Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasirenkamos šypsenėlės"

Ateityje gal bus galimybė, kad kiekvienas galės padaryti mėgstamiausių šypsenėlių sąrašą.
Bet dabar kol kas rašant atsakymą matosi apie 20 (kad pažiūrėti kitus reikia paspausti "rodyti viską".

Taigi siūlykite kokias šypsenėles yra būtiniausios ir turi būti tame pagrindiniame sąrašiuke, be kokių negalite "gyventi" forume.
Nes kol kas jis sudarytas grynai pagal mano mėgstamiausius blush2.gif


būtų gerai, jei ir pasiūlytumėte kokių šypsenelių reikėtų. Galbūt norite išreikšti tam tikrą emociją ir nerandate jai smailiko? Arba kažką iš mamų - moterų gyvenimo. smile.gif

Man asmeniškai labiausiai patinka: 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Viskas labai OK, tik būk gera, Supermama, pakelk į viršų megalol.gif ... Nu superinis smailas... thumbup.gif
Atsakyti
Gal būt reikėtų vieną iš šitų dviejų palikti blush-anim-cl.gif blush2.gif , nes labai panašios, o galima į viršų įkelti kokią kitą emociją. Man pvz. dažnai reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 01 20, 15:10)
Gal būt reikėtų vieną iš šitų dviejų palikti  blush-anim-cl.gif  blush2.gif , nes labai panašios, o galima į viršų įkelti kokią kitą emociją. Man pvz. dažnai reikia  g.gif



Aga, man irgi dažnai šitos prireikia... smile.gif g.gif
Atsakyti
g.gif man irgi labai trūksta.
Gal jį reikėtų įkelti vietoj console.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 01 20, 15:10)
  Man pvz. dažnai reikia  g.gif

Pritariu, as irgi pasigendu butent sito smailiko g.gif galima butu vietoj sito blush-anim-cl.gif pakeisti smile.gif
Atsakyti
mylimiausi 4u.gif biggrin.gif ax.gif console.gif nestuke.gif wub.gif 2.gif clap.gif thumbup.gif g.gif dry.gif doh.gif heart.gif friends.gif cray.gif blush2.gif
cia mano nuomone
Atsakyti
Megstamiausi (nors kai kuriuos tik dabar atradau blush2.gif ):
beee.gif blush2.gif yahoo.gif tease.gif friends.gif console.gif schmoll.gif umn.gif hah.gif bis.gif cool.gif dry.gif


Atsakyti
huh.gif g.gif unsure.gif blink.gif tongue.gif sad.gif rolleyes.gif laugh.gif wink.gif smile.gif

Cia papildymas, nes negalejau visu pateikt vienoj zinutej:
QUOTE
Buvo aptiktos šios klaidos
Savo žinutėje įterpėte daugiau šypsenėlių, nei leidžia www.supermama.com administratorius.
Atsakyti
Papildymas: drinks_cheers.gif soske.gif smartass.gif heart.gif nestuke.gif nail.gif supermama.gif tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambolina: 24 sausio 2005 - 10:09
mano mylimiausios: smile.gif thumbup.gif sad.gif clap.gif wub.gif mad.gif doh.gif 2.gif bis.gif alc.gif drinks_cheers.gif gun_bandana.gif soske.gif
Atsakyti
niekad nenaudoju: rolleyes.gif tongue.gif unsure.gif dry.gif wacko.gif umn.gif protest.gif angel_sadangel.gif 000189.gif happy.gif mellow.gif fool.gif scare.gif
Atsakyti