Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

QUOTE(Otilija3 @ 2009 09 23, 15:27)
Sveikos,jungiuos prie jūsų biggrin.gif
Ir aš šiandien pas Rasa eisiu,taigi bus su kuo sulygint,esu buvus kitur tai pamatysim kaip čia seksis tongue.gif man kažko irgi širdelė kirba ,na bus kaip bus.


Tai nekantriai lauksim žinių...ax.gif Patiko? Nepatiko? Tiesą pasakė ar nelabai na ir t.t.? biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 09 23, 16:59-->
QUOTE(ramce smile.gif @ 2009 09 23, 16:59)
Tai nekantriai lauksim žinių...ax.gif Patiko? Nepatiko? Tiesą pasakė ar nelabai na ir t.t.?  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Laukiam,laukiam nekantraujam naujienų user posted image
Atsakyti
Labas vakaras,nu va dar niekaip neaatsigaunu po vizito bigsmile.gif
Nugi labai paprasta ir maloni ta Rasa,labai patiko.
Buvom su drauge ir abiem kaip pirštu į akį ,viska sudėstė.Na dabar lauksim kaip pildysis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Otilija3 @ 2009 09 23, 21:08)
Labas vakaras,nu va dar niekaip neaatsigaunu po vizito bigsmile.gif
Nugi labai paprasta ir maloni ta Rasa,labai patiko.
Buvom su drauge ir abiem kaip pirštu į akį ,viska sudėstė.Na dabar lauksim kaip pildysis biggrin.gif


Na paprastumo,tai paprasta drinks_cheers.gif ,o palikimų negausit? unsure.gif
Atsakyti
Buvau su drauge pas Vera, tai apie abi labai daug tiesos pasake. Tik sedejom ir linkciojom galvas, kai vardino kokie musu charakterio bruozai ir pan. I ateiti visko pasake, tai gyvensim ir ziuresim, pildysis cia ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 23, 22:12)
Na paprastumo,tai paprasta  drinks_cheers.gif ,o palikimų negausit?  unsure.gif

Na kažka lyg ir sakė,kazkokie neuzdirbti pinigai ar loterija,bet tai ne vien iš jos girdėjau tai bet kaip nieko nėr taip nėr g.gif
O sulyginti su kitom burėjom ,tai gal Rasa labai aiškiai išdėsto kas ir kaip,nes pavyzdžiuj kaip Kelmiškė Jadvyga ji pasako bet kažkaip neaiškei turi pats galvoti kaip čia suprast ta pasakyma kažkaip labai apstakščiai.Bet negaliu nuvertint ir jos kaikas sutapo biggrin.gif
Atsakyti
Papasakokit apie Ežero gatvę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 25, 21:09)
Papasakokit apie Ežero gatvę  ax.gif

yra nijole
ezero 65-81

yra julija ginkunu 13

abi buria uz 10lt mazdaug, paprasatom kortomis, visai neblogai, kartais nekonkreciai
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 09 26, 18:06)
abi buria uz 10lt mazdaug, paprasatom kortomis, visai neblogai, kartais nekonkreciai

O teisybės kiek? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 26, 18:42)
O teisybės kiek?  unsure.gif


Pas Julę tai 0 teisybės,nes vien jau namo nr. sako hihihi.gif ,sugalvok norą,ištrauk 3 kortas,vėl sugalvok,vėl ištrauk ir.t.t,tai visi norai "pildosi" 100% lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 26, 19:34)
0 teisybės

Poniala cool.gif O pas Nijolę esi buvusi?
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 26, 20:15)
Poniala  cool.gif O pas Nijolę esi buvusi?


schmoll.gif Man jau per daug irnesakyk.gif ,čia apie kokią tik sužinom ir eit,tai jau doh.gif
Atsakyti