Įkraunama...
Įkraunama...

"Užknisantys" buities darbai

Jaučiu, kad mano namuose tuoj pradės viskas griūti, lūžti ir panašiai. Man rankos nekyla kažką daryti.
Pradėsiu nuo pradžių - pradėjo kimštis unitazas. Kokias 3 savaites kaupiau drasą kad paskambinti Kauno vandenims. Praėjo sklandžiai - davė telefono numerį. Su tais vyrais irgi viskas tvarkoj, atvažiavo, išgyrė gražią šeimininkę blush2.gif paklausė, kodėl stalas neparuoštas, krapštė tą tualetą, lyg prasuko. Sako, eina kaip uoga. Nu aš ir nelindau žiūrėti. Bet po "didelio" apsilankymo pastebėjau, kad vėl tas pats sad.gif Dabar nesukaupiu drasos paskambinti.
Tas pats su televizoriaus taisymu - pradėjo durniuoti, o aš nesugebu išsikviesti meistro, nes man atrodo kad jie visi moterims makaronus ant ausų kabina. Dailylenčių apdaila nepadaryta jau 6 metai, ir nesugebu rasti ar net paieškoti staliaus...bijau pradėti ieškoti unsure.gif

Tiesiog pastebėjau, kad bijau lįsti į tas "vyriškas" sferas, nes bijau būti mulkinama. Į autoservisus važiuoju tik ten, kur pažystami dirba, meistrų irgi ieškau per draugus, kad jie nupasakotų mano bėdą. Bijau pasirodyti neišmanėlė ir kad paskui iš manęs pasišaipys, kad va, boba, nieko ji čia nesusigaudo.

Kaip jums sekasi susidoroti su tokiom buities problemom? Gal tiesiog galime keistis visokių meistrų telefonais? Nu kur jau patikrinti....
P.S. Tik būkit geros, nepasakokite, kaip jums padeda draugas ar buvęs vyras... Man tai nepadės schmoll.gif
Atsakyti
Man vonia+vamzdynas vyro prasosi, TV mirguliuot eme, o jau apie remontus tyliu... sad.gif
Atsakyti
Na,pas mane vyras dar lyg tebėra ax.gif ,bet kartais tuom suabejoju....Kai mažiukas pradėjo vaikščiot,nuo tada viskas genda - sulūžęs stalas,išdužę sekcijos stiklai,sugadinta orkaitė,nebeveikiantis muzikos centras,videomagnetofone beviltiškai įstrigusi videokasetė,tapetavimo besiprašančios nupeckiotos vaikų kambario sienos,oi dar visko daug.
O prisiprašyti,kad pataisytų,tiesiog neįmanoma,argumentas toks - ,,jūs vistiek jau rytoj vėl ką nors sugadinsit".
Turių draugę,kuri remontus daro,kai vyro ilgiau nebūna namie,taip sako triukšmo mažiau...nes vyras burba,kad namai apleisti,bet ką nors pradėti daryti irgi nenori...
Atsakyti
Nei vyro, nei draugo, kurie ka nors taisytu neturiu, tad manau, mano patirtis tiks. Puikiai suprantu tave, Milabra, nes ir pati nesu is tu, kurios sugeba net nukritusia pirstine paprasyti pakelti, jei tik yra salia kasnors.
Zodziu, kai prasidejo mano "vienisai savarankiskas" gyvenimas - nuomavausi ne super nauja netgi super nenauja buta. Seimininkai neeme dideles nuomos, bet uztat visiskai nesikiso i griunancio buto taisyma.
Be to vazinejau senu firmos golfuku, kurio taisymas buvo taip pat mano reikalas. Na dar zinoma darbas, amzinai sergantis mazas vaikas, vienisos naktys ant slapios pagalves ir t.t. Zodziu nieko gero.
Karta grizusi namo radau prakiurusi gyvatuka. Gerai, kad dar nebuvo speje pribegti vandens iki keliu. reikalas buvo skubus ir greitas, o as net nezinojau nuo ko pradeti. Tai pradejau nuo namo komendanto. Sis mane apipyle telefonu numeriais ir visokiais nurodymais, kuriu ne velnio nesupratau. Ir dave toki zguta, kad uzversti skylute, kol atvyks greitoji pagalba. Apsipyliau asaromis ir grizau pilna apmaudo ir pykcio i savo "baseina". Bet komendantui manes pagailo ir jis atejes pats uzverze zgutu skyle (as jau buvau apskambinusi puse tarnybu, kurios vis nepasidalino, kuri turetu dabar cia vaziuoti).
Kai gyvatukas prakiuro kita karta, jau zinojau ka daryti - nuejau i parduotuve ir nusipirkau zguta. Po puses metu ant mano gyvatuko kabejo 6 zgutai biggrin.gif Seimininkams buvo ne motais...
Kai dingo tulike sviesa ir dar kazkokios elektros problemos uzgriuvo, tiesiog nuejau i kiema, susiradau kiemsargi ir sakau "kur siame name gyvena elektrikas?" o gi sitie kiemsargiai visaziniai. Jau po penkiu min.skambinau i duris tam elektrikui ir pradejau nuo to, kad man reikia, o jokio vyro neturiu...

Galeciau pasakoti begale istoriju - nuo tragisku, iki komisku. Bet mano pasirinktas kovos su siomis problemomis variantas - Jei tik yra butinybe bendrauti su bet kokio lygio meistrais, pradedu nuo to, kad esu moteris, nelabai zinau, kas cia nutiko ir ka reikia daryti, siek tiek su jumoru prisipazistu, kad esu blondine ir nelabai ka suprantu (is tiesu per tiek laiko, jau laaabai daug ka suprantu net apie masinas ar elektra). Ir paprasau padeti, ziuredama batuoto katino is Shrekas 2 akimis. Patikek, visi vyrai net alpsta nuo noro buti gelbetojais ir padaro zymiai daugiau nei jiems priklauso. O kol jie dirba, as maluosi aplink, ir kadangi tikrai jau daug ka suprantu, bandau gudriai juos priversti padaryti taip, kaip reikia.
Zodziu, naudojuosi savo moteriskumu, plauku spalva ir gebejimu uzkalbeti danti. To ismokau dirbdama su klientais ir gyvendama viena...
Atsakyti
Labai teisingai sako SimoMamaVilma, naudokis savo moteriskumu. As irgi taip elgdavausi arba kai supykdavau ant viso pasaulio, tai paimdavau ir pati susitvarkydavau. Skalbimo masina ir ta pati susiremontinau. Kol gali, tol naudokis, vyrai alpsta nuo noro padeti nesugebanciai moteriskei. Dar pajuokauk, tai sutvarkys daug daugiau negu tikiesi.
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2005 01 19, 07:20)
...vyrai alpsta nuo noro padeti nesugebanciai moteriskei.



taip,SVETIMAI moteriai tai jie visada pasiruose padeti,bet kai kalba pasisuka link SAVO namu - tas pasiryzimas kazkaip isgaruoja console.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy @ 2005 01 19, 09:14)
taip,SVETIMAI moteriai tai jie visada pasiruose padeti,bet kai kalba pasisuka link SAVO namu - tas pasiryzimas kazkaip isgaruoja  console.gif


Absoliuti tiesa.
Atsakyti
QUOTE(mamy @ 2005 01 19, 11:14)
taip,SVETIMAI moteriai tai jie visada pasiruose padeti,bet kai kalba pasisuka link SAVO namu - tas pasiryzimas kazkaip isgaruoja  console.gif


Taip jau yra. Taip suredytas pasaulis.
Atsakyti
Kadangi dirbu statybinej imonej, galiu "mestelt" elektriku, apdailininku, staliu ir santechniko telefonus. Be to esu prikaupusi ivairiu meistru (vaizdo-garso technikos, saldytuvu-skalbykliu, auto) telefonu. Ta prasme man sekesi "atkapstyt" tokius meistrus, kurie dar ir grazos duoda.
Jei reik, kreipkites. Bile ko nesiulysiu. Kai kuriu paslaugos gal ir nebus pigiausios, bet uztat kokybe - garantuota. Turim ir tokiu, kuriuos galima namie palikt vienus - tikrai nieks nedings (ypac, jei paskambinsit "nuo manes" - cia as apie musu imones darbininkus). 4u.gif


Beje, mamulia, turiu tokio TV meistro telefona, kuris kaip tik Zirmunuose gyvena. Paieskosiu namie (jei tik nepamirsiu). Toks fainuolis galantiskas deduliukas, taiso gerai ir kisenei "neskausmingai". smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiza: 19 sausio 2005 - 11:58
Na, Laizos pasiulytas budas pats civilizuociausias. Beda ta, kad kai esi viena, visi ikainiai atrodo perdaug auksti, o isikviesti meistra ir pasakyti, kad vienisom - 50 proc.nuolaida ne visada iseina. Kita vertus, jei ir yra pinigu pakankamai, visada labiau veikia, kai bendrauji draugiskai ir moteriskai (neturiu uomenyje viliojimo). blush2.gif
Atsakyti
As pati esu susidurusi su tokiais meistrais, kad "nei begt, nei rekt". Ir daug pavyzdziu zinau. Stai vienisaujanti kaimyne nusipirko masiniuka. Pasiuliau jai savo automeistro paslaugas. Ji telefona uzsirase, bet pirmakart nusprende nuvaryti i servisa, kur tokios markes masinas taiso. Po keliu menesiu, kai pradejo masina "oziuotis", nuvarem pas mano meistra. Kai apziurejo masina ir pasake, kas blogai... Jei tik butumet mate mano kaimynkos veida.. Pasirodo, tam firminiam servise net saskaitoj-fakturoj surase, kad tam tikros detales keistos naujomis, uz darbus - atskira eilute lituku. O is tikruju (juk moteriske atvare) ne tik kad nepakeista, bet dar ir darbai padaryti taip, kad praktiskai nepadaryti (pvz, irase, kad sena tarpine pakeista nauja, o is tikruju pasirode meistrui per daug darbo iki tos tarpines "kastis", tai jis tiesiog hermetiko aplink uztepe, ir tiek ziniu).
Visa beda, kad ne ka irodysi - sakys, kad, atseit, antrasis meistras pridirbo, o is serviso dabar nemokamu paslaugu prasoma. Tai jai teliko paskambinus i suns dienas isdeti. Beje, tai Fiat'u servisas Vilniuje.

Todel ir siulau savo "pagalba", nes bent galiu garantuoti uz kokybe ir sazininga aptarnavima. (Kartais aukstesnis ikainis isgelbsti nuo dvigubo mokejimo) O patarimus dalina is vis - su 100% nuolaida.... biggrin.gif
p.s. prasau nepagalvot, kad siulau firmos paslaugas. Matyt, nesu pakamnkamai lojali blush-anim-cl.gif
Tiesiog musu meistrai dirba ir privaciai. Bet vis tiek gerai.
Atsakyti
Is tiesu Laiza, gera iseitis, prasau sumesti visu rusiu meistru telefoniukus man i AZ, busiu labai dekinga. Perspek, kad gali plustelt vienisu mamyciu banga biggrin.gif
Atsakyti