Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas ir stuburo išvarža

Sveikos mamos
Gal kuri buvote nestuke turedama stuburo isvarza?As jau viena kleckuti turiu, tai kitu net neplanuojam, nes man gydytojai uzdraude del dideles stuburo isvarzos pastoti.Sako, jog tai gali tureti neatitaisomu pasekmiu mano sveikatai.Geriu KT.Jauciu, kad dar ir prezervatyvus pradesim naudot, kad tik neduok die...Gal kas nors jau buvo panasioj situacijoj?Kaip sekesi?
Atsakyti
Moriu pasiteirauti ar nesusidūrėt kuri su tokia problema?
Ar nebus problemų, kai pradės pilvukas augt ir svoris didėt?
Atsakyti
Labutis,na del stuburo galiu pasakyti tik tiek ,nereikia labai pergyventi del augancio pilvuko,as pati turiu problema man yra skiles tarpslankstelinis diskas vienas, o kitas yra isiputes ir grese isvarza,pries pastojima yra buve kad tekdavo su atjunktom kojom paguleti savaite kita su begaliniais skausmais.O dabar esu jau 35 savaiciu nescia ir pakolkas nesiskundziu,nors priaugau 20 kg. aisku labai jau saugausi nedarau staigiu judesiu,nesilenkiu o tupuosi,stengiuosi daryti viska tiesia nugara,dar nesioju nestukiu spec.dirza be jo bijau kur ir eiti.Tik dabar pradejau pergyventi del pacio gimdymo,nes jau nebedaug beliko iki jo,bijau kad del tos problemos pati nepagimdysiu,bandysiu tartis del cezario.
Atsakyti
QUOTE(ilončik @ 2007 06 05, 16:09)
Labutis,na del stuburo galiu pasakyti tik tiek ,nereikia labai pergyventi del augancio pilvuko,as pati turiu problema man yra skiles tarpslankstelinis diskas vienas, o kitas yra isiputes ir grese isvarza,pries pastojima yra buve kad tekdavo su atjunktom kojom paguleti savaite kita su begaliniais skausmais.O dabar esu jau 35 savaiciu nescia ir pakolkas nesiskundziu,nors priaugau 20 kg. aisku labai jau saugausi nedarau staigiu judesiu,nesilenkiu o tupuosi,stengiuosi daryti viska tiesia nugara,dar nesioju nestukiu spec.dirza be jo bijau kur ir eiti.Tik dabar pradejau pergyventi del pacio gimdymo,nes jau nebedaug beliko iki jo,bijau kad del tos problemos pati nepagimdysiu,bandysiu tartis del cezario.


o gydytoja nerekomendavo cezario? Man sake, kad net negalvot paciai gimdyt, butinai tik cezaris tokiu atveju.
O va vakar paskaiciua, kad nestumo metu lyg ir neturima daug problemu, nes svorio centras su auganciu pilveliu formuojasi palendva, bet pagimdzius jis dingsta staiga, tada buna, kad labai dideli skausmai buna, gali buti net uzspaudziami nervai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitat: 06 birželio 2007 - 07:37
Kažin ar galima pastoti, normaliai išnešioti kūdikėlį ir sėkmingai pagimdyti, turint stuburo išvaržą? Gal yra mergaičių, kurios visa tai praėjo ir gali papasakoti? Bučiau labai dėkinga. Jau metai turiu stuburo išvaržą (5mm) ir labai norėčiau antro vaiko (dukrai 9 m.). Esu liekna (55kg) ir labai abejoju, ar mano mylimoji išvarža atlaikys tokį krūvį be rimtų pasekmių...
Atsakyti
QUOTE(ANAID @ 2007 06 06, 07:06)
Kažin ar galima pastoti, normaliai išnešioti kūdikėlį ir sėkmingai pagimdyti, turint stuburo išvaržą? Gal yra mergaičių, kurios visa tai praėjo ir gali papasakoti? Bučiau labai dėkinga. Jau metai turiu stuburo išvaržą (5mm) ir labai norėčiau antro vaiko (dukrai 9 m.). Esu liekna (55kg) ir labai abejoju, ar mano mylimoji išvarža atlaikys tokį krūvį be rimtų pasekmių...

Sveika ANAID,uzklydau cia nors jokiu problemu neturiu. Vienintelis kas gali tau patarti tai daktaras. O gal geriau apsiribotum tuo ka turi. Juk geriau judeti nei po gimdymo sedeti vezimelyje. Cia mano tokia nuomone.
Nepyk jei nuliudinau.
Atsakyti
tie musu gyditojai as patyliu ,kai pasakiau kad turiu problema su stuburu, sako nu juk ir su stuburo problemom pagimdo,visai nesigilina i tavo ligas,tik ant nesciosios korteles uzrase stuburo potologija,matai as gyvenu Naujojoj Akmenej ir pas mus nebera gimdymo skyriaus tai vaziuosiu gimdyti i Siaulius,sakau tarsiuos vietoj del cezario,pasiimsiu visas stuburo nuotraukas(kompiuterine tomografija) ir tikiuosi kad ten atsizvelks i tai , o to ir bijau ,kad po visko neuzspaustu nervo.
Atsakyti
Na as ir turiu stuburo isvarza, bet daktarai nieko del to nesake, tik daktaras kuris leido vaistus i stubura, liepe ilgai nesedeti vienoj pozoj, daug judeti fitness3.gif ir isvarza pamirsiu. Tai manau daugiau judek ir viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti
Butinai tarkis ir negimdyk pati, nes net gimdymo metu gali (pvz. mano atveju trukti isvarza), o tada jau neaisku kaip gali baigtis ir patys gimdymas, ir po gimdymo gali tekt gulet lovoj del komplikaciju.
Taigi ,jei jau gydytojai nesirupina, pati imkis iniciatyvos ir nerizikuok, sekmes nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitat: 07 birželio 2007 - 14:35
aciu uz palaikyma,taip ir darysiu ,nes jeigu pati savimi nesirupinsiu tai kitiems dzin.
Atsakyti
Mano viena giminaite turejo stuburo isvarza, bet po pirmo vaiko pagerejo (bent jau kaip ji sako ) , o po antro vaiko vel tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANAID @ 2007 06 06, 09:06)
Kažin ar galima pastoti, normaliai išnešioti kūdikėlį ir sėkmingai pagimdyti, turint stuburo išvaržą? Gal yra mergaičių, kurios visa tai praėjo ir gali papasakoti? Bučiau labai dėkinga. Jau metai turiu stuburo išvaržą (5mm) ir labai norėčiau antro vaiko (dukrai 9 m.). Esu liekna (55kg) ir labai abejoju, ar mano mylimoji išvarža atlaikys tokį krūvį be rimtų pasekmių...


Labukas, as turiu dvi stuburo isvarzas, viena 11mm vidine isvarza, jos operuoti negalima, o kita mazesne 5mm. As vis kas puse metu guliu ligoninej visas proceduras gaunu stuburo raumenim stiprinti ir zinoma namie kas vakara mankstinuosi fitness4.gif kai sausi pradejom planuoti leliuka tai vel atsiguliau i ligonine kad sustiprinti stubura, gavau daktaru rekomendacijas,makstu cikla, ir dabar jau pilvukyje nesioju leliuka, kolkas viskas gerai,nors dar leliukas mazas ax.gif bet su daktaru prieziura tikiuosi bus viskas gerai, nes daktaras sake kad dar ne su tokiom isvarzom laimingai isnesioja leliukus nestuke.gif perspejo kad i pabaiga gali buti gulimas rezimas, ir gimdyti paciai negalima, darys tik cezari, bet del musu stebukliuko pasiryzusi viskam 4u.gif Tad auksciau nosyte ir lepink labiau save mirksiukas.gif
Atsakyti