Įkraunama...
Įkraunama...

Rudas dryžis per pilvą

Labutis smile.gif .Visai neseniai susilaukiau dukrytes. Viskas gerai, tik labai nepatinka ta atsiradusi "negro juosta" per pilva. Diskutuojam su mamytem, bet taip ir nezinom, kada gi ji isnyks? Ir ar galima eiti i soliariuma, kol ji vis dar yra? Kad po to kokia deme visam laikui vietoj jos neliktu schmoll.gif .Pasidalinkit savo patirtimi, Mielosios smile.gif
Atsakyti
Su pirmu 2.gif nebuvo, o su antru atsirado. Po gimdymo gan gerai matėsi, o dabar jau 8 mėn vaikučiui ir jau nėra. Pradingo palaipsniui. Tai pigmentas, gali nėštumo metu paryškėti strazdanos, taškeliai, atsirasti dėmelių ir, aišku, atsiranda ta juosta.
Dėl soliariumo nžn, bet gal nekenkia? Nuo soliariumo apskritai paryškėja pigmentas, bent jau man, tai nesilankau visai.
Atsakyti
Ir pas mane ta "bjaurybe" yra sad.gif Viskas butu gerai. Ir pilvas dar pakenciamas, bet ta juosta.... Su soliariumu gal palukek. Siaip pas mane jau po truputi svieseja "ta nesamone". Neseniai pradejau tepti AVON losjonu lyginanciu kuno odos spalva. Jauciu, kad nelabai pades, bet manau, kad ir nepakenks.
Atsakyti
Net dabar pasižiūrėjau kaip ta juosta. buvau pamiršus, o buvo ryški, kad net man draugė sako "tavo labai gražus randas", pamanė, kad ten cezario pjūvis. Dabar dar yra, bet šiek tiek pablukęs.
Atsakyti
Na kaip tik šiandien žiūrėjau, dar yra. maniškei jau 5 mėn ir 10 dienų. Bet tikrai išnyks biggrin.gif biggrin.gif Manau ir į soliariumą galima, nes niekur niekas nesiskundė,kad neišnyko tongue.gif tik aišku, norisi greičiau, bet juk ne vasara, kam tą pilvą daug rodysi biggrin.gif
Atsakyti
Ir as turiu ta "negro juosta", taciau ji netokia ryski kaip po pirmo gimdymo, o pirma karta ji man isnyko po kokiu 9 men. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano sūneliui greitai 8 mėn., o juosta dabar vos vos matosi... Greitai nebeliks nė žymės. O mano vyrui labai patiko tongue.gif
Atsakyti
Po pirmojo sunelio jokios juostos nebuvo. todel nustebau, kuomet po antro ta juosta atsirado ir dar tokia ryski. blink.gif Taciau visos knygos teigia, kad tokia josta tik laikinas reiskinys. Tad - kantrybes biggrin.gif
Atsakyti
Man ta juosta gyventi netrugde, shiaip ar taip, per puse metu ishnyko smile.gif
Atsakyti
Isnyksta ta pigmentacija per 6 men., kartais siek tiek veliau, o jokie kremai nei pagreitins, nei suletins ta isnykima, nes priezastis- hormonai.
Atsakyti
Aciu mamytes uz pasisakymus smile.gif .Tai kiek supratau, i soliariuma eiti galima?
Atsakyti
Buvo, buvo ir nė nepastebėjau, kada išnyko smile.gif . Vaikui 1 metai ir mėnuo. Tuoj prasidės šeštas antro nėštumo mėnuo, tai dar neatsirado. Naudojuos tuo ir vaikštau į soliariumą thumbup.gif . Gal ir kvailas patarimas, bet manyčiau, norint verta nueit į soliariumą ir pažiūrėt, ar ta juosta ryškės. Jei taip, galima gi storesnį kremo sluoksnį ant jos užtept deginantis ar kokia plona medžiagos skiautele pridengt.
Atsakyti