Įkraunama...
Įkraunama...

Siūtos namų interjero smulkmenos

QUOTE(Mopsyte @ 2014 06 20, 09:00)
Sveikos siuvejos.

Turiu toki klausimeli. 4u.gif

Kazin kokia isorine medziaga reiketu naudoti tokios kosmetines siuvimui?  g.gif . Kiek suprantu ji yra tokia kietoka.

http://www.youtube.c...h?v=XsbsB8EGkR8


Mano supratimu, filmuke naudojama paprasta medvilne, gal linas, ne pati ploniausia bet tikrai ne kazkokia speciali medziaga.
AtsakytiTiesiog pamaniau nors ir ne I tema.... KODEL musu televizijos nekuria tokiu laidu..pamokanciu patarianciu ..juk tiek daug pas mus auksarankiu kurios galetu pasidalint patirtim...kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltonkase03: 25 sausio 2015 - 15:19
QUOTE(geltonkase03 @ 2015 01 25, 16:18)
Tiesiog pamaniau nors ir ne I tema.... KODEL musu televizijos nekuria tokiu laidu..pamokanciu patarianciu ..juk tiek daug pas mus auksarankiu kurios galetu pasidalint patirtim...kaip manot?


Yra dvi versijos:
1. TV reikia popsiuko - t.y., greit pagaminamo ir greit suvartojamo produkto. Rankdarbiai dažniausiai reikalauja daug triūso, ilgo laiko, monotoniškų judesių.
2. Toli gražu ne visos auksarankės linkę dalintis savomis idėjomis bijodamos plagijato. Ir vargu ar kuriai už autorinę idėją pasiūlomas tinkamas atlygis už pasirodyma TV.

Beje, kuris čia žinomas šaumenas bandė sukurti laidų apie šiuolaikinį meną. Ir ką? Šnipštas gavosi, nes mąsės tiesiog to nesuvokė. O laidos tai visai "pusė velnio" buvo. Bet kad jas suprast - reikėjo bent kokio tai meninio išsilavinimo. O mūsuose, deja, žmonės nė A-B-C mene daug kas nenutuokia.
Atsakyti
Instrukcija kaip nebrangiai pasigaminti puikiausią dėžutę daiktams susidėti: http://designsbymke....bric-liner.html
Atsakyti