Įkraunama...
Įkraunama...

Strielkos Gimdymo istorija

Na ka papasakosiu ir as savo istorija... tik bandysiu taip baisiai nepasakot kaip buvo blink.gif ... wink.gif

Tai va, atejo rugsejis, gimdymo terminas buvo numatytas tik rugsejo 17 (per mano mociutes metines)... kadangi dar esu ir studente, nusprendziau kad rugseji dar kelias savaites ir i paskaitas nubegsiu... Rugsejo 1 diena - ko ten eit... 2 diena - ai tingiu... bet ryt tikrai nueisiu reik gi tvarkarasti pasiziuret, destytojams pasirodyt su kokiu pilvu, paskui gal lengviau praleis... BET... 14 val dienos, su didziausiom kanciom pasimire musu mylima papuga, as aisku i asaras, prisinervavau, labai labai gailejau jos ir ... po 15 in suskaudo blink.gif nu bet tas skausmelis toks silpnas dar... manau va, jau gal paruosimieji saremiai, dar gi daug ka reik nuveikt, bet jau begom varau i salia namu esancia vaistine pirkt paketu po gimdymo... dar vakare lekiam sveikint mano tecio su gimtadieniu, dar pas uosvius lekiam ir as jau ziuriu i laikrodi, skausmas jau dazneja, skaiciuoju - kas 5 minutes blink.gif ... dar simta kart apsibliaunu papuga prisiminus... unsure.gif
Jau vakare vaziuojant namo gasdinu vyra, parvaziuojam, nusimaudau po dusu, vyras jau padeda islipt is vonios...
1 valanda nakties, dar chate parasau, kad turbut tuoj gimdysiu... Vyras sako: dar pamiegam.... prie bajerio jis pas mane, sakau, davai rinkis manatkes lekiam i Klinikas. Susirinkom, priimamajam vyras pastebejo kad nei fotiko, nei kameros nesusirinko... dry.gif Lekia atgal, o as jau vaziuoju i gimdykla Laukiu vyro, kad tik spetu... Gryzta, laukiam,kuo toliau tuo daugiau skauda, vyras stroina daktarus, kad leistu epidiura, pazada po valandos, o ta valanda man blink.gif didziausias kosmaras, saremiai kas minute. Pagaliau duria i nugara, jau net nebijau, kad tik nuskausmintu, vyras sako kad jam akyse aptemo nuo tokio vaizdo... ir vel laukiam.... 7 val ryto, 7 cm kaklelis atsidare.Vel skauda, vel epidiuro laukiu nesulaukiu, raitausi is skausmo... Vyras ikisa 200 litu i kisene ir epidiura jau vanoja kaip reikiant, tik jau tas skausmas nebedingsta... 9, 10, 11 val. ryto, skambina mano mama vyrui ir abu apsizliumbia... 11:30 sulekia visas daktaru konsiliumas, klausia ar noriu, kad pjautu (cezaris)... ir noriu ir nenoriu, jau tiek iskentejau, bet vaikas stringa, stenet nenoriu, tik noriu kad greiciau visi skausmai pagaliau baigtusi... leidzia jau skatinamuosius, o as stoviu ir negaliu jau pastovet, bet taip reikia, pasodina i kede specialia, dar blogiau, vel stojuos, paskui atsigulu ir is paskutiniuju stenu, isduriu daktares, kad jau noriu stenet, nors visai nera to noro... Deda jau deguonies kauke, bet zioples per greit paleidzia deguoni, vos pati neuzdusau, sutrugdo stumti, vel susikaupiu ir stumiu is paskutiniuju, jau zinau kad greit pamatysiu savo maziuka... Dvi daktares uzsigulusios ant pilvo stumia vaika, dvi laiko kojas, vyras spaudzia ranka ir as i ja kandu is visu jegu. Dar prie viso to, visa kratausi, kaip man salta, jauciu kad kyla temperatura, stumiu ir kratausi, temperatura pakyla iki 38,6... 11.50 pasirodo pirmas kuokstas mazojo seveliuros 12:00 jis jau man ant krutines ir ziuri i mus savo tamsiom akutem biggrin.gif
Pagaliau, pagaliau pamaciau savo zvirbliuka. Laimei ir dziaugsmui ner ribu. laugh.gif Vyras tyliai i ausi pasnabzda: ACIU. Nieko nebeskauda, viskas jau praejo, visi iseina, tylu, girdisi tik laikrodzio tiksejimas ... ir as uzmiegu, atsibudus pamatau, kad salia manes ir maziukas miega... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 15 gruodžio 2003 - 11:24
skaitau ir nezinau kodel taip susijaudinau,iki asaru,gal ,kad tavo Kajus toks fainuoliukas,nezinau huh.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza2003 @ 2003 12 14, 19:57)
skaitau ir nezinau kodel taip susijaudinau,iki asaru,gal ,kad tavo Kajus toks fainuoliukas,nezinau huh.gif

smile.gif wink.gif nejaugi taip graudziai parasiau... sad.gif
Aciu uz Kajaus pagyrimus wink.gif, verta buvo tiek iskest smile.gif
Atsakyti
ot ta nakti sirgau uz jus laugh.gif
Atsakyti
Labai grazus pasakojimas,net apsiverkiau biggrin.gif
Atsakyti
Eik tu sau!!! Nu bet ir kankintis ilgokai leido... Aisku, finale geriausia - jau pagimdei, grazuolis ant pilvo guli, toks siltas ir savas, net graudu... Labai gera tai prisiminti... O zaizdos uzgyja, skausmas pasimirsta, bet jausti mazytes rankytes tikrai nepakartojama!
Atsakyti
biggrin.gif tikrai nepakartojama jausti mazytes rankytes, kai jos isikimba tau i pirsta ir spaudzia ji rolleyes.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif ko tai verkiu... wub.gif
Atsakyti
kaip graudu... sad.gif net ir as susigraudinau...
Atsakyti
Nabagyte, choleros daktarai, be babkiu net zmogui leistu kankintis, bet va, viskas gerai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaidaI: 15 gruodžio 2003 - 12:56
Tu, saunuole, Strielka !!
Man pasirode, kad labai optimistiskai parsei tokia graudzia istorija. Juokas pro asaras. Kiek tos moteris turi stiprybes. Zaviuosi, lenkiu galva, buciuoju maziaus pirstelius...
Atsakyti
Nu ir gimdymo baisumas blink.gif ,kaip siaubo filme...ir kaip ilgai...tikrai siurpai nubego...Dziugu,kad esi parasius, kad antro lauksi uz penkiu metu- linkiu tuomet lengviau prasisukti....Buckis grazuoliukui Kajui... wub.gif
Atsakyti