Įkraunama...
Įkraunama...

Operos ir Baleto teatras

Pastaruoju metu tiesiog kaifuoju nuo apsilankymo operhouse.... Galėčiau eiti kasdien smile.gif Labai patiko Raudonoji Žizel su Špokaite. Nerealus pastatymas! Būtų smagu rasti bendraminčių smile.gif
Atsakyti
As irgi Operos ir baleto teatro nereali megeja smile.gif Tik noretusi daug dazniau ten apsilankyti biggrin.gif Is tiesu i dramteatri su vyru eiti negaliu, nes jis dar ne taip gerai lietuviu k. moka, o vat i opera ar baleta kuo puikiausiai einam. Paskutinis labai patikes - Rusiskas Hamletas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 18 sausio 2005 - 13:09
Aha, pasirodo gerbėjų nelabai rasta sad.gif Na bet aš šiandien einu į oprą Turandot. Gal kas matėt? smile.gif
Atsakyti
smile.gif Mano vyras ten chore dainuoja - taip kad esu kaip ir priversta mėgti... blush2.gif
Turandot visai nieko, yra ir geresnių. Jei ką klauskit - iškvosiu vyrą ax.gif
Pati buvau tik 4 operose... blush-anim-cl.gif Labiausiai patiko "Skrajojantis Olandas" thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinote ar idomi operete "Linksmoji nasle" sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciauciau @ 2005 02 11, 13:19)
Gal kas nors zinote ar idomi operete "Linksmoji nasle"  sad.gif


man ji super, pernai 2004 sutikau ziurint sia operete smile.gif
Atsakyti
Linksmoji našlė - linksma operetė. Žiūrisi lengvai. Gražūs spalvingi rūbai, daug veiksmo, smagi muzika... smile.gif
Vakar buvau Žydėje. Super!
Atsakyti
as buvau siais metais Romeo ir Dzuljieta premjieroj,su Egle Spokaite thumbup.gif
Atsakyti
Perskaičiau ir susimąsčiau, na nepamenu kada paskutinį kartą buvau. Vis į teatrą. Gera mintis savaitgaliui.
Atsakyti
O mes į savaitgalį žiūrėjom PITERĮ PENĄ, Čiurlionkės auklėtinių pastatytą. Esu sužavėta, priblokšta ir nebepamenu, kada gavau tiek teigiamų emocijų teatre. Mielai eičiau dar ir dar kartą. Nuostabi ir Vilkončiaus muzika, ir choreografija, ir nerealaus grožio kostiumais ir na viskas buvo tikrai 10 balų!!! Šaunuoliai
Atsakyti
Šį sekmadienį nerekomenduoju eiti į "Graiką Zorbą" (pasirinkite kitą dieną, jei norite pilno įspūdžio) - kadangi choras išvyksta į gastroles, baletas bus pagal įrašą... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos operhauzo gerbejos. As taip pat si sekmadieni su vaikais ziurejau Piteri Pena. Super, ir vaikams labai patiko. Neseniai maciau "Kaukiu baliu"-naujo pastaymo dar nrbuvau macius-likau suzaveta. Netiketi sprendimai su dekoracijom, ypac spalvingi kostiumai paskutineje scenoje. Si sestadieni einu i "Zizel".
Aplamai, siuo metu jauciu operhauzo bada, studentaujnt labai daznai lankydavausi, paskui istekejau, vaikai vienas po kito, nebuvo ju kam palikti-dabar pora metu atsigaunu, nes ir vaikai vieni pabuna, ir kartu nusivesti galima. thumbup.gif
Atsakyti