Įkraunama...
Įkraunama...

"Tėvystė veža!"

NAUJAS FOTOKONKURSAS: "Tėvystė veža!"


Kviečiame dalyvauti šauniame fotokonkurse – „Tėvystė veža!” Siųskite į konkursą modernių, rūpestingų ir švelnių tėtukų bei jų atžalų nuotraukas, kuriose aiškiai, matyti, kaip tėvystė vyrą „veža“ yess.gif, ir koks malonumas yra mūsų supertėčiams aktyviai dalyvauti šeimos gyvenime prižiūrint ir auklėjant vaikus! Tegu jūsų atrinkta nuotrauka šaukte šaukia – Tėvystė mane veža! yahoo.gif

Sugalvokite nuotraukai šaunų, įdomų ir kuo originalesnį pavadinimą. Prieš tai peržiūrėkite jau esančių galerijoje nuotraukų pavadinimus, kad neikartotumėte.

Taip pat pageidautina, kad nesikartotų nuotraukos iš ankstesnių forume vykusių tėčiams skirtų fotokonkursų.

! Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką į konkursą susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! TAISYKLĖS ČIA:

Nuotraukas į konkursą siųskite 2007 06 04 - 2007 06 19.
Už 5 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime nuo 2007 06 20 iki 2007 06 26.

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto

Konkurso laimėtojų laukia firminės supermama.lt kuprinės! Puikus prizas supertėčiui, išsiruošusiam su vaiku pasivaikščioti ar pasportuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 14, 23:49)
Jiems neįdomu tobulėjimas ir neįdomu visa kita

...ir vis tik tikiu, kad tokių čia ne dauguma, o mažuma ir kad likusiai daliai įdomu smile.gif O taip, kad savo pasisakymu absoliučiai įtiktum visiems nebūna ir nebus. Ir kai patariama, patariama tiems, kam įdomu, o kam neįdomu - tiesiog atmes patarimą ir tiek.
O iš tavo posto kažkodėl atrodo, kad didžiajai daugumai čia neįdomu tas tobulėjimas, pasitenkina bile kuo ir viskas. Na gal tuo kas ir tiki - aš tuo netikiu. Baisiai neįdomu būtų forume jei taip būtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 15 birželio 2007 - 07:55
QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 14, 22:49)
Aš tai už kritiką, pastabas, nes tai didžiausia laimė būti profesionalesniu  drinks_cheers.gif . Tačiau yra tokių, kurie taip pat to nori, bet priima kaip įžeidimą <...>. Taip pat yra tokių, kurie  nė nesupranta kad jų neprofesionalus nuotraukos pateikimas  yra buitiškas ir nekokybiškas.  Jiems neįdomu tobulėjimas ir neįdomu visa kita, jiems yra gražu kas toje nuotraukoje, o ne jos pateikimas. O dar kitiems ir labai nekokybiška nuotrauka akių nebadys.  smile.gif

Man tai nei laimė, nei nelaimė, ir iki profesionalumo man toli 4u.gif Paprasčiausiai manau, kad neprivalau tylėti vien todėl, kad išmanau šiek tiek daugiau, daugiau esu su tuo susidūrusi, ir labai džiaugčiausi kitų pastabomis man smile.gif
Bet manau, kad pasiekėme sutarimą ir kalbame apie tą patį - žmonės į pastabas reaguoja skirtingai, na ir čia jau kiekvienam spręsti, kiek gali įkyrėti savo patarimais biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, gyvenimas parodė, kad tai netiesa rolleyes.gif . Bet tiek to, jei norisi, sakykit tas pastabas, gal kas padėkos smile.gif




Superhera buvo įdėjus savo nuotrauka blink.gif ir parašiusi, kad visi per daug saldūs, o va jie tai ne biggrin.gif Už tą nuotrauką ir taip nebūčiau balsavus, o dabar tuo labiau, labai negražu save iškelt virš kitų.
Atsakyti
Atsirado dar kelios grazios nuotraukytes (grazios man) :

Vaikas koks fainas, kaip is multiko wub.gif

user posted image

Ir sita grazi
user posted image

Nezinau kaip kiti, bet as balsuoju uz nuotraukas, kurios
1. kokybiskos (neissiliejusios, neisplaukusios, ryskios ir t.t.)
2. grazi kompozicija ir tvarkingas fonas
3. kai pamatai foto, ir neturi prie ko prisikabinti, nes joje grazu viskas, pavadinimas taip pat smile.gif

P.S. cia as ne apie sita konkretu konkursa, o apskritai apie balsavimo kriterijus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 15 birželio 2007 - 10:15
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 06 15, 11:12)
Atsirado dar kelios grazios nuotraukytes (grazios man) :

Vaikas koks fainas, kaip is multiko  wub.gif

Ir sita grazi

drinks_cheers.gif Labai gražios ir man šitos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 06 15, 11:12)
Atsirado dar kelios grazios nuotraukytes (grazios man) :

Vaikas koks fainas, kaip is multiko  wub.gif


O man ši kažkaip temos neatitinka. Juk svarbiausai turi būti tėvelis... O čia visas dėmesys vaikiukui. Ji, manau, puikiai tiktų miegalių konkursui ax.gif Aišku, galima būtų sakyti, kad juk tėvelio rankose vaikiukas, bet man pažiūrėjus susidarė kitas įspūdis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2007 06 15, 11:20)
O man ši kažkaip temos neatitinka. Juk svarbiausai turi būti tėvelis... O čia visas dėmesys vaikiukui. Ji, manau, puikiai tiktų miegalių konkursui  ax.gif Aišku, galima būtų sakyti, kad juk tėvelio rankose vaikiukas, bet man pažiūrėjus susidarė kitas įspūdis. rolleyes.gif


Gal kazkiek ir neatitinka, bet pati nuotrauka yra super thumbup.gif thumbup.gif
Nors del temos, tai tetis toks "atsidaves", kad stovedamas laiko mieganti leliuka... O miegoti jis galia laaabai ilgai lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilius Tarasovas vaikiuką turi? blink.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted imageGrazuu wub.gif wub.gif Nuotaika thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Negaliu nugalėti smalsumo. Nu kaip man įdomu ką reiškia šita nuotrauka ax.gif . Kur čia tas tėtis lanko vaikelį g.gif
user posted image
Atsakyti

Dar grazi foto wub.gif
user posted image


Del nuotraukos su drambliu ant sienos... Isivazduoju, kad cia gal darzely kokiam veiksmas, pasiimant aba paliekant vaika...
O kur ji galima lankyti??? g.gif
Atsakyti