Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

QUOTE(mallena @ 2009 09 18, 20:28)
Nu ka, po biski Rasos pranasystes pildosi lotuliukas.gif Sake, kad greitai gausiu ar tai palikima, ar tai laimesiu, nu kazkas bus, ir kad neina kalba apie 100lt biggrin.gif Tai siandien laimejau saldytuva yahoo.gif Bet aisku, pagal jos pasakyma tikejaus daugiau lotuliukas.gif Na, tik tiesa, kad ne simtas lt biggrin.gif


blink.gif Kaip faina,tai gal dar čia ne visakas,gausi ir palikimą lotuliukas.gif aš irgi turėčiau gaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2009 09 18, 21:28)
Nu ka, po biski Rasos pranasystes pildosi lotuliukas.gif Sake, kad greitai gausiu ar tai palikima, ar tai laimesiu, nu kazkas bus, ir kad neina kalba apie 100lt biggrin.gif Tai siandien laimejau saldytuva yahoo.gif Bet aisku, pagal jos pasakyma tikejaus daugiau lotuliukas.gif Na, tik tiesa, kad ne simtas lt biggrin.gif

ka praleidau..kas ir kur gyvena ir t.t.t ponia RASA?
Atsakyti
prisiskaiciau ax.gif
bet galvoju, neisiu. viska zinau daugmaz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 18, 20:33)
blink.gif  Kaip faina,tai gal dar čia ne visakas,gausi ir palikimą  lotuliukas.gif  aš irgi turėčiau gaut  ax.gif



g.gif ar ne per daug musu,turinciu gauti palikima? g.gif ir man taip sake...jau pradedu nebetiketi kazko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2009 09 20, 22:05)
g.gif ar ne per daug musu,turinciu gauti palikima?  g.gif  ir man taip sake...jau pradedu nebetiketi kazko  unsure.gif


irnesakyk.gif Viskas gerai,būsim turtingos ,surengsim puotelę palikimus gavusių ar kitaip netikėtai praturtėjusių user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2009 09 20, 22:05)
g.gif ar ne per daug musu,turinciu gauti palikima?

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Tai prisipažinkit dabar dar tos, kurios esat "pažymėtos" Kristaus ženklu? lotuliukas.gif
Atsakyti
ir man zadetas nekiln.turto paveldejimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 09 22, 20:28)
ir man  zadetas nekiln.turto paveldejimas lotuliukas.gif



ramiai panos, nes man palikimo nezadejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 09 22, 19:28)
ir man  zadetas nekiln.turto paveldejimas lotuliukas.gif


blink.gif Tai buvai pas Rasą jau? g.gif Man tai nesakė,kad nekilnojamas,bet kažkoks palikimas ar pinigai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 22, 20:37)
blink.gif  Tai buvai pas Rasą jau?  g.gif  Man tai nesakė,kad nekilnojamas,bet kažkoks palikimas ar pinigai  ax.gif


cia visos panos eina pas rasa, tai moterytei tooookia reklama, tooookie pinigai blink.gif galetu mums nuolaidas daryt mirksiukas.gif
bet va kiek esu bureju musu mieste aplankiusi, tai man rasa pati paciausia ax.gif
o apie regina mano nuomone nekokia, esu pas ja buvusi, tai moteryte labai nugrybavo doh.gif
Atsakyti
Aš vis svarstau eiti pas rasa ar ne g.gif g.gif Na ryt eina mano anyta pas jolantą, tai prašysiu, kad mano su vyru nuotraukas pasiimtų, įdomu ar tą patį pasakys g.gif
Atsakyti
Sveikos,jungiuos prie jūsų biggrin.gif
Ir aš šiandien pas Rasa eisiu,taigi bus su kuo sulygint,esu buvus kitur tai pamatysim kaip čia seksis tongue.gif man kažko irgi širdelė kirba ,na bus kaip bus.
Atsakyti