Įkraunama...
Įkraunama...

Telšių darželiai

Norėčiau sužinoti mamyčių nuomonę apie Telšių darželius. Parašykit kokį darželį lanko jūsų vaikuciai, kaip jiems ten patinka, kokia auklėjimo kokybė, o gal yra nepatenkintu kokiu darželiu. lauksiu atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
Mes lankom darzeli ZEMAITUKAS Drambliuku grupe.Labai patinka aukletojos malonios. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano dukra lanke "masti",dabar ten eina sunus.siaip tai darzeliu patenkinta tik galetu priesmokyklines grupes mokytoja buti geresne ,nes pasirodo kad ji nieko mano deimantes neismoke matyt dirbo tik su gabesniais
Atsakyti
Mano sunus lanko ZEMAITUKO darzeli,ANCIUKU grupe 4u.gif ax.gif ax.gif ax.gif Labai geros aukletojos.Tiesiog SUPER thumbup.gif clap.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Rekomenduoju si darzeli thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif suneli planuojam leist i darzeli tik kitais metais,bet jau dabar susiduriam su problema kiek darzeliu aplankiau,niekur nepriima,sako nera vietu schmoll.gif g.gif tai kas ce per bajeriai?nu telsiuose gan nemazai tu darzeliu yra,bet kad taip jau vietu nebera tai kazkokia nesamone blink.gif tai gal kokios "stafkes" yra ar kaip? verysad.gif kaip jums buvo ar be problemu radot vieta?kas ka galetu patart?
Atsakyti
Mes lankeme Mascio darzeli, patiko labai viskas buvo gerai tik toli nuo namu tai persikeleme i Berzeli ir ten neblogai buvo bet Mastis labiau man patiko, o del eiliu laukem apie 2m, nes neuzrasiau kada reikejo, o mazaja nuo pat gimimo uzrasiau tai eile ateis laiku sake.
Atsakyti
sveikos,

uzrasiau savo 2.gif i darzelius... man irgi labai neaiskus tas vietu nebuvimas...gimstamumas lyg ir ne superinis... finansavimas viska cia dirba... piketuot eisiu bash.gif protest.gif schmoll.gif kas su manim? tease.gif fool.gif scare.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunu la bamba as su tavim thumbup.gif ne nu tikrai visiska nesamone nu ir toliau domejaus kitur tom vietom,nu bet man tai juokinga net prasymo nepriima,sako jau taip turim prasymu per akis.visi tik kisenes atkise,matai duok jiem tada pagalvosim blink.gif blink.gif visiska bezabrazija mad.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(mamacka22 @ 2008 02 12, 19:43)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif saunu la bamba as su tavim  thumbup.gif  ne nu tikrai visiska nesamone nu ir toliau domejaus kitur tom vietom,nu bet man tai juokinga net prasymo nepriima,sako jau taip turim prasymu per akis.visi tik kisenes atkise,matai duok jiem tada pagalvosim  blink.gif  blink.gif visiska bezabrazija  mad.gif  gun_bandana.gif

Nu nezinau mus tai uzrase be jokiu problemu nedaviau kysio nei kai didzioji pradejo eit nei dabar nedaviau, net tokiu uzuomnu nebuvo. O kokiam darzely cia nepriima prasymu.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 02 25, 18:39)
Nu nezinau mus tai uzrase be jokiu problemu nedaviau kysio nei kai didzioji pradejo eit nei dabar nedaviau, net tokiu uzuomnu nebuvo. O kokiam darzely cia nepriima prasymu.

nepriima nei NYKSTUKO DARZ. nei BERZELYJE nei SAULUTEJE dar mastyje nebandziau, negaliu pasakyt,o tuose kur isvardijau net prasymo neima doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamacka22 @ 2008 02 26, 20:19)
nepriima nei NYKSTUKO DARZ. nei BERZELYJE nei SAULUTEJE dar mastyje nebandziau, negaliu pasakyt,o tuose kur isvardijau net prasymo neima doh.gif  blink.gif

Nu geras o mes i BERZELI be jokiu problemu uzsirasem. Ir didzioji ejo i berzeli is prazdiu ejo i Masti laukem eiles berzelyje apie metus nes taip mum situacija susikloste kad grizom gyventi is kito miesto i Telsius tada didziajai buvo beveik 3m. ir nebuvau uzrasiusi cia i joki darzeli, tai i Masti prieme is karto bet mum ten nepatogu buvo pagal gyvenama vieta tai po metu atejo eile Berzelyje, dar Zemaituke buvo vietu bet mum visai nepakeliui. O dabar mazaja uzrasiau kai buvo keliu menesiuku ir sake eile daeis kol reiks eit be jokiu problemu, ir kysiu tikrai nedaviau, net uzuominu tokiu nebuvo. Gal dabar situacija pasikeite, nieko nesuprantu. Siaip jei patogu siulyciau i Masti arba Zemaituka bandyt ten tokios malonios vedejos ir darzeliai neblogi Masti isbandem patys, o apie Zemaituka tikrai daug geru atsiliepimu esu girdejusi.
Atsakyti
nu as kai masinos nevairuoju tai butu i zemaituka labai nepatogu nes gyvenam centre,o kai pradesiu dirbt tai tikrai nespeciau sulakstyt verysad.gif nu dar bandysiu i masti.o gal kas girdejot apie sauletekio darzeli,sake ten nauju grupiu atidare ten kur buvo amatu mokykla g.gif ?
Atsakyti