Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtai šalti ar kambario temperatūros?

Sveikos mamytes!
Noreciau suzinoti, ar jus iseme is saldytuvo jogurta palaikot ji kazkiek kambario temperaturoje ar duodat is karto salta? As truputi palaikau isemus, kad nebutu labai saltas, bet is kitos puses pagalvojus, ledus tai duodu dar saltesnius. Tai ir nezinau, kaip geriau daryt. Kaip jus elgiates ir ka galvojat siuo klausimu? g.gif
Atsakyti
Aš tai kaip kada, kartais truputi palaikau o kartais duodu iškart iš šaldytuvo rolleyes.gif
Atsakyti
as tai truputi palaikau siltam vandenuki,aisku jei isimu is saldytuvo!
Atsakyti
darau taip: jei vaikas nesukaites duodu is saldytuvo. nors dazniausiai palaukiam keleta minuciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 12 birželio 2007 - 19:03
As kol buvo visai mazyte duodavau palaikytus kambario temperaturoje,o dabar kai jau beveik du metukai panelei valgo tiesiai is saldytuvo isimtus.
Atsakyti
Aš tai palaikau biški, kad atšiltu
Atsakyti
aš anksčiau truputį pašildydavau blush2.gif o dabar duodu kambario temperatūros smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat palaikau truputi
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2007 06 12, 17:29)
Aš tai kaip kada, kartais truputi palaikau o kartais duodu iškart iš šaldytuvo  rolleyes.gif

As irgi panasiai elgiuosi. Dazniausiai palaikau virtuveje ant stalo neilgai ir duodu.
Atsakyti
Duodu kambario temperaturos o jei paduoti reikia skubiai, tai pašildau mikro bangu, krosnelėje 10s. g.gif
Atsakyti
niekada neduodu tiesiai is saldytuvo, visada geriam kambario temperaturos
Atsakyti
Išėmus iš šaldytuvo palaikau truputėlį,kad nebūtų toks labai šaltas...
Atsakyti