Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Klausiau to gydytojos, tam skirtame skyrelyje, ji nieko paaiškint negalėjo,nežinojau,kad ten negaliu sulaukti jūsų komentarų, todėl klausiu vėl. Gal kas buvot su tuo susidūrę, gal girdėjot apie tai. Mums suauga mažosios lytinės lūpytės, buvom pas ginekologę, vėl skyrė tą patį gydymą, paaiškino priežastis. Mane neramina tai,kad nesu nieko apie tai girdėjus ir nerandu jokios literatūros apie tai. Ieškom likimo draugių rolleyes.gif
Kaip gydėtės? Ar bent gal girdėjot ką nors? Dabar jaučiuos taip,kaip būtumėm šios patologijos "išradėjos"...
Atsakyti
mes tokiu bedu neturejom bet skaiciau zurnale kad naudojoma prie tokiu bedu Linodadion tepaliukas tai tiek ir galiu patarti
Atsakyti
Tikrai nesi šios patologijos,, išradėja,, smile.gif Mano vyresnioji irgi turi šią bėdą,gydytoja sakė,kad turi susitvarkyti kai ims gamintis tam tikri hormonai,tad kartas nuo karto vis tenka apsilankyt pas ginekologę,kad tą plėvelę pasalint ir kuo toliau ,tuo rečiau 3k.tpfu.Tiesa,dar liepė tept bepanteno kremu ar lašint aliejuko.Suauga tai dažniausiai tada ,kai būna paraudę ir nesuauga mums labai daug ,tik truputį,bet vis tiek negerai.O paraudimas maniškei ko gero alerginis,tai neaišku kaip čia mum su tuo išaugimu bus,va
Beje,esu girdėjusi ,kad ir hormoniniais tepaliukais gydo,net ,,Tavo vaikas,,kažkuriame nr.(maždaug prieš 1.5metų )skaičiau.Tad sėkmės ir kantrybės wub.gif
Atsakyti
Aš esu taip pat kažką skaičiusi. Ten buvo pabrėžta, kad "ten" reikia prausti pavalyti, neteisinga nuomonė kad "ten" iš vis nereikia lysti, nes būtent todėl gali "suaugti". Aš visada pavalydavau, pažiūrėdavau, kad nebūtų paraudę, patepdavau Bepantene... tereikia stengtis neišvalyti gleivių kamščio, kaip suprantu iš giliau ax.gif smile.gif
Jeigu jau suaugę, tai taip yra harmoniniai tepalai, retais atvejais reikia chirurgo įsikišimo (kai labai stipriai suauga)
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe @ 2005 01 21, 14:43)
mes tokiu bedu neturejom bet skaiciau zurnale kad naudojoma prie tokiu bedu Linodadion tepaliukas tai tiek ir galiu patarti


Ačiū,pasidomėsiu apie šį tepaliuką, nes kurį naudojame mes kainuoja 30lt gal šis bus pigesnis.
Atsakyti
Baltupyte,aprimau,nes visgi radom likimo draugių, ačiū,kad parašei. Mes tepam OVESTIN hormoniniu tepaliuku, vėliau,kai atsidalins (prieš tai padėjo šis tepaliukas) tepsim LINOLA FETT kremu. Labai nenorėčiau,kad tektų kažkokio ginekologės įsikišimo, bijau,kad dukrytė nebūtų traumuota su tais reikalais, jau vien per apžiūrą labai išsigando... sad.gif
INKOGNITO, mums ginekologė pasakė,kad taip atsitiko būtent dėl to, kad pernelyg "ten" prižiūrėjom, išplovėm visą naturalią florą, iki brendimo pradžios uždraudė maudytis vonioje su vandeniu tik po dušu.O mes pliuškentis labai mėgom,kas antrą trečią dieną žaisdavo vonioje su žaisliukais, čia matyt ir buvo mūsų klaida...Ir prausdavau aš ją ir ryte ir vakare, persistengiau, mane mama visada taip prausdavo,man atrodė,kad kitaip ir būti negali.Ginekologė net šyptelėjo skeptiškai tai išgirdus ir pareiškė,kad tai miestiečių lepūnėlių mergyčių liga, kaimietukei dar nei vienai taip neatsitiko.Jei būčiau tepus bepantenu ar pan.,kaip minėjai, būtumėm to išvengę sad.gif
Dėkoju visoms.
Atsakyti
laba, mus istiko tokios problemytes ir net nezinau nuo ko, gal kam buvo ir galite pasidalinti patirtimi.
o istorija tokia, kad anyta pasidalino savo rupesciais auginant jaunesniaja dukra ir uzsimine, kad pas ja buvo sulipusios mazosios lytines lupytes. As grizau namo ir patikrinau pas savp maze, ir ka gi radau ta pati, mazosios lytines lupytes yra is dalies sulipusios. Pediatresiulo kreiptis i chirurgus, bet man net baisu darosi.

Gal turite patirties sioje srityje, ka toliau daryti ir ar gali tokie dalykai buti paveldimi, o gal as cia kazka ne taip dariau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 05 10, 08:30)
Nr norėčiau ir aš ar adresą 4u.gif

Radom Šeimos medicinnos centre, gyd. Bumbulienė. Kita info: [url=http://www.sveikas.lt/www/smc/gydytojai:super
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutė: 10 gegužės 2005 - 09:58
Na turime tokia problemele, kad dukra, 3,5metu persalo darzelije ir sesiojosi visa diena, o dabar jau visa savaite verkia kad jai niezti vagina. Net ir nezinau kuo jai padeti. Paziurejau, nei ten paraudonavo, nei kas kita, bet ji verkia. Paskambinau musu pediatrei, bet ji sia savaite nepriima, o pas kitus dukra nelabai eis. Gal kas turejo panasiu problemu?
Atsakyti
ir as turiu panasia beda cry.gif mano pupytei tuoj bus trys metukai ir ji niekaip man nenori daryti sysiu i puoduka. Atsiseda ir sako, kad skauda. Is pradziu galvojom, gal puodukas kur nors spaudzia,tai nupirkom nauja, bet vis tiek tas pats. Lytines lupos kartais buna paraudusios, bet nors ir nieko nera vistiek saukia, kad skauda. Slapimo tyrimai geri, maudomes ramuneliu arbatoj. Gal cia kokia psichologine baime atsirado g.gif nesuprantu doh.gif Gal ir man kas galetu patarti ka nors naudingo? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Jei niezti ar skauda daznai, tai galit pamegint Clotrimazolio tepaliuka-mums ji paskyre vaiku ginekologe, nors jokiu grybeliu ar infekciju nerado. Ir pagelbejo, jau pora men. jokiu pasikrapstymu nebuvo. O jei skauda po persalimo, tai irgi gali but kartu gauta ir infekcija-darzeli nori-nenori tokiu dalyku prisirenka
Atsakyti
pas mus tas pats. dukrai 3 metukai,ir suauge lytinės lupos. daktare skyre hormoninių vaistų tepti. bet bijau, o jei pakenks jie jai. ji juk gali tapti nevaisinga. gal geriau chirurginis būdas. ka daryti? cry.gif
Atsakyti