veliau pasikartoja. Kaip ji ismokyti elgtis zmoniskai? Gal kas susidurete? Ir ka paciai daryti, kad susivaldyti nuo ikyraus skambinejimo,kaip nugaleti save, kuom uzsiimt, kad apsiraminciau..?
Atsakyti
biggrin.gif blink.gif blush2.gif as irgi kartais taip elgiuos.Is pradziu sakau sau:neskambinsiu jau tikrai,tegu nors zemen prasmenga biggrin.gif bet jei uztrunka ilgai,pradedu zvilgciot i laikrodi,nervintis,vaiksciot....ir vistiek paskambinu blush2.gif nu neissilaikau niekaip schmoll.gif
Tuo atveju padeda kai telefono saskaita tuscia buna biggrin.gif tada jau ir noredama nepaskambinu sad.gif
Atsakyti
Deja ir aš tokią prolemą turiu, vis sakau nu viskas apsi...., neskambinsiu, bet tikrai pradedi galvoti gal kas atsitiko ir pan., nu manau reik būti labai šaltų nervų...bet kitoms tai pavyksta...
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 01 17, 16:51)
Problema tame, jog maniskis kartais elgiasi kaip mazas vaikas, uzsibuves, uzsikalbejes su draugais isjungia telefona, kad neskambineciau. O as negaliu to pakesti, ziauriai nervuojuosi, pastoviai skambineju, nerandu sau vietos. Grizes pazada, kad taip nebedarys, bet vistiek anksciau ar veliau pasikartoja. Kaip ji ismokyti elgtis zmoniskai? Gal kas susidurete? Ir ka paciai daryti, kad susivaldyti nuo ikyraus skambinejimo,kaip nugaleti save, kuom uzsiimt, kad apsiraminciau..?


efektyviausia butu tau padaryti taip,kaip pasielgia jis.iseik su drauge,pvz,po parduotuves pasivaiksciot.(oi ilgai uztrunka kartais:))vyrui nerasyk,neskambink.manai jis neprades pirmas taves ieskot?aisku prades skambinti.o tada isjunk telefona.ar jam patiks?man atrodo tada supras ka tu jauti kai jis taip padaro.
man taip viena karta buvo.atmeciau jo skambuti... blush-anim-cl.gif bet koki morala paskui teko isklaisyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaake @ 2005 01 17, 17:06)
efektyviausia butu tau padaryti taip,kaip pasielgia jis.iseik su drauge,pvz,po parduotuves pasivaiksciot.(oi ilgai uztrunka kartais:))vyrui nerasyk,neskambink.manai jis neprades pirmas taves ieskot?aisku prades skambinti.o tada isjunk telefona.ar jam patiks?man atrodo tada supras ka tu jauti kai jis taip padaro.
man taip viena karta buvo.atmeciau jo skambuti... blush-anim-cl.gif bet koki morala paskui teko isklaisyti. doh.gif

Va va va,as irgi buvau taip padarius.neatsakiau i skambucius.girdejau kad skambina,bet dariau kaip jis.Tai grizus namo radau toki beee.gif biggrin.gif kai papriekaistavo kur nukisu telefona kad negirdziu atsakiau taip: labai gerai isimink ta jausma kuri jauti kai man neprisiskambini keleta kartu is eiles...tai va taip as jauciuosi kai tu isjungi telefona.
Daugiau jokiu neatsiliepimu nebera biggrin.gif
Atsakyti
na manau kad visos jaudinasi,juk tai normalu.as irgi skambineju,ir nieko negaliu su savim padaryti.o kol negrizta namo vistiek neramu buna.
Atsakyti
QUOTE(rudaake @ 2005 01 17, 17:06)
efektyviausia butu tau padaryti taip,kaip pasielgia jis.iseik su drauge,pvz,po parduotuves pasivaiksciot.(oi ilgai uztrunka kartais:))vyrui nerasyk,neskambink.manai jis neprades pirmas taves ieskot?aisku prades skambinti.o tada isjunk telefona.ar jam patiks?man atrodo tada supras ka tu jauti kai jis taip padaro.
man taip viena karta buvo.atmeciau jo skambuti... blush-anim-cl.gif bet koki morala paskui teko isklaisyti. doh.gif

As jau ruosiausi atsilyginti, bet kazkaip atslugo pyktis ir neivykdziau to plano. Bet jauciu pasirysiu, juk likes su mazaja tikrai negales niekur iseit is namu. Tik po jo fokusu as laukiu kol praeitu siek tiek laiko, kad nesuprastu, jog kersiju, o gaunasi taip, kad nieko nepadarau iki jo kito "puolimo" doh.gif
Atsakyti
Oi, turiu as ta didele problema, kai nors 5 min. vyras uztrunka, puolu skambinti, o jei neduok dieve nekelia, tai be pertraukos birbinu, kol teiksis isgirsti ir pakelti. Dalykas tas, kad maniskis niekur su draugais neuzsibuna, niekur nesislaisto, be to, mes ir dirbam kartu, tai jei tik uztrunka kartais, tai tik darbe arba parduotuveje (pvz. Senukuose). O as vis tiek jam skambineju doh.gif Kazkokia paranoja mane kartais uzvaldo. Protu suvokiu, kad jis darbe ar parduotuveje, kad negirdi, bet baime, kad jam kas nors nutiko, daug didesne. Nu ir skambineju. Tai yra karta rades 26 praleistus kvietimus per gana trumpa laika biggrin.gif Gerai, kad jis priprates prie mano tokiu paranoju ir visada stengiasi pranesti, kada gris. Ir jei neduok dieve, jis mobilu namie palieka doh.gif Tada jau man amen biggrin.gif
Atsakyti
O as niekada neskambinu... Ir jei jis veluoja, tai man kuo ilgiau laukti reikia, tuo labiau pykstu as ir tuo mazesnis noras jam skambint. Dazniausiai jis paskambina, kad veluos ir pasako kada zada grist. Kelis kartus nepaskambino, kad veluos, tai poto ilgai bande mane prakalbint - nes man cia nepagarba kvepia. Tada jam sakau, kad kita karta irgi negrisiu kada zadejus - supras, koks "fainas" jausmas.
O telefona isjungia maniskis tik kai svarbiais darbo reikalais uzsiemes (su klientu ar sefais bendrauja) ir tai kartais pakelia, kad paskaytu jog uz keliu min man perskambins.
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 01 17, 17:51)
Problema tame, jog maniskis kartais elgiasi kaip mazas vaikas, uzsibuves, uzsikalbejes su draugais isjungia telefona, kad neskambineciau. O as negaliu to pakesti, ziauriai nervuojuosi, pastoviai skambineju, nerandu sau vietos. Grizes pazada, kad taip nebedarys, bet vistiek anksciau ar veliau pasikartoja. Kaip ji ismokyti elgtis zmoniskai? Gal kas susidurete? Ir ka paciai daryti, kad susivaldyti nuo ikyraus skambinejimo,kaip nugaleti save, kuom uzsiimt, kad apsiraminciau..?


man atrodo, ji gasdina tavo skambinimas, nes zhino, kad greichiausiai susilauks priekaishtu (ar bent jau priekaishtingos intonacijos), o be to, greichiausiai ir pats jauchiasi kaltas, kad veluoja.

geriausia, manau, butu susilaikyti ir neskambinti, jeigu nera butino reikalo. jeigu negali ishlekt kur nors su draugem, uzhsiimk kuo nors namie - skaityk, ilysk i vonia, ishsikuopk spinta ar dar ka nors.

sheip, prisipazhinsiu, kad ash irgi labai nemegstu, kai man kas nors skambina ir trukdo, todel mano telefonas (namu irgi) buna ishjungtas, jeigu esu uzhsiemusi.
Atsakyti
Aš irgi nebeskambinėju. Ką ten priskambinėsi, tik nervus gadinsies. O skambinėdavau, kol kartą grįždinėjom keliesi namučių, vėlavom, o skubėjom labai. Tai vyro kolegai skambina žmona - o ji ne šiaip sau, docentė ir dar daktarė. Na ir pradėjo varyt... ką tu, ko neskambini, ko nekeli, kai skambinu, žmogelis nė įkvėpt oro neturėjo kada.... nu šlykščiai pasirodė. Aišku, vyras irgi marazmas, negi sunku paskambyt pasakyt, brangioji,būsiu po valandos.
Atsakyti
pas mus tai kazkaip normaliai del tu skambinimu... smile.gif
as niekad neskambindavau, o ir jisai normaliai reaguoja, jei staigiai nepakeliu. tongue.gif nu gi pasitaiko negirdeti. laikinas kurtumas nutinka blush-anim-cl.gif
bet nepakenciu, kai yra mano pazystamu, kurie neperskambina, jei randa skambucius 4 is to paties zmogaus. schmoll.gif
tai pas mus tokio marazmo nera rolleyes.gif
Atsakyti