Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Keliames i naujus namucius ploja.gif
Senoji tema cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 07 birželio 2007 - 16:57
valio as pirmoji naujuose namuciuose thumbup.gif
Atsakyti
ir as jau cia mirksiukas.gif
Atsakyti
O nauji namuciai thumbup.gif

ezaite, nea realiai nemaciau, tik va toj foto.. ax.gif blush2.gif nezinau,bet man rodos jei juvelyras geras jis turetu padaryti tokius pat. Pvz pirmasis musu juvelyras net nepastebejo (arba nenorejo pastebeti) kad situose ziedukuose, kur skiriasi spalva,tai eina toks iskilimas.. gerai matosi nuotraukoje ypac vyrisko. Musu (tikiuosi) naujasis juvelyras iskarto pastebejo,sako tas iskilimas dar duoda tokio spindesio...
o uz akmenukus 3 mokejom 500lt ziedu valdovuose... zinok tik nieko as nebeprisimenu nei karatu,nei dydziu.. MB turbut geriau prisimena. Kaip ir tavo vyras, maniskis taip pat i savo zieda nesides jokiu blizguciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minilina: 07 birželio 2007 - 17:49
Kaip ir tavo vyras, maniskis taip pat i savo zieda nesides jokiu blizguciu biggrin.gif
[/quote]


mano irgi atsisake akmenuko, turesiu tik as irgi is valdovu
Atsakyti
O mes dar uzsienyje sedim, tai cia aplekem parduotuves ir labai grazius radom... bet kad kaina labai kandziojasi. Tai va, darysimes is savo aukso grize pagal kataloga, kuri is tos parduotuves pasiemem. Ziedukai stamboki, klasikiniai, bet islenkti vos vos is virsaus... vos ne pjauto vamzdelio forma ax.gif Tik manasis dar bus su 11 deimantuku krastelyje.
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 07, 18:53)
O jie ir pas jus tokie matiniai ar blizga?? g.gif

Labiau blizga. Aš jau nuotraukoj nusižiūrėjus buvau, o gyvai jie daug gražesni ir labai prabangiai atrodo. ax.gif Ir tas raštas per daug į akis nekrenta, bet būtent dėl jo žiedukai išsiskiria ax.gif
Atsakyti
gal kam patiks tokie ziedukai 4u.gif
Papildyta:
ir dar mirksiukas.gif
Atsakyti
kazkada maciau tokia foto su ziedukais , na ir as pasistengiau, idejau fantazijos truputi ir gavau visai nuostabia Foto , bent jau man ji patinka... ax.gif

cia musu ziedai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 06 09, 17:38)
kazkada maciau tokia foto su ziedukais , na ir as pasistengiau, idejau fantazijos truputi ir gavau visai nuostabia Foto , bent jau man ji patinka... ax.gif

cia musu ziedai

user posted image

Wow kokia faina nuotrauka bigsmile.gif wub.gif . Super thumbup.gif . Bet kaip fainiai is seseliu sirdute pasidaro wub.gif . Ir ziedeliai grazuciai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikkute: 09 birželio 2007 - 18:37
QUOTE(diora @ 2007 06 09, 17:38)
kazkada maciau tokia foto su ziedukais , na ir as pasistengiau, idejau fantazijos truputi ir gavau visai nuostabia Foto , bent jau man ji patinka... ax.gif

cia musu ziedai

user posted image

Labai grazus ziedeliai matosi.. 4u.gif O nuotrauka kokia grazi.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 06 09, 17:38)
kazkada maciau tokia foto su ziedukais , na ir as pasistengiau, idejau fantazijos truputi ir gavau visai nuostabia Foto , bent jau man ji patinka... ax.gif

cia musu ziedai


Kaip gražiai gavosi nuotrauka thumbup.gif Labai faina idėja bigsmile.gif
Atsakyti