Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?

Sveikutes. Esu bandziusi Loreal firmos anticeliulitinį kremą - pasirodė visai neblogas. Bet gal pasiulysite kokiu efektyvesniu priemonių. Ka galvojate apie tą naktinį Loreal firmos slim body ar kaip ten jis vadinasi? Gal jau išbandėte?
Atsakyti
labuka
gal kiek ir paveluotai rashau, bet gal bus idomu smile.gif
sheip, po gimdymo ivairias priemones nuo celiulito ishbandzhiau. ir tavo minetaji loreal krema, ir garnier, ir brangesnius. bet labiausiai patiko pats pigiausias rusishkas, berods, DEVA. kaina apie 10 Lt! smile.gif ir tikrai padejo, aishku reikia nepatinget ryte ir vakare ishsitrint ir pamasazhuot tas subjaurotas vietas smile.gif
Atsakyti
Man tai Loreal visiskai nepadejo, tik oda sustangrino. Gal to bjaurybes pas mane labai daug? g.gif g.gif
Atsakyti
Aš naudojau "Rasos" kremą, tai gal ir nieko, tik aš vis pamirštu reguliariai išsitepti, bet nepaisant to, šiokie tokie rezultatai yra! Minusas tik tas, kad kremas ilgai nesusigeria. Na bet čia tik man taip, nes man jokie nesusigeria sad.gif
Atsakyti
Naudojau Avon - kur anksciau saldantis buvo - labai patiko ir tiko. Loreal irgi bandziau, o labiausiai patiko Clinians. Dabar jau maciau ir Eurokos parduodamas. Kaina apie 35 Lt. Yra dar tos pacios firmos ir putos kazkokios, ir serumas kazkoks - stipraus poveikio. Tu dar nebandziau, nes kol kas derinant su sportu ir tepant anticeliulitini krema su masazuokliu - dar pakankamai gaunasi kovoti !!! biggrin.gif
Buna nuolaidu - tai isvis lapkricio menesi ar uz 23 Lt pirkau !!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandziau visokiausiu, bet man kazkaip nepadeda, gal todel, kad pamirstu reguliariai naudoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 02 10, 13:01)
Bandziau visokiausiu, bet man kazkaip nepadeda, gal todel, kad pamirstu reguliariai naudoti tongue.gif



aš bandziau sea beauty, bet kadangi pamirsdavau naudoti, tai ir rezultatu nemaciau. Sakoma, kad gerai veikia druska su skutimosi putom (liaudies ismintis, bet is patikimu saltiniu)
As tai eisiu i anticeliulitini masaza, sakoma, kad ypac veiksminga
Atsakyti
Is brangiu anticeliulitiniu kremu kosmetologai giria Christian Dior ir Clarins.
As pati esu isbandziusi galybe kremu,nepadejo niekas.Oda svelni palieka,bet celiulitas nesumazeja.Is pigesniu bandziau Loreal,pats lipnumas ant odos buvo labai nemalonus.Beto manau reikia ne viena buteliuka sunaudoti,kol pamatai rezultatus ir teptis ir ryte ir vakare.
Atsakyti
siaip tai man rodos labiausiai veikia masazo procedura, o ne pats kremas. o vienas gydytojas draugei pakomentavo, kad anticeliulitiniai tie vakuuminiai masazai tai padeda, bet trumpam, jei nekeiti savo gyvenimo budo - t.y. valgai ir geri ka geres ir mazai judi, sportuoji. zodziu sau kazkiek kosmetinem procedurom gali padet, bet reik keist pagrindinisu veiksnius, itakojancius celiulito formavimasi.
man asmeniskai tai ir sportas nelabai padejo.. atsimenu sportuodavau smarkiai, bet ant sikniuko celiulitas vis tiek matydavosi. vienintelis dalykas, kuris viena karta padejo buvo atostogos prie juros laugh.gif zodziu su vyru mes 4 dienas buvom tarp juodkrantes ir preilos, tai nuoguciai visa diena papludymy pratupedavom, ir palakstydavom, palaipiodavom po kopas - tai gal nuo deguonies, gryno oro, siokio tokio judejimo celiulitas isnyko per tas 4 dienas visiskai blink.gif gal aisku ir racionas pasikeites buvo - budavo pusryciam sumustiniu uzkertam, pliaze siaip koki uzkandi pakramsnojam, o paskui vakare i nida papietauti ir po to krentam negyvi. bet uzteko grizti i kauna ir per savaite kokia celiulitas sugrizo cry.gif zodziu nuo to laiko niekas nebepadejo. tai vat irgi nezinau ka ir galvot, ir ka kitom patart. gal tikrai bandyt geriau masazu kursus ir paskui gyvenimo buda keist mirksiukas.gif kremu tikriausiai neuzteks tik smile.gif
Atsakyti
Celiulito vien tik kremais nepanaikinsi. Nemetykit pinigu, neapgaudinekit saves. Norin sita reikala apmazinti, reikalingas visas komplektas-sportas, masazas, maistas.
Atsakyti
O man atrodo, kad norint pasiekt efektyvių rezultatų būtina derint : sportą, anticeliulitines priemones, masažus ir mitybą. Naudojau vien tik kremukus tai rezultatų jokių... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(figa @ 2005 02 11, 09:26)
O man atrodo, kad norint pasiekt efektyvių rezultatų būtina derint : sportą, anticeliulitines priemones, masažus ir mitybą.  Naudojau vien tik kremukus tai rezultatų jokių...  ax.gif


Pilnai su tavimi sutinku. Nera jokiu stebuklingu kremu, kurie panaikintu celiulita. Gali tik kazkiek palyginti oda, bet jei nesusitvarkysim bent jau mitybos ir nepradesim, nors jau minimaliai sportuoti, tai tikrai bus pinigai ismesti i ora blink.gif Esu as tai isbandziusi tongue.gif
Atsakyti