Įkraunama...
Įkraunama...

Meile

Ta vakara istarti tavo zodziai; - atleisk ir sudie,persmerke mano sirdy iki paciu giliausiu sielos kampuciu,kazkur labai toli verke lietus.Jis skubejo pas tave.Pamenu kiek daug tau reiske lietus,tavo nuomone tai buvo dar vienas stebuklas,gamtos muzika.Ta vakara manyje gime daina,neisdainuojama meiles daina tau, meilėj.Meilėj,nes tu buvai tas trapus ir taip greit trupantis jausmas meile ir tik vejo draskomi nuo medziu lapai tik jis pats man primena ta daina,kuria tau dainavo mano lupos,sirdis.Tu apkabink mane kaip vejas pusi apkabina,suliepsnok dar karta lupu ugnimi ir iseik,iseik palikes ilgesy krutinej,nezinios kristala,bukim svetimi.Bukim svetimi jei gali buti svetimais banga ir krantas,bukim svetimi jei gali buti svetimais sirdis ir kraujas, tu neiseisi,o isejes milijona kartu sugrysi i mane,neisdainuota meiles daina i mane bedugne skausmo taure,i mane beribe laimes jura.Ilgesys kankinamai kuzdes man tavo varda.As per sapna tiesiu tau rankas,bet tu iseik,iseik ir nebegryzk niekad,liksi man kaip aidas is graziausiu giriu,toks skambus skambus bet niekad negirdimas....
Atsakyti
Labai jau liūdna tavo istorija, bet tokia užgaunanti širdį, tokia jautri...Labai gražiai parašei....Bet kažkaip liūdna pasidarė, kai ją perskaičiau....Tikiuosi, kad sugrįš pas tave tavo laimė ir meilė smile.gif
Atsakyti
Gražiausi žodžiai visada gimsta iš išjaustų emocijų ir jausmų (teigiamų/ neigiamų), ir ne taip svarbu, kas įvyko Tavo gyvenime, tai turi irgi prasmę, tai irgi kažką Tau duoda, ir jei to nebūtų, Tu nepajaustum to, ką dabar jauti, nesuprastum to, ką supranti ir t. t., ir negimtų šie žodžiai, Tau pačiai to gyvenime reikia - įvairios patirties, įvairių jausmų - Tu taip augi emociškai (dvasiškai) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Intraverte>: 30 liepos 2007 - 13:11
Gražios mintys, truputi privertė kai ką permąstyti...
Atsakyti
Tik jei čia romantiškiausias vakaras... unsure.gif
Atsakyti
liūdnasis sveikinimų koncertas bigsmile.gif dar "Pūko TV" stiliaus vaizdo klipas fone, mol krenta lapai, vieniša mergiotė vėjo draskomos jūros fone lotuliukas.gif atleiskit už grubumą, bet stilius nelaimėtų poezijos pavasario ax.gif

o dabar kad puls draskytis jautriosios sielos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2007 08 12, 20:53)
liūdnasis sveikinimų koncertas bigsmile.gif dar "Pūko TV" stiliaus vaizdo klipas fone, mol krenta lapai, vieniša mergiotė vėjo draskomos jūros fone  lotuliukas.gif  atleiskit už grubumą, bet stilius nelaimėtų poezijos pavasario ax.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau sulaukti Jusu pagalbos unsure.gif man siuo metu yra labai sunku.....
As pradejau draugauti su vaikynu lygiai pries 3metus,viskas buvo grazu-meile is pirmo zvilgsnio,as ji labai mylejau ir myliu, wub.gif sendien ta diena kai sukako 3metai kaip mes kartu.
Santykiai paslijo pries metus su puse,mes labai daznai barames,daznai skiremes ir taikomes.Man si diena yra labai svarbi,as tikejausi ko nors is jo toke proga bent jau mazos gelytes,bet stai jis atvazevo ir mes net nesikalbam,esam susipyke,kaip supratau jam si diena yra nesvarbi ir nujauciu kad jis manes jau nebemyli,Jus net neisivaizduojat kaip man siuo metu yra sunku ir skaudu. verysad.gif
Nezinau ka daryt esu pasimetus,niekaip negaliu apsisprest mum skirtis ar kazkaip bandyt but toliau. unsure.gif Man beveik 20metu tureciau but stipri but tokiem dalykam ir viska istvert,bet as negaliu,man per daug sunku ir skaudu, verysad.gif norisi tik verkt ir rekt,nors tai kvaila tokem amziuj.....norisi mirt.Gal mes tik viens prie kito esam prisirise,na nzn verysad.gif Nezinau ar istverciau isiskirumo....
prasau padekit man,patarkit ka daryt,gal jum taip buvo
As puolus i nevilti. doh.gif
P.S
kiekvienas jo grubus zodis mane priveda prie isterijos ir asaru ir taip buna keleta kartu per savaite unsure.gif verysad.gif
Ir beto itariu kad galiu but nescia nestuke.gif verysad.gif
Atsakyti
jeigu nestuke.gif tai nepavydziu o siaip manau jums laikas skirtis juk dar tiek nedaug kartu o jau santykiai paslija.beto jus jauna ir surasit dar save verta juk nesisuka pasaulis tik apllink ji nes kiek supratau jis jusu ir nebemyli
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Liudna sad.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti