Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leisti kūdikiui miegoti kartu?

Sveikos mamytes,yuriu mazyli kuriam 7,5men. Ir jau kuris laikas(apie 2men) kaip mano gudrutis keliasi rytais apie 5val.ir buna neramus.Atrodytu nieko keista,bet jis nurimsta vos tik pasiekia musu lova.Sitas gudruoliukas nenori nei pienuko nei buti nesiojamam,o vos tik pasiguldau salia kaip mat uzmiega ir bedos baigiasi.Negi gali buti kad jis ta daro spiceliai? Manau,kad jis dar per daug maziukas kad darytu tai samoningai blush2.gif Bet tai vyksta kekviena ryta doh.gif .Nenoriu jo prisipratinti,nes ir patys su teveliu nelabai gerai tada pailsime,man tai man,bet MB tai dirbti reikia!!! Gal tai turejo itakos,kad apie 10d.buvome isvyke ir visa ta laika miegojome kartu su mazyliu,nes ten neturejome lovytes,patarkite prasau,gal dar ka galima bus pakesti? O siaip augame sveiki bigsmile.gif Aciu,kad isklausete!!!
Atsakyti
As tai kazkada buvau priesiskai nusiteikus miegojimui kartu biggrin.gif Kol nepasigimdziau savo vaiko. Kurios iki metu laiko, nei miegancios, nei nemiegancios negaledavom ideti i lovyte. Is kart prabusdavo, verkdavo, nemiegodavo. Bet kai suejo metai savaime viskas susitvarke. Tai siai dienai esu tos nuomones, kad nieko blogo, jei vaikui reik artumo ir saugumo. Vis tiek ateis laikas, kai nenores miegoti kartu. Ir patikek, kaip greit tas laikas ateina doh.gif Kai dar norisi apkabinti, prisiglkausti, o tau sako, ,,nelysk" biggrin.gif Tad megaukis tuo dziaugsmu kol gali
Atsakyti
As irgi sutinku su sia nuomene,kad ateis laikas ir nebenores miegoti pats.Su mazium irgi miegu vienoje lovoje blush2.gif Savo lovyteje jis baisiausia pyksta,verkia.Tai pavargsti nakti lipinet ir ji ramint.O itakos tai,kad miegojot visi kartu tai tikrai turi.Nera jis jau toks maziukas,kad nesuprastu kaip gera yra miegoti kartu su teveliais ir kaip sunku atskirai.Tik salia mamyciu jie jauciasi saugus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berniukai: 13 birželio 2007 - 12:18
O aš patarčiau prisitaikyti prie vaikučio ir tas kelias valandėles miegoti kartu, juk geriau taip negu visai nemiegoti ar virkdyti vaiką. Pas mus irgi visko buvo blush2.gif kol maitinau krūtimi, tai dažnai labai naktį valgydavo, tai miegodavo ir naktį tai pas mus lovoje, tai savo lovytėje. Bet kažkur nuo 5 ar 6 ryto visada pas mus lovoje, nes kitaip mes būtume tikrai neišsimiegoję. Visiškai analogiška situacija kaip ir jūsų manau. Tai aš tiesiog pasiimdavau į mūsų lovą ir ilsėdavomės visi toliau kaip išeina. Paskui nustojau maitinti krūtimi ir dukra pradėjo palaipsniui rečiau keltis tad išmiegodavo savo lovytėje iki kokių 6, o paskui pas save pasiimdavau, kad tik toliau miegotų, o dabar jau visiškai naktimis nevalgo, tai ir nesikelia ir išmiega lovytėje visą naktį ir rytą thumbup.gif . Manau nieko nedaryk, viskas susitvarkys savaime. Tiesiog kol kas derinkitės prie vaikučio ir žiūrėkit pagal tokią situaciją kaip galite geriau pailsėti ax.gif
Atsakyti
Pirkit didesne lova, kad ryte visi trys galetumet pasivoliot. Nematau nieko blogo, kad mazieji lepuneliai nori pagulet teveliu lovose, svarbiausia, kad ne visa nakti. Mano mazylis ryte irgi buna neramus, tai pasiimu i lova, teveli prispaudziam prie sienos ir dar pamiegam taip, pamaitinu. Skaiciau kad galima mazylius guldytis savo lovoj kazkur iki 2 metu, ypac jei jie dar valgo MP.
O ir diena mano vaikutis geriau miega, kai as esu salia...
Atsakyti
kai musu zuikiui suejo 3men irgi pradejom miegoti kartu. thumbup.gif problema del lovos dydzio issprendem taip- i kampa sudejome daug ciuziniu (iki musu lovos aukscio) ir pristumem savo lova. taip tevelis nelieka apspardytas ir vietos daug ax.gif mums patogu taip bet aplinkiniai kazkodel labai moralizuoja del to mastau.gif bet svarbiausia gerai nusiteike tevai o ne neaiskiu taisykliu laikymasis irnesakyk.gif sekmes teveliams 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi panaši situacija doh.gif Kartais užtenka kad savo ranką per virbus ikišusi paduodu ir mažoji užmiega, nes lovytė priglausta prie mūsų lovos. O kartais tenka pas save isikelti jei norim dar pamiegoti, prie to pačio dar ir užvalgo mirksiukas.gif
Atsakyti
maniske irgi su mumis miega,noreciau atpratinti,bet kaip nezinau g.gif
Atsakyti
Mano nuomone,ta iswyka l prie to prisidejo,nes mazi waikuciai l greit prie kazko pripranta,prisirisa.Musiskis kol kas naktimis miega lowytej.Tik apie puse sesiu ryto atsinesam i lowyte,nes pradeda liudeti wienas ax.gif Na,kartais dar ir uzmiega su mumis rolleyes.gif
Atsakyti
myliu savo mazaja princese,bet esu laiminga, kad ja ismokinau miegoti atskirai nuo musu.Dar iki siol maitinu savo pienuku,bet tik dideles kantrybes deka as ismokiau savo mazaja miegoti vienai savo lovyteje. O lovyte yra per atstuma nuo musu.As gerai pailsiu ir visa diena savo meile atiduodu su sypsena,o ne su pavargusiom ir mieguistom akutem.
Atsakyti
as tai uzmigdau salia guledama - arba musu lovoj, arba kitam kambary ant lovos istiestos. bet rytais - pamaitinu gulinti lovytej (as maitinu misiniu) ir toliau gulet palieku - arba uzmiega arba ,,kalba" su savim matydamas veidrodi smile.gif
dziaugiuos kad ismokytas miegot atskirai. buna kartais su manim miega - kai vyras naktinese, bet lyg neipranta tfu tfu tfu
nezinau, as geriau nepratinciau kartu miegot...reik erdves ir sau pasilikt...
Atsakyti
Aš manau, kad tas miegojimas kartu daugiau priklauso nuo pačio vaiko. Nors tėvai ir didžiuojasi, kad neva išmoko vaikus miegoti atskirai, bet aš tai manau, kad čia pačio vaiko apsisprendimas. Mūsų dukrelė pavyzdžiui miegodavo atskirai. Tai aš pamaitindavau ir iškkeldavau, nes ji neprabusdavo. O sūnus dabar miega jautriai. Vos pajudinus pabunda. Tai aš vieną naktį pavargau, pati neišsimiegojau. Paskui nusispjoviau ir dabar pusę nakties jis miega lovelėj, o kitą pusę su manim. Ir abiem gerai 4u.gif Aš neklausau skeptikų ir darau kaip man geriau, laikausi nusistatymo, kad nereikia daryti problemos iš anksto. Kol kas mus taip gerai, o kai reiks vargsim kol atprasim tongue.gif O kai pasižiūriu į savo dukrelę, kuri auga dienom ir savarankiškėja, tai pasidaro dar aiškiau, kad reikia kol maži glaust vaikus kuo ilgiau prie savęs ir mėgautis tuo artumu 4u.gif .
Atsakyti