Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

Sveikos, merginos! As kreipiuosi su tokiu klausimeliu. Kokius dokumentus jums reikejo pristatyi kunigui, pries santuoka? Pvz, mums liepe pristatyti: kriksto dokumentus ir sutvirtinimo. O ka daryti, jei mano busimas vyras nesutvirtintas? Kodel neuztenka vien tik pirmosios komunijos dokumentu? Mano bendradarbis registravosi kitoj baznycioj, jam sutvirtinimo nereikejo, reikejo pazymos, kad nera susituokes su kita. Tai taip ir nesuprantu, ko istikro reikia.
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2005 01 17, 19:54)
Sveikos, merginos! As kreipiuosi su tokiu klausimeliu. Kokius dokumentus jums reikejo pristatyi kunigui, pries santuoka? Pvz, mums liepe pristatyti: kriksto dokumentus ir sutvirtinimo. O ka daryti, jei mano busimas vyras nesutvirtintas? Kodel neuztenka vien tik pirmosios komunijos dokumentu? Mano bendradarbis registravosi kitoj baznycioj, jam sutvirtinimo nereikejo, reikejo pazymos, kad nera susituokes su kita. Tai taip ir nesuprantu, ko istikro reikia.



na kiek as zinau,tai nelabai reikia sutvirtinimo dok.aisku, geriau, akd zmogus butu priemes sutvirtinimo sakramenta. svarbu zmogus yra pakrikstytas,ir tai yra uzregistruota bazn.dok.
Atsakyti
O kai mes krikštijom kunigas neprašė jokių sutvirtinimo dokumentų, tik pasų atrodo(nelabai atsimenu)Patarčiau jei kas nors netenkina eiti į kitą bažnyčią.Nes tokie dalykai labai priklauso nuo kunigo...
Atsakyti
Mano sese kai tekejo, tai jai reikejo ir sutvirtinimo dokumento. Tai ji likus gal kokiam menesiui iki vestuviu lanke tas paskaiteles ir ejo sutvirtinimo ir tai prase, kad greiciau leistu prieiti, nes ten viskas labai ilgai tesiasi, butu nespejus iki vestuviu smile.gif Tai as irgi tada su ja priejau, kad pries vestuves nebutu tokiu rupesciu biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif o man kunigas pasake,kad nieko tokio
Atsakyti
Katalikui tuokiantis baznycioje reikia - kriksto dokukemento (berods kitaip jis vadinasi laisvo stovio pazyma), pirmosios komunijos dokumentu. Del sutvirtinimo dokumentu, tai nesu tikra. Kadangi as buvau sutvirtinta tojo baznycioje, kur ir tuokemes, tai man sutvirtinimo dokumentu nereikejo. Be to, as tokiu ir neturiu, nors sutvirtinimo sakramenta gavusi esu. Nors kai kunigas vardino, kokiu dokumentu reikia, tarp ju sutvirtinima irodanti dokumenta paminejo.

Dar plius 6 paskaitu popieriukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 17 sausio 2005 - 22:44
Bernardinu parapija neeiklauja sutvirtinimo pažymos
Atsakyti
Labai aciu jums uz atsakymus, ziuresim kaip cia mes prasisuksim, tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Mes tuokemes Bernardinuose, tai tikrai nereikalavo sutvirtinimo. Dokumentai kuriuos reikejo pristatyti: kriksto pazymejimai, laisvo stovio pazymejimai (nei vienas is musu nepriklause parapijai), pasai ir pazymos is Seimos centro apie isklausytas paskaitas. Situ praso visada - likusiu (pirmos komunijos ar sutvirtinimo) gali paprastyi, bet tai labai priklauso nuo kunigo... Jei koks labiau fanatiskas ir uzsispyres, niekaip jo neitikinsi, kad nereiketu...
Atsakyti
nu geras, dar ir sutvirtinimo dokumentu reikia ohmy.gif
na as nepriemus sito sakramento :V
reikia gal pas kunigeli konkreciai paklaust, ko jam is musu reikes sad.gif
Atsakyti
As irgi sutvirtinimo neturiu, o kunigas prase pasakyti kokioj baznycioj ir kada gavom... sad.gif Tai nezinau ka daryt, gal zinot kiek laiko trunka susitvarkyti? Ar bandyti tartis? blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad del sutvirtinimo - tai tikrai galima susitarti - mano brangusis nera sutvirtintas - bet kunigas sake, kad ir nebutina. Tik va krikstas ir komunija - tai jau reikia, nieko nepadarysi smile.gif
Atsakyti