Įkraunama...
Įkraunama...

Belgų aviganiai (griunendaliai)

Gal kas augina šiuos nuostabius šunis? Pasidalinkite patirtimi. įdomu kiek kainuoja ju išlaikymas, ar užsimat su jais kokiu nos\rs sportu? koks griunendalių charakteris? Veislės pliusai ir minusai?
Atsakyti
Stai pora foto smile.gif
http://www.latoma.ne.....ag&kora9.jpeg
http://www.latoma.ne.....ag&kora1.jpeg
Atsakyti
Analogiška tik kiek platesnė tema - apskritai apie belgų aviganius jau buvo SM forume, pasižvalgyk gal rasi įdomios informacijos, taip pat yra griunų tema Bitėje plius biggrin.gif
Aš auginu du skirtingo amžiaus griunendalius - kalytei 1 m. 2 men., vaikinukui 2 mėn. ir 9 d., o jis jau turi pusę didžiosios ūgio bigsmile.gif wub.gif Nerealiai myliu šią veislę blush2.gif
Trumpai į klausimus - išlaikymas kainuoja tiek pat, kiek ir kiekvieno didelio šuns ir žiūrint kuo šuo yra šeriamas, šersi košėmis, bus brangiau, šersi kokybišku sausiaku, pigiau ir šuo preziumuoju geriau atrodys mirksiukas.gif
Sportu užsiimam - su didžiąja kolkas užsiimam saviveikla - atakuojam šunų vedžiojimo aikštelių kliūtis, bet mąstau, kad reikės pabandyti nukeliauti į agillity, manau turėtų sektis tikrai neblogai, nes turi potencialo ir greičio, ir didelį norą dirbti, mažasis kolkas dar bet kam per mažas, bet manau su juo bandysim kiek kitokį sportą laužti, nes jam laaabai patinka "pelytė" rolleyes.gif
Kaip ir kiekviena veislė manau turi savų pliusų ir minusų, faktas tik tas, kai kurios savybės tokios kaip pvz. aktyvumas, kai kam bus minusu - šeimininkui, kuriam nereikia strakalo - makalo, kuris spirga, kad kažką nuveikti, o kitam nerealus pliusas, o be to - kiekvienas šuo individualybė, todėl galima gal būtų veikiau kalbėti apie atskiro individo pliusus, minusus ax.gif Be to kaip sunku išlikti objektyviu, na bent man ši veislė minusų neturi, todėl laiku jų net cielus du wub.gif
P.S. Nuotraukose Ingos Kora, ar tik nebūsi pati Inga? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo googa: 13 birželio 2007 - 11:07
Ne smile.gif ash taip pat isimylejau sia veisle, o savo belgiuko kol kas neturiu sad.gif mmm... kaip laukiu kada mano namie atsiras tas mazytis grazuolis... o Kora tiesiog vienas is graziausiu sunu lietuvoi, na ir kiti jos sunys tikrai puikus. tikiuosi kad turesiu jos kales vaikuti... o is kokio veislyno tavo suo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2007 06 14, 11:59)
Ne smile.gif ash taip pat isimylejau sia veisle, o savo belgiuko kol kas neturiu sad.gif mmm... kaip laukiu kada mano namie atsiras tas mazytis grazuolis... o Kora tiesiog vienas is graziausiu sunu lietuvoi, na ir kiti jos sunys tikrai puikus. tikiuosi kad turesiu jos kales  vaikuti... o is kokio veislyno tavo suo?  smile.gif


Na tuomet teks dar tikrai ilgokai palaukti to, kaip supratau iš Ingos, įmamo ciuciaus, arba aš kažko nežinau ax.gif
Maniškė lietuviška, bet ne iš Ingos, veislynų tėra du Lietuvoje griunų, o kitas suomis rolleyes.gif
Atsakyti
ne tik vados lauksiu, o ir galimybiu smile.gif mhm... Na ka palauksim, daugiau suzinosim...
O kaip taviskio charakteris zmoniu nebijo?
Papildyta:
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2007 06 13, 10:54)



beje labai atsiprasau ingos kad jos neatsiklausus panaudojau jos foto.
Atsakyti
Che che, Guoda, manai as jau visai nudurnejau, kad pati apie save rasyciau rolleyes.gif
Hmm, cia berods Justina raso kaip supratau?
Na foto gali naudoti, bet matyt visiems labiau patiks jei tai bus neutralios foto, t.y. nelietuviski sunys...
O del suniuku, tai taip, ju tikrai greit nebus... Norisi kokybes, o ne kiekybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguliux @ 2007 06 16, 13:20)
Che che, Guoda, manai as jau visai nudurnejau, kad pati apie save rasyciau  rolleyes.gif
Hmm, cia berods Justina raso kaip supratau?
Na foto gali naudoti, bet matyt visiems labiau patiks jei tai bus neutralios foto, t.y. nelietuviski sunys...
O del suniuku, tai taip, ju tikrai greit nebus... Norisi kokybes, o ne kiekybes  mirksiukas.gif

Žinai,man taip pat pasirodė,kad čia tu Inga rašai,nes jau labai į tavo dainelę apie belgus panaši.Moki įtikinti žmones.Gerai,kad ne visi tokie patiklūs,ir klauso tavo nesąmonių.
Gerai,kad savo šuniukus taip piukiai įvertini,kad net nebeveisi.
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2007 06 18, 10:36)
Žinai,man taip pat pasirodė,kad čia tu Inga rašai,nes jau labai į tavo dainelę apie belgus panaši.Moki įtikinti žmones.Gerai,kad ne visi tokie patiklūs,ir klauso tavo nesąmonių.
Gerai,kad savo šuniukus taip piukiai įvertini,kad net nebeveisi.


Dovy, kokie mes itarus ir niekuo nebetikim, ane?? feee...
Kur logika, jei manyciau labai gerai apie savo sunis, argi neveisciau toliau sekmingai?

Justina man parase asmeniskai po to, kai cia parase pirmas zinutes, tik tada mes susipazinom. O pati Justina suzinojo apie griunus is sios senos temos forume: http://www.gyvunai.v...491db4b51a#8571

va is kur tos nuoraukos, nes ten pristatinejau busima vada...


Papildyta:
Beje cia Justes skype justytemhm
Galit su ja susisiekti jei kas pilnas itarimu...
Atsakyti
QUOTE(Inguliux @ 2007 06 18, 12:35)
Dovy, kokie mes itarus ir niekuo nebetikim, ane?? feee...
Kur logika, jei manyciau labai gerai apie savo sunis, argi neveisciau toliau sekmingai?

Justina man parase asmeniskai po to, kai cia parase pirmas zinutes, tik tada mes susipazinom. O pati Justina suzinojo apie griunus is sios senos temos forume: http://www.gyvunai.v...491db4b51a#8571

va is kur tos nuoraukos, nes ten pristatinejau busima vada...

vat ,kad logikos truputį mažoka,jeigu nesupranti,ką aš parašiau.o,beje,Googa,veislynas griūnų tik vienas Lietuvoj,o Dakota tik priedėlis.
Atsakyti
O Formule tikrai veislynas? na ar paskutiniai suniukai dokuose prie vardu turi skliausteliuose LKD? ax.gif
Atsakyti
Merginos gesinam?.. 4u.gif
Dėl mano šunų charakterių daug pasakoti, jie abu labai skirtingi, ir kartu labai panašūs, pasikartosiu kiekvienas šuo individualus ir asmenybė rolleyes.gif bigsmile.gif, skirtinga kiekvieno atsiradimo mano namuose istorija, ir atkeliavimo amžius, skirtingas net priėjimas iš dalies prie kiekvieno iš jų, daug čia tų "kabliukų" ax.gif Kaip visada negalima suabsoliutinti yra gyvas galas faktorių, kurie lemia vienokį ar kitokį šuns elgesį mirksiukas.gif O tau Justina matyt, kaip norinčiai auginti griuną, geriausia būtų pamatyti griunendalius gyvai, pabendrauti, paglamžyti, pasiklausynėti, tada galima realiai savo nuomonę susidaryti cool.gif
Va ne tokia sena poros savaitėlių mano visos kompanijos foto - mažasis jau gerokai peraugo vestuką, snukutis ištysęs, kojos, žodžiu wub.gif wub.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti